Home Testai Kokie batai tau patinka? Šis testas jums pasakys daug įdomių dalykų!

Kokie batai tau patinka? Šis testas jums pasakys daug įdomių dalykų!

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Ne tik kvepalai, lūpų dažų ir akių spalva gali daug pasakyti apie moterį. Psichologai tvirtina, kad batai, kuriuos avi moteris, atskleidžia ir to žmogaus troškimus, dvasingumą, asmenybę.

rezultatas

Mūsų šiandieniniame teste turite išsirinkti jums labiausiai patinkančias basutes ir tada galite perskaityti, ką jums pasakys batai.

1. Svajonių moteris

Dažnai paskęstate mintyse apie savo norų ir fantazijų įgyvendinimą. Mėgstate šventes, tikite stebuklais, todėl nieko keisto, kad laukiate princo. Jūs esate šiek tiek vaikiškas, naivus ir geras. Jūsų intuicija išvystyta, nuojauta padeda visada priimti geriausius sprendimus. Toks žmogus, kuris klauso tavo širdies.

2. Aristokratiška moteris

Kad ir su kokia apranga gerai atrodai, visada jai suteikiate savo išvaizdą, esate protinga ir geros širdies. Vyrai mėgsta ir kaupia komplimentus bei dovanas. Esate išdidi ir šiek tiek arogantiška, mėgstate tik kokybiškus dalykus, išryškinančius jūsų eleganciją.

3. Tobula žmona

Jūs esate vyrų svajonė, turite gerą skonį, esate visada tvarkingas ir atsargus. Jūsų pasitikėjimo dėka aplinkiniai mėgsta ir įkvepia jūsų vyrą. Esate stipri ir emocinga moteris, visiems darote gerą įspūdį. Esate gera šeimininkė, gerai gaminate maistą, rūpinatės šeima, mėgstate namų jaukumą.

4. Širdies laužytoja

Tu esi žinomas tarp žmonių, bet esi atsidavęs vienam žmogui. Esate labai gerbiama, stipri moteris, mėgstate malonumus, todėl laiką leidžiate su patinkančiais dalykais. Jūsų grožis ir sumanumas sužavės aplinkinius ir trikdys jums pavydinčius žmones.

5. Namų šeimininkė

Už tave geresnės žmonos ir baisios mamos tikrai nerasi. Egoizmas tavęs nebūdingas. Visą meilę grąžinate vyrui, vaikams, giminėms ir artimiems žmonėms. Kartais pagalvokite apie save, palepinkite save kažkuo nauju, apsilankykite grožio salone. Jaunystėje širdis plyšta, skaudėjo, bet laikui bėgant išmokote atskirti žmones.

6. Muza

Esi moteris, kuri visus džiugina iš pirmo žvilgsnio, tavyje yra kažkas, kas traukia vyrus. Mėgstate meną ir gamtą, visada vaikštote stačia galva, elgesys su nepažįstamais žmonėmis kiek trapus ir tolimas. Nesate labai gera namų šeimininkė, bet visada galite surengti romantišką vakarienę su gero skonio vynu.

Šis testas taip pat parodo, kiek moters avalynė turi įtakos moters išvaizdai.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama