Home Testai Super testas! Išsirinkite šluotą ir sužinokite, kokia esate „Ragana“! Draugai juokėsi, bet viskas sutapo!

Super testas! Išsirinkite šluotą ir sužinokite, kokia esate „Ragana“! Draugai juokėsi, bet viskas sutapo!

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Ragana mūsų sampratoje yra kažkas blogo, tamsaus. Pasakose ir kituose kūriniuose raganos visada apibūdinamos kaip bjaurios, net bjaurios. Visada esu skuduruose, ilga nosimi ir, žinoma, didele kupra!

Tačiau nereikia pamiršti, kad per inkviziciją daug moterų buvo nužudyta vien dėl to, kad jos turi ypatingą galią! Ir tai ne visada buvo magija! Labai dažnai tokios moterys turėjo gerą intuiciją ir aštrų protą!

Mūsų bandyme nėra juodų dalių. Jis tiesiog padės mums atskleisti mūsų paslėptus talentus ir sugebėjimus. Juk kiekvienas iš mūsų sugeba daryti stebuklus!

Taigi, ar esate pasirengęs sužinoti apie save ką nors įdomaus? Tada išsirinkite jums labiausiai patinkančią šluotą!

1 . Eilinė ragana. Galima lengvai teigti, kad tai durininkas ar valytoja. Vidutiniškai kenksmingas ir pavojingas.

2. Ragana iš įsitikinimo. Ji aiškiai nenori būti painiojama su valytoja, bet ir nėra pasiruošusi išsiskirti, prisimindama inkviziciją.

3. Nerūpestinga ragana. Šluota yra antroji šukuosena. Jei šakelės žiūri į visas puses vienu metu, tada energija trykšta iš jūsų nediskriminuojant ir nekontroliuojamai. Būkite atsargūs, kad nepatektumėte į jos stebuklingą lygumą. Ir tada visiškai girgžda.

4. Ragana yra estetas. Jūsų svoris neviršija nustatyto „Raganų kūju“, tačiau magnetizmas yra tamsos šeimininkės Elviros lygyje. Juoda katė graužia tave kiekviename žingsnyje. Patys princai kaupiasi į krūvas, o pasakų princesės iš pykčio laužo trupinius ir linki baisios mirties. Jūs žavinga viskuo: nuo kasdienės nekromantijos iki senesnių demonų iškvietimo.

5. Ragana su gudrybe. Inkvizitoriai nervingai mikčioja išgirdę tavo vardą. Dėl jūsų kryžiaus žygiai sustojo ir prasidėjo Didžioji prancūzų revoliucija. Jūs esate viso blogio ir nedorybės šaknis. Ir dar – graži gėlė Kūrėjo sode. Gyvūnai tave myli, o žmonės tavęs vengia. Priešai tave vertina, o draugai bijo. Muahaha!

6. Ragana karė. Šluota ragana yra kaip ragana be šluota… tik su šluota. Jūsų pasipriešinimui nėra ribų. Galite uždengti tamsias sielos dalis ir bet kuria proga pasinerti į Zen. Pasiekęs aukščiausią susikaupimo laipsnį, tu trenki savo priešams kaip žaibas danguje, kaip pokeball su Pikachu… kaip Mikė Pūkuotukas į medaus stiklainį.

7. Antsvorio ragana. Mieloji, ar tau reikia stipresnės šluotos ir storesnės tamsos, kad paslėptum visą šį blogį… Aš sakau tau tiesą… kwa kwa… kwaaa!?

8. Ragana su paslaptimi. Jis turi daugiau skonio nei šventinis keksiukas. Neapsigaukite pirmojo įspūdžio – jis nustebins pačiu netikėčiausiu momentu. Net biuro lifte ji gali judėti oro akrobatikos pagalba.

9. Ragana su didžiausia paslaptimi. Ir tai taip paslaptinga ir slapta, kad ji pati jau nežino, ko iš savęs tikėtis. Ji net nelaiko savęs ragana. Viskas savaime suyra, užsidega ir virsta varlėmis. Na, tikrai, koks sutapimas…

10. Aukščiausiasis. Jis sujungia kiekvienos rūšies savybes ir, idealiu atveju, yra aukščiausias bet kurios raganos archetipas. Subalansuotas pomelas ir madingas lydytas dizainas pabrėžia aristokratišką sandoros galvos statusą. Skrydžio trajektorija ant tokios šluotos yra kaip paprastos kometos uodega. Priešingu atveju ponia išsiskiria tuo, kad laikosi klasikos tiek stiliumi, tiek elgesiu. Šiek tiek pikta, šiek tiek bloga pamotė karalienė, o jei ji su maudymosi kostiumėliu, tada ji atrodo kaip jūros ragana Uršulė.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama