Home Testai Magijos testas: išsirinkite runą ir sužinokite, kokia jūsų ateitis

Magijos testas: išsirinkite runą ir sužinokite, kokia jūsų ateitis

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Daugelis Šiaurės Europos tautų runų griebdavosi nuo seno. Su jų pagalba jie numatė ateitį, ieškojo patarimų, atnešė sėkmę, taip pat padėjo apsaugą.

Senovės germanai runų ženklams priskyrė magiškas savybes ir naudojo juos kaip pavojaus amuletus.

Siūlau jau dabar pabandyti nuspėti stebuklingas runas. Tai ilgai neužtruks.

Renkantis runą, vadovaujasi pasąmonė, kuri viduje slepia atsakymus į visus klausimus. Pažvelkite į žemiau pateiktas runas ir išsirinkite jums labiausiai patinkančią.

Taigi kurią runą pasirinkote?

Rezultatas

1. Evaz (Ehwaz)

Ši runa yra judėjimo ir progreso simbolis, ji naudojama norint atsikratyti sąstingio. Padeda asmeniniame ir verslo gyvenime, taip pat sveikatos klausimais. Simbolis reiškia judėjimą tobulėjimo, vystymosi ir daugelio pokyčių link. Ši runa taip pat reiškia buveinės pasikeitimą ir gali reikšti keliones.

2. Otal (Othilia, othel)

Šis simbolis turi dvigubą reikšmę – nutraukimą (kas išliko) ir įsigijimą (kažką naujo). Įsigijimo ženklas taip pat reiškia pelną, bet tai gali būti kažko, su kuriuo turite išsiskirti, rezultatas. Runa taip pat nurodo tą, kuris dėl sunkaus darbo ketina patenkinti savo troškimus, šis žmogus turi tam tikrą svajonę, kurios jis siekia.

3. Uruz (Uruz)

Ši runa simbolizuoja vyriško ir moteriško sąjungą, reiškia jėgą ir judėjimą, žada sėkmę. Tai taip pat seno užbaigimo ir kažko naujo gimimo simbolis. Turite būti pasirengę naujoms galimybėms, kurios gali atrodyti kaip praradimai. Runa žada pokyčius, kurių nereikėtų vengti ir bijoti, pažadina žmoguje jėgą.

4. Gebo (Gebo, gifu)

Ši runa simbolizuoja vienybę ir partnerystę. Tai rodo konfliktų pabaigą, harmoniją tarp vyrų ir moterų, psichinę ir fizinę pusiausvyrą. Geras ženklas, žadantis palankią bet kokio verslo pabaigą.

5. Hagall (Hagalaz, Hagall)

Tai simbolizuoja sunaikinimą, būtent išėjimą iš užburto rato. Tai žada laisvę, išsivadavimą ir pokyčius. Destrukcija gali būti gera ir bloga, todėl artimiausiu metu verta žengti žingsnį atgal ir nesivaržyti su likimu judant gyvenimo tėkmėje.

6. Algizas (Algiz, eolh)

Ši runa reiškia apsaugą nuo žalingų jėgų, gali pagerinti pavojaus buvimą. Artimiausiu metu būkite atsargūs, atsargumas ir rūpestingumas bus jūsų apsauga. Ši rune yra labai stipri gynyba, jei jums gresia pavojus, tai pajusite, įsiklausykite į savo vidinį balsą.

7. Raido (Raidho)

Runa simbolizuoja kelionę, sąjungą ir harmoniją. Kelionė gali būti dvasinga, jei jos pasiilgsi – žengti dvasinio tobulėjimo keliu. Be to, ši runa reiškia, kad atėjo laikas drąsiai leistis į derybas ir diskusijas. O finansiškai tai reiškia gerą laiką pirkti ir parduoti.

8. Berkana (Berkana, beorc)

Tai judėjimo ir vaisingumo runos. Tai simbolizuoja atgimimą, gerovę, vaisingumą ir šeimą. Judėjimas reiškia augimą, realių rezultatų siekimą, visų sumanytų planų įgyvendinimą.

9. Teiwaz (šaudymas)

Runa simbolizuoja kario dvasią. Galbūt tai yra kova su savimi, valios ir tvirto charakterio įgijimas per įveikimą ir veiksmą. Didžioji pergalės runa, jei kovosi už tai, kuo tiki, laimėsi. Rodo valios jėgą ir ryžtą. Tai gali būti meilės pergalių pranašas.

10. Mannaz (Mannaz)

Žmonijos runa simbolizuoja jo paties „aš“. Tai reiškia ne tik pokyčių, bet ir pastangų keistis laiką. Turite būti susikaupę, rune reiškia abipusę pagalbą, vadinasi, galite tikėtis paramos ir pagalbos.

11. Iza

Runa – ledų, ledų simbolis. Greičiau jūsų gyvenime yra sąstingis, galbūt esate aklavietėje ir negalite išsisukti iš keblios padėties. Turėkite kantrybės, po tokios pertraukos seka progresas ir žydėjimas. Saugokitės, draugų išdavystė galima, tačiau atminkite – atgimimas jau ne už kalnų.

12. Vienas (keista, keista)

Odino runa reiškia tuščią. Tuštuma yra pabaiga ir pradžia. Pažadėk savo tikėjimo išbandymą, dirbk kaip ryšio su tikruoju likimu pradininkas. Tau atsitiks kažkas netikėto ir teigiamai ar neigiamai tai priklausys nuo tavo veiksmų ir sprendimų. Turite būti pasirengę atsakyti už savo veiksmus.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: