Home Horoskopai Horoskopas: Avinui reikia drąsos, Jautis neturėtų pasikliauti veiksmų laisve

Horoskopas: Avinui reikia drąsos, Jautis neturėtų pasikliauti veiksmų laisve

by admin

Avinas

Kad reikalai įsibėgėtų, Avinas turi įgyti drąsos. Pripažinkite savo trūkumus ir pradėkite juos taisyti, nes priešingu atveju kiti jums į juos griežtai atkreips dėmesį. Galbūt jums trūksta patirties, kantrybės, gebėjimo valdyti išteklius. Jūsų meilės santykiai gali žlugti dėl interesų disbalanso intymioje sferoje. Tai bloga diena naujoms reklamos, sporto, techninės ir kitokios kūrybos, individualaus verslo pradžiai.

Jautis

Šiandien Jautis neturėtų pasikliauti veiksmų laisve. Su atsinaujinusia jėga sutuoktinių sąjungoje ar darbo kolektyve gali įsiplieskti esminė konfrontacija. Pagrindinis jūsų priešininkas gali būti jūsų tiesioginis viršininkas, verslo partneris arba suaugęs vaikas, norintis visiškos nepriklausomybės. Nebandykite šiurkščiai kontroliuoti situacijos. Jei įmanoma, nesivelkite į atvirą konfliktą, pasitraukite nuo audringos kovos. Nepažeiskite įstatymų, atidžiai laikykitės susitarimų, terminų, nurodymų.

Dvyniai

Šiandien sunku atlikti įprastas pareigas, tačiau darbo neišvengsite. Neatmetama ir konfliktinė situacija tarnyboje, pakeliui, oficialioje įstaigoje. Norint pagerinti sveikatą, gali prireikti drastiškų priemonių. Laimei, šie ir panašūs atvejai yra laikini ir negali užgožti jūsų gyvenime vykstančių teigiamų pokyčių. Daugelis Dvynių bus patenkinti naujų pažinčių perspektyva, galimybe originaliai ir kūrybiškai kreiptis į aktualių problemų sprendimą.

Vėžys

Užsispyrimas, ištikimybė, principų laikymasis, ką šiandien demonstruos Vėžiai, turi savo minusą. Neatmetama ir sunkumų užsidirbant pajamas, finansuojant verslą ar kūrybinį projektą. Už savo įsitikinimus gali tekti ką nors sumokėti. Tačiau žvaigždės nepataria pirmenybę teikti medžiagai. Dabar daug svarbiau išsaugoti garbę, orumą, autoritetą, iškovotas tvirtas pozicijas šeimoje ar profesijoje. Neskubėkite investuoti į ilgalaikes investicijas, susilaikykite nuo apsipirkimo.

Liūtas

Tvirtybė ir drąsa yra pagrindiniai jūsų ginklai. Galite atsidurti tokioje situacijoje, kai visi nusiteikę prieš jus. Gali kilti konfliktų su kolegomis, nesutarimų su šeimos klanu. Tikėkite savo galimybėmis. Tai sunki diena nepriklausomiems Liūtams, kurie labiau mėgsta visišką nuomonės ir veiksmų laisvę, o ne auksinį narvelį. Pripraskite prie disciplinos ir santūrumo, be to rizikuojate likti nepripažintu genijumi. Šią dieną nepageidautini sandoriai su nekilnojamuoju turtu ir atsakingų verslo sprendimų priėmimas.

Mergelė

Mergelėms laikas permąstyti savo finansinę politiką ir senus pajamų šaltinius. Augančius šio ženklo atstovų apetitus sunku patenkinti ankstesnės strategijos rėmuose. Atėjo laikas kardinaliai pakeisti mąstymą, kontaktų ratą ar įprastą gyvenimo būdą apskritai. Dieną numatoma įtampa su aplinkiniais (kolegomis, giminėmis, kaimynais, bendrakeleiviais), iki susirėmimų ir skandalų. Daug nemalonumų pavyks išvengti, jei nepasiduosite provokacijoms.

Svarstyklės

Jūs tikrai norite išsikalbėti, bet šią dieną pasistenkite tylėti. Dėmesys verslo, profesiniams, finansiniams, nuosavybės klausimams. Susilaikykite nuo skubotų išvadų ir neapgalvotų susitarimų, nepasirašykite mokėjimo dokumentų. Šią dieną išauga problemų, susijusių su skolų išieškojimu, nuostolių atlyginimu, mokesčių ir kompensacijų mokėjimu, tikimybė. Pirkiniai nepageidautini (galima santuoka). Su verslo partneriu susikivirčijančioms Svarstyklėms gali prireikti advokato pagalbos.

Skorpionas

Šiandien laimintys Skorpionų bruožai bus atkaklumas ir atkaklumas. Tokios savybės kaip pasyvumas, neprotingas užsispyrimas, kompleksai, irzlumas, pavydas, agresyvumas lems pozicijų susilpnėjimą. Užslopinti norai, įskaitant materialius ir seksualinius troškimus, taip pat latentinė baimė, nepasitikėjimas savimi, nepaveiks jūsų elgesio geriausiu būdu. Nenukrypkite nuo savo planų įgyvendinimo, bet laikykitės būtinų saugos taisyklių. Naujos pradžios šiandien nerekomenduojama.

Šaulys

Neigiamos emocijos gali tapti paslėpta kliūtimi, nuo kurios žlugs jūsų iniciatyvos. Jus gali užvaldyti nemalonūs prisiminimai. Kontroliuokite savo patirtį, suteikite jiems valią tik griežtai ribotose ribose. Jei jus valdo jausmai, tada jūs pradėsite klysti po klaidos, net ir palankiausioje situacijoje. Papildomos pagalbos gali gauti draugai. Daugelis Šaulių galės tikėtis bendraminčių palaikymo iš virtualios erdvės.

Ožiaragis

Užsispyrimas, su kuriuo elgiesi, gali virsti užsispyrimu. Didėja kritinės klaidos tikimybė. Nepalankus aplinkybių derinys Ožiaragius gali paveikti slegiant, atimti kovinę dvasią ir tikėjimą pergale. Jei laikas baigiasi, pabandykite padaryti pertrauką ir palaukti blogo laikotarpio. Jei visa kita nepavyksta, pagalvokite, ką darote ne taip. Gali būti, kad ir toliau iš inercijos beldžiatės į uždarytas duris. Galbūt jums reikia pakeisti tikslus ir prioritetus arba užmegzti naują pažintį.

Vandenis

Diena nelaiminga naujiems dalykams. Spręskite esamas problemas, ypač jei jos yra kritinėje stadijoje. Nustatykite, kas jus sulaiko. Galbūt tai yra jūsų užsispyrimas, vieno užduočių sąrašo manija. Nenumatyta situacija ar ūmus konfliktas padės ištrūkti iš užburto rato. Tuo pat metu žvaigždės pataria Vandeniui vengti nereikalingo streso ir rizikos, nes streso ir traumų tikimybė yra didelė.

Žuvys

Strateginiams Žuvų planams niekas negresia, tačiau greita eiga einamuosiuose reikaluose vis dar problematiška. Neatmetama bėdų bendraujant su pavaldiniais, kolegomis, padėjėjais, taip pat atokių teritorijų ir jėgos struktūrų atstovais. Išanalizuokite, ko iš jūsų reikalaujama, ir, jei reikia, išmokite dirbti per jėgą. Gali tekti perdaryti nekokybiškus darbus arba pašalinti techninius gedimus. Su partneriais ir priešininkais pradėkite kalbėtis nauju būdu.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: