Home Horoskopai Horoskopas iš Vasilisa Volodina savaitei nuo 2021 m. Spalio 25 d. Iki spalio 31 d

Horoskopas iš Vasilisa Volodina savaitei nuo 2021 m. Spalio 25 d. Iki spalio 31 d

by admin

Artėjančią savaitę, nuo 2021 m. spalio 25 d. iki spalio 31 d., būtina užsiimti naujais projektais ir pradžia. Šios septynios dienos tinka kažkam didelio masto, pasauliniam, todėl nešvaistykite savo jėgų smulkmenoms, pataria žinoma astrologė Vasilisa Volodina. Elkitės atvirai ir sąžiningai, nuosekliai ir atsargiai, atsižvelgdami į visas smulkmenas ir galimas force majeure aplinkybes. Supraskite save ir savo jausmus, teisingai nustatykite prioritetus. Kalbant apie asmeninius santykius, tai labiau nepalanki ir įtempta savaitė. Kokių netikėtumų galima tikėtis iš šio laikotarpio kiekvienam Zodiako ženklui.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Astrologė pataria Avinui nieko rimto nedaryti ir tai sukels pasaulinius pokyčius ateinančią savaitę. Tai visų pirma taikoma profesinei veiklai. Šiuo metu norėsis laisvės ir atsipalaidavimo. Todėl darbe pajusite didelį vidinį diskomfortą, įvykdydami savo viršininkų reikalavimus. Nepaisant nenoro paklusti, nedarykite demaršo ir revoliucijos. Nieko gero tai neprives. Būkite drausmingas ir atsakingas. Nesitikėkite jokių pokyčių šeimoje, tačiau likimas dovanos vienišiems Avinams meilės nuotykių.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 21 d.)

Jaučiui geriau kitą savaitę praleisti su šeima ir draugais, kolegomis ir draugais. Vienatvė jums draudžiama. Taip pat venkite apkalbų ir visokių nuotykių. Asmeninių santykių srityje jūsų laukia laimė ir absoliuti harmonija. Puikus metas kelionėms ir romantiškoms pažintims vienišam Jaučiui.

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21 d.)

Artimiausią savaitę Dvynių šeimos santykiai gerokai sustiprės. Rūpinkitės buitinių problemų sprendimu, daugiau laiko ir dėmesio skirkite šeimai ir draugams. Palankus laikotarpis renovacijai, generaliniam valymui ir namų gerinimui. Venkite triukšmingo laisvalaikio ir būkite atsargūs asmeniniame gyvenime: partneris gali jus įžeisti dėl pernelyg didelio darbo darbe. Svarbu rasti pusiausvyrą.

Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)

Vėžiams tai yra laimingas laikotarpis asmeniniame gyvenime. Vieniši ženklo likimo atstovai pristatys mirtiną susitikimą. Apsiginkluokite optimizmu ir drąsiai eikite į romantišką susitikimą. Šeimos Vėžiams astrologė pataria daugiau laiko praleisti su vaikais, vežtis juos į cirką ar zoologijos sodą.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Per ateinančias septynias dienas liūtai turės padaryti tai, kas buvo atidėta, ir tai dažniausiai taikoma kasdieniams klausimams. Šiuo metu turėtumėte išvalyti savo drabužių spintą ir išmesti visus nereikalingus daiktus. Jūsų profesiniame gyvenime jūsų laukia sėkmė ir finansinė nauda. Galite mokytis. Šią savaitę daugiau laiko praleiskite su šeima ir draugais.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

Dėl aktyvios Mergelių gyvenimo padėties jie galės pasiekti sėkmės visose gyvenimo srityse. Tam reikės noro eiti į kompromisus, tvirto įsitikinimo ir atsakomybės. Tai konstruktyvių santykių ir naujų perspektyvių projektų metas. Tinkami žmonės pasirodys jūsų kelyje tinkamu laiku. Kitą savaitę neimkite paskolų ir nesiskolinkite pinigų. Šeimos Mergelės turėtų išsiaiškinti, kaip neįprastai praleisti savaitgalį, o vieniši ženklo atstovai susitiks su savo sielos draugu.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklėms tai nestabilių santykių, tiek profesinių, tiek asmeninių, savaitė. Partnerių elgesys bus nenuspėjamas ir nesuprantamas. Kad išvengtumėte konfliktų, pasistenkite dar kartą tylėti ir nereikškite pretenzijų. Dabar svarbiausia – pasitikėjimas ir tarpusavio supratimas. Bet koks kivirčas gali baigtis galutiniu išsiskyrimu.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Ši savaitė bus produktyvi Skorpionams. Dirbkite su klaidomis, išsiaiškinkite savo nesėkmių priežastis, analizuokite savo elgesį ir veiksmus. Koreguokite savo požiūrį į skirtingas gyvenimo situacijas ir atsikratykite tinginystės bei savanaudiškumo. Po to planuokite, ypatingą dėmesį skirdami savo kasdienybei. Vienišiems Skorpionams seksis su priešinga lytimi. Santykiuose esantys žmonės turėtų galvoti ne tik apie save.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21 d.)

Ateinančią savaitę Šaulys pasieks sėkmę savo darbe ir išspręs visas jiems pavestas užduotis. Būkite aktyvūs gindami savo interesus. Galbūt jus palaikys įtakingi žmonės. Šiuo metu užsiimkite dvasinėmis praktikomis. Meilės santykiai bus nestabilūs ir sutrikę dėl kivirčų ir nesusipratimų. Nesivelkite į nuotykius ir būkite taktiški pokalbyje su priešingos lyties atstovais.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiai ieškos bendraminčių ir žmonių, kurie visais įmanomais būdais juos palaikys. Jūs persvarstysite savo santykius su kai kuriais savo draugais. Galbūt kas nors su jumis yra nenuoširdus ir naudoja jus tik savo naudai. Būkite dėmesingesni ir rūpestingesni šeimos ir draugų atžvilgiu. Sunkus laikas asmeniniame gyvenime, kai nebus nieko, išskyrus nesusipratimus ir konfliktus. Dar nenutraukite šių santykių ir nepriimkite jokių galutinių sprendimų. Suteikite savo partneriui ir sau laiko ir galimybių tobulėti.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18 d.)

Vandeniai gali lengvai pasiekti savo tikslus. Netikėtos aplinkybės primins nebaigtus darbus. Tai puikus metas susidėlioti prioritetus, keisti kasdienybę ir mesti žalingus įpročius. Be to, būtina nutraukti pasenusius santykius. Tokios reformos jūsų gyvenime bus labai naudingos. Laisvalaikį norėsite praleisti ne su savo sielos draugu, o su draugais. Pabandykite tai paaiškinti savo mylimam žmogui, dar kartą pasakykite apie šiltus jausmus.

Žuvys (vasario 19 d.–kovo 20 d.)

Ateinančią savaitę Žuvys turėtų sutelkti dėmesį į savo studijas ir informaciją. Puikus laikas keliauti ir keliauti, taip pat bendrauti su įdomiais žmonėmis. Asmeninių santykių srityje – absoliuti harmonija ir tarpusavio supratimas. Vieno ženklo atstovai galės užmegzti perspektyvius santykius. Pasitikėjimas savimi jums tai padės.

2

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: