Home Horoskopai Išsamus 2021 metų gruodžio mėnesio horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui

Išsamus 2021 metų gruodžio mėnesio horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Avino horoskopas 2021 m. gruodžio mėn

Nebaigtas praeities reikalas stabdo jus. Galbūt jau visiems paskelbėte, kad viskas baigėsi ir judate toliau, bet akivaizdu, kad taip nėra. Tai atima iš jūsų laiko ir pinigų bei akivaizdžiai trukdo jūsų tolesniam gyvenimui. Jei šie dalykai jums vis dar svarbūs, pripažinkite tai ir palikite jiems vietos savo gyvenime; jei ne, palik pagaliau. Turėsite pasirinkti, nes sėdėti ant dviejų kėdžių neveiks.

Jautis 2021 m. gruodžio mėn. horoskopas

Paprastai nemėgstate pokyčių, renkatės laikytis to, ką gerai išmanote. Tačiau šį mėnesį kažkas ar kažkas naujo randa kelią į jūsų širdį ir užgožia visa kita. Tai ne tik trumpalaikis įgalinantis jausmas, bet ir ilgesnio proceso, kuris truks kelis mėnesius, pradžia. Tai suteiks jums laiko pažvelgti į dalykus. Neskubek.

Dvynių horoskopas 2021 gruodžio mėn

Jaučiate, kad bet kokie nauji santykiai turėtų prasidėti nuo draugystės ir kažko atsitiktinio, kol turėsite daugiau laiko gerai pažinti vienas kitą. Tačiau šiuo metu besivystanti pažintis nuo pat pirmos akimirkos kupina emocijų. Ir tai daro jums didelį spaudimą, verčia prisiimti įsipareigojimus, dėl kurių nesate tikri. Viskas ar nieko? Ir šiuo atveju „nieko“ atrodo saugesnis pasirinkimas.

Vėžio horoskopas 2021 m. gruodžio mėn

Jūsų gyvenimas greitai taps daug lengvesnis, nors iš pradžių galite nesuprasti, kaip tai atsitiko. Žengdami žingsnį atgal ir nuėję į šoną, įgausite situacijos supratimą – galimybę, kurios anksčiau neturėjote. Dabar sekate įvykių eigą ir neužsikabinate dėl nereikšmingų smulkmenų. Kad ir kas tai būtų, atrodo, kad dirbate geriau, gyvenate geriau ir turite daugiau laiko sau.

Liūtas 2021 m. gruodžio mėn. horoskopas

Kartais, kai nutinka kažkas gero, tu to pasiilgsti. Galbūt dabar esate pakankamai laimingas. Arba jaučiate, kad jei žengsite žingsnį į nežinią, tikrai krisite. Todėl karts nuo karto tam, kad judėtum į priekį, planetos tau ne tik suteikia puikią galimybę, bet ir pastūmėja jos link. Ir šis mėnuo – tik viena iš tų akimirkų.

Mergelės 2021 m. gruodžio mėn. horoskopas

Ar dažnai svajojote, kad jei turėsite šiek tiek daugiau laiko, viską padarysite geriau? Artimiausiomis savaitėmis tokia galimybė bus. Tačiau užuot tobulinę tai, kas jau padaryta, pasinaudokite ja žvelgdami į priekį ir ieškodami alternatyvų. Dar geriau išsiaiškinti, kaip išvengti galimų problemų, kol jos dar neatsiras.

Svarstyklių 2021 m. gruodžio mėn. horoskopas

Maži negalavimai kartais gali labai įskaudinti. O dabar yra būtent taip. Galbūt jaučiasi sena žaizda, dėl kurios vėl įsiliepsnoja emocinės praeities problemos. Arba pasiekėte savo kantrybės ribą. Kad ir kaip būtų, nesišypsosite ir nepasiilgsite apmaudo, o netikėtai atsitrenksite galingu smūgiu. Perdėta reakcija? Ne, tai visiškai natūralus atsakymas iš žmogaus, kuris ilgai susilaikė.

Skorpiono 2021 m. gruodžio horoskopas

Užsimezga nesavalaikis romanas. Lapkričio pabaigoje suartėjate… Atrodo, kad viskas gerai, bet kažkodėl stebuklinga akimirka neateis. Po poros savaičių bandai dar kartą, susitinki, bet supranti, kad kažkas negerai – ir vėl traukiesi. Ar tau lemta amžinai susidurti su nosimis, o ne bučiuotis? Būk kantrus. Po kelių savaičių turėsite dar vieną galimybę.

2021 metų gruodžio mėnesio Šaulio horoskopas

Užtemimas savo ženkle visada atveria duris į geresnę ateitį. Ir šis mėnuo nėra išimtis. Suprantate, ką tai jums pasiūlys, bet po visko, ką patyrėte per pastaruosius mėnesius, klausiate savęs – ar turėsite jėgų tuo pasinaudoti? Nebijok! Marsas atsigaus, o Venera padės su finansais. Ženkite į priekį su pasitikėjimu.

Ožiaragio horoskopas 2021 m. gruodžio mėn

Atsiduriate netikėtoje kryžkelėje. Prieš jus yra tiesioginis kelias į tai, ko visada norėjote, bet apie tai nekalbėjote. Kartu su tuo tampa įmanoma palikti visus įsipareigojimus, kurie jus taip ilgai sulaikė. Tai didelis žingsnis, kurį reikia žengti, o pats faktas, kad pagaliau gavote tokią galimybę, jau šildo jūsų sielą. Galbūt kol kas to užteks.

2021 m. gruodžio mėn. horoskopas Vandeniui

Palaipsniui, keičiantis metų laikams, jūsų gyvenime viskas gerėja. Jei pastaraisiais mėnesiais jautėte, kad trypiate purve vienoje vietoje, tai dabar žemė po kojomis kietėja. Ir jums nebereikia nešti svetimos naštos kaip savo. Darbe judate į priekį, o ne bandote ką nors pasivyti. Galbūt visa tai yra smulkmenos, bet jos sukuria malonų vaizdą.

Žuvys 2021 m. gruodžio mėn. horoskopas

Jei stovėjote oro uoste ir laukėte, kol išvykimo lentoje atsiras jūsų skrydžio numeris, tai gruodis yra tokia situacija. Užtemimas viršutiniame jūsų horoskopo kvadrante rodo kitą jūsų kelionės etapą. Žinoma, dar kelios savaitės į priekį. Tačiau bent jau dabar žinote ir kelionės tikslą, ir išvykimo laiką, o tai suteikia galimybę gerai pasiruošti ir atsisveikinti.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama