Home Testai Pasirinktas šuo jums pasakys, kuris vyras jums idealiai tinka

Pasirinktas šuo jums pasakys, kuris vyras jums idealiai tinka

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Pasirinktas šuo pasakys, koks vyras tau idealiai tinka Ne paslaptis, kad tiek moterims tinka įvairaus tipo vyrai. Juk visos moterys ir kiekviena laukia savo norų išsipildymo.

Siūlome šiek tiek pažaisti ir išsirinkti labiausiai patinkantį šunį. Pasirinktas šuo pasakys, kuris vyras tau idealiai tinka: Tu negali turėti dviejų – išsirink tą, kuris tau labiausiai patinka. O jei nepasirinkote nė vieno iš šunų, tai pabaigoje paskaitykite ką nors įdomaus apie save.

rezultatus

1 aristokratinis retriveris

pasirinkote šį šunį, jei jums tinkamas patino variantas yra protingas ir ramus vyras. Jums išorinis grožis nėra toks svarbus, kaip rūpinimasis vyru. Jums labai svarbu, kad tarp jūsų būtų supratimas ir pasitikėjimas.

Tokios moterys kaip jūs nėra linkusios keisti partnerių, pavyzdžiui, pirštinių; veikiau tau patinka gyvenimas. Jūs esate ištikimas savo meilei, kol jis neperžengia labai baisios ribos. Šilta ir pozityvi, nesunkiai pasiseka, tau sunku iškart pasitikėti, vyras bati pamažu tave užkariauti. Jūs žinote, kaip įkvėpti vyrą bet kokiam žygiui.

2 Ištikimasis priemuo

Jei pasirinkote šį šunį, vadinasi, meilė jums nėra tuščias žodis. Jei myli, vadinasi, myli ir siela, ir tiamis. Jūs esate nuostabus šeimininkas ir bet ką sunaikinsite dėl savo vaikų.

dažnai renkiesi tokius vyrus, kurie neįvertina to, ką tu sukuri savo šeimoje, greitai pripranta prie gerų dalykų ir, manau, viskas išeina savaime. tačiau veltui jie tokie.

Tau tinka vyras, kuris įvertins tavo pastangas. Tik karalius bati būti su karaliene. Ir jūs tikrai esate karalienė ir labai nuostabi moteris. Net su sportiniu kostiumu žinote, kaip atrodo nuostabiai, jei jūsų vyras jus vertina.

3. Mielas

terjeras Gėlės žydi iš jūsų charizmos. Tačiau, nepaisant jūsų moteriškumo, jūsų viduje yra plieninis strypas. Tau tinka vyras, kuris bus stipresnis už tave, nes tavyje tvyro liepsna, o tavo akys spindi raganos šviesa.

Daugeliui vyrų tu esi fatališka moteris, jie tave prisimena visą gyvenimą. Reikia, kad vyras prisiimtų atsakomybę. Jaunesniame amžiuje išsirinkai už save silpnesnius vyrus, o tai nesibaigė gerai, jie tiesiog tavo neverti.

4 ramus ir rūpestingas šuo

Jums reikia vyro, kuris apsaugotų jus nuo visų jus supančio pasaulio sunkumų. Taigi, ištekėjusi už jo, tikrai būtum kaip akmeninė siena.

Meilus ir geras, priimi bet kokiu mylimo žmogaus keistenybes bei įpročius ir dažniausiai nebūni nelaimingas. Tačiau yra kažkas, kas tave mirtinai pažeidžia ir tu jam neatleisi – tai išdavystė.

Sąžiningai dirbkite prie santykių ir suteikite savo vyrui ir vaikams nugarą, kuriems reikia. Švelniai ir paprastai išlyginkite šikščius kraštus ir sudėkite juos visus.

Jei jums nepatinka jūsų šuo,

esate tikrai kūrybingas žmogus, o kūryba jums yra ne tik žodis, bet ir gyvenimo būdas. Jums patinka viskas kas dviese, mokate tiesiogine prasme „skaityti“ žmones.

Labiausiai tau tinka jautrus ir rūpestingas vyras, simpatizuojantis nuotaikų kaitai. Jūs negyvensite savo vyro nenaudai, bet nekenčiate godių vyrų. Dosnumas jums yra pirmasis sielos dosnumo rodiklis.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama