Home Horoskopai Horoskopas Svarstyklės – jauskitės kaip karalius, Mergelė – papasakokite apie savo jausmus

Horoskopas Svarstyklės – jauskitės kaip karalius, Mergelė – papasakokite apie savo jausmus

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

AVINAS 

Šiandien būsite labai susikoncentravę į pradžią, o tai savaime puiku, nes žvaigždės sako, kad tai puikus metas naujiems projektams. Linksmybės ir vakarėliai nusvers darbą ar norą mokytis. Tačiau šiandien galite viską planuoti ir pasiruošti. Neatsisakykite pagalbos draugui, kuris turi visą sąrašą nuostabių kontaktų.

JAUTIS

Tinginystė ir atsipalaidavimas yra visiškai skirtingi dalykai, ir jūs tikrai nesate tinginys. Todėl šiandien nebus nieko blogo, jei atsipalaiduosite ir sunkų bei sunkų darbą atidėsite kitai dienai. Tik su sąlyga, kad išvengsite pagundos viską padėti ant nugaros, galite būti tikri, kad viską, ką reikia padaryti, reikia laiku. Tuo tarpu ramiai mėgaukitės ilgais pietumis, pasukite kojas ir leiskite kitiems varžytis šiame pelių šurmulyje.

DVYNIAI

Pasinaudokite savo sugebėjimu viską pastebėti. Aplink jus bus daug su finansais susijusių raktų, kuriuos pakankamai greitai iššifruosite. Jei jūsų finansiniai reikalai tampa netvarkingi, netrukus rasite keletą puikių idėjų. Ir jei jūs tik ieškote būdo išleisti santaupas, šiandien yra puiki galimybė investuoti. Prieš investuodami būtinai viską gerai patikrinkite.

VĖŽYS

Jei kas nors negali būti skaitomas kaip atvira knyga, tai visiškai nereiškia, kad šiam žmogui nereikia jūsų supratimo. Kad tiesa būtų atskleista, būtina nugriauti abejingumo ir baimės sieną, o jūsų gebėjimas bendrauti atliks šį vaidmenį. Todėl, jei norite įsigilinti į ką nors kankinančio klausimo esmę, neleiskite, kad jo atsakymas „gerai“ jūsų suklaidintų. Nesustokite, kol nepajusite jausmų, kuriuos šis žmogus taip sunkiai stengiasi nuslėpti.

LIŪTAS 

Jei norite, kad viskas vyktų geriausiai, planuodami turite įdėti daugiau pastangų. Žinoma, tai toli gražu ne pati įdomiausia ir įdomiausi veikla, tačiau rezultatas vertas pastangų. Jei kuo greičiau nesuorganizuosite reikiamų žmonių ir neužsakysite reikiamų vietų, galite likti tuščiomis rankomis. Prieš jus atsiras naujos svarbios užduotys, o jei norite jas nesunkiai išspręsti, parengiamieji darbai yra gyvybiškai svarbūs.

MERGELĖ

Pasidalykite savo jausmais. Tai suteiks jums didelį palengvėjimą. Žvaigždės sako, kad daug svarbių klausimų turite išsiaiškinti patys. Dabar aplink jus yra per daug išorės įtakos, ir šis erzinantis triukšmas neleidžia jums galvoti. Galbūt vaikščiojimas padės jums pabūti vienam su savimi. Leiskite savo mintims paleisti laisvai ir rasite sau labai svarbios naudos.

SVARSTYKLĖS

Ko dabar labiausiai norėtum? Jei pagalvojote apie meilę, žvaigždės ruošia jums įdomių progų! Bet jei tikitės gražių apsimetėlių parado po langais, pagalvokite dar kartą. Įsivaizduok! Raskite galimybę pamaloninti savo fantazijas ir praleisti brangų laiką atskirai. Elkis su savimi kaip su karaliumi. Tu to nusipelnei.

SKORPIONAS

Jūs tikrai norite išspręsti nesusipratimą su artimu draugu. Laikas nustoti bandyti įrodinėti jam savo bylą – jie niekur neves. Būtų teisingiau, jei tiesiog leistumėte draugui likti neįtikintam. Geri santykiai neturi galvoti taip pat.

ŠAULYS

Dabar esate populiaresnis nei bet kada, todėl nenustebkite, jei darbe ar mokykloje visi ieškos jūsų patarimo. Labai svarbu įkvėpti šiuos žmones ieškoti atsakymų patiems. Jūsų palaikymas duos daug daugiau naudos nei bet koks vienaskiemeninis atsakymas.

OŽIARAGIS

Šiandien jūsų per didelio pažeidžiamumo priežastis gali būti nešališkas žmogaus, kuriuo taip pasitikėjote, elgesys. Nėra baisu, jei kartą suklysite, tapsite dvigubai atsargesni. Duokite sau laiko pasveikti. Vertink tikrus draugus, kurie visada yra šalia. Susisiekite su jais – draugai galės jus nudžiuginti ir padėti išgyventi šią nedidelę dramą. Leisk jiems padėti jaustis reikalingam ir gerbiamam.

VANDENIS

Šiandien galite lengvai užmegzti naujas ir įdomias pažintis. Išlaisvink savo burtus ir pamatysi, kas nutiks. Jūsų požiūris bus puikus ginklas prieš pernelyg nedraugišką kai kurių visuotiniame susirinkime dalyvaujančių žmonių požiūrį. Jūsų empatija teigiamai atsilieps kai kuriems svarbiems žmonėms.

ŽUVYS

Atėjo laikas įnešti į gyvenimą šiek tiek teisingumo. Pagalvokite apie savo skolas ir tai, ką esate skolingi, ir išsiaiškinkite, kaip galite tai subalansuoti. Tai taikoma ne tik finansams. Laikas brangus kaip pinigai (jei ne daugiau), todėl paaukokite savo laiką tiems, kurie jums atidavė daug savo. Planuokite savaitgalį praleisti su žmogumi, kuris pagerins jūsų gyvenimą.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama