Home Testai Priklausomai nuo to, kaip suspausite kumštį, jis atskleis jūsų asmenybę

Priklausomai nuo to, kaip suspausite kumštį, jis atskleis jūsų asmenybę

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Viskas, kas vyksta jūsų galvoje, atsispindi ir jūsų kūne, todėl, pavyzdžiui, tai gali daug ką atskleisti apie jus, kai sugniaužiate kumštį.

Kūno kalba, gestai ir laikysena tam tikru momentu atspindi tai, kas vyksta jūsų galvoje. Įdomu tai, kad ranka gali daug ką pasakyti apie tave. Joe Navarro, knygos „Ką sako kiekvienas kūnas“, „Kūno kalbos žodynas ir stipresni už žodžius“ autorius, rašė: „Mūsų rankos yra labai išraiškingos: kurtieji gali savo pagalba signalizuoti, padėti papasakoti istoriją ar atskleisti mūsų mintis. slapčiausias. “

Tai, kaip instinktyviai suspaudžiate kumštį, gali atskleisti daug smulkmenų apie jūsų asmenybę.

Pirmasis kumščio gniaužimas
Jei natūraliai taip suspaudžiate kumščius, esate tokio tipo žmogus, kuris visada yra kiekvienos partijos siela. Jūs visada esate atviras ir neslepiate savo jausmų.

Jei esate susijaudinęs, pasidalysite juo su visais, jei liūdėsite, ieškokite peties, ant kurio šauktumėte. Jūs visada sakote tai, ką norite pasakyti, ir būtent tai norite pasakyti visais savo žodžiais.

Žmonės natūraliai traukia jūsų spalvingą asmenybę ir be jūsų niekada nieko neplanuotų. Jūsų saulėta ir burbuliuojanti prigimtis žavi kitus, o žmonės nuo to nepavargsta.

Jūs esate labai spontaniškas ir jūsų draugai žino, kad niekada nepraleisite kažko naujo, linksmo. Jūs esate neįtikėtinai nuotaikingas ir kiekviename žingsnyje ieškote naujų iššūkių.

Kartais galite pereiti nuo vieno naujo pomėgio prie kito, bet taip yra tik todėl, kad norite išbandyti absoliučiai viską, norite viską patirti.

Kalbant apie santykius, jūs norite partnerio, kuris būtų toks pat nuotykių kupinas kaip jūs. Norite ne tik partnerio, galinčio neatsilikti nuo jūsų, bet ir santykių, kuriuose abu galite būti įkvėpti.

Antras kumščio gniaužimas
Jei taip natūraliai suspaudžiate kumštį, tai rodo, kad esate labiau intravertas. Nors jums patinka leisti laiką su savo artimaisiais, jūs taip pat vertinate savo laiką.

Susipažinkite su žmonėmis savo tempu ir protingai pasirinkite, kuo pasitikite. Žmonės atsibunda užsidarę, drovūs per pirmąjį pasimatymą, tačiau, kai geriau susipažįsta, pamato, kad esate kupinas džiaugsmo ir šilumos.

Kartais jums patinka pabūti vienam su savo mintimis arba tiesiog skirti laiko sau. Tuo tarpu apmąstykite save arba išlaisvinkite savo kūrybinę energiją.

Esate nepaprastai išradingas ir geriausiai spindite, kai tikitės pasiūlyti unikalių sprendimų ir idėjų. Be to, nors galite net nepastebėti savęs, kitiems suteikiate tik gerumą ir atjautą.

Žmones traukia tavo gera ir lengva prigimtis. Ir laikykitės atokiau nuo nereikalingų dramų. Jei kažkas nevertas jūsų laiko, ramiai pasitraukite.

Kalbant apie santykius, jūs nesutinkate su niekuo. Pasirinkite vakarėlį, kuris jus puikiai supranta ir žino, kada jums suteikti vietos. Jei pastebėsite, kad kažkas yra pernelyg savininkas ir negerbia jūsų jausmų, tu negaišite laiko šiems santykiams.

Trečias kumščio gniaužimas
Jei taip suspausite kumščius, nedarydami nė menkiausio spaudimo nykščiui, esate asmenybė, galinti išlikti rami net ir sunkiausiose situacijose.

Jūsų draugai ir šeima visada kreipsis į jus, kai turės problemų, nes jūs visada žinote, ką pasakyti ar daryti, kad jie jaustųsi geriau. Nedarykite išvadų per greitai, visada palikite laiko, kad surastumėte tinkamą savo (ar kitų) problemų sprendimą.

Jūs neleisite savo emocijoms slėpti savo sprendimo. Net jei turite gerą širdį, neleisite, kad tai paveiktų jūsų mintis sunkioje situacijoje. Tačiau jūs esate maksimalistas.

Žmonėms patinka būti su jumis, nes jūs visada turite tobulą planą, kaip kuo geriau išnaudoti kiekvieną situaciją.

Savo draugų kompanijoje jūs esate tas, kuriuo visi gali pasikliauti. Bet tai nereiškia, kad esi išnaudojamas. Jūs ne tik stojate už save, bet ir susiduriate su kitais, kai matote, kad kažkas kitas bando jus nuvilti žemyn.

Santykiuose visada stenkitės parodyti savo geriausią pusę ir lygiai taip pat vertinkite savo partnerio nuomonę. Lojalumas jums yra nepaprastai svarbus, ir jūs padarysite viską, ką galite, kad atitinkamai elgtumėtės su savo partneriu.

Vienas iš dalykų, kuriuos jūsų pora mėgsta jums, yra tai, kad visada skiriate laiko romantiškiems gestams ir priverčiate juos jaustis ypatingais.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama