Home Testai Kaip įveikti kasdienius iššūkius. Pasirink simbolį ir jis jums padės

Kaip įveikti kasdienius iššūkius. Pasirink simbolį ir jis jums padės

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Kaip įveikti kasdienius iššūkius. Pasirinkite simbolį ir jis jus paragins. Alchemija – senovinis filosofinis ir metafizinis mokymas, kurio tikslas – tobulinti mūsų psichiką per mirtį ir atgimimą. Paprastas testas padeda suprasti, kur esame savo gyvenime ir su kokiais sunkumais susiduriame.

Kiekvienas iš šių simbolių gali atskleisti jūsų potencialą ir suteikti daugiau informacijos, kaip spręsti kasdienes problemas.

Kaip ir bet kuris testas, jame nėra absoliučios tiesos ir jis neturėtų būti laikomas savaime suprantamu dalyku. Atlikite testą: pažiūrėkite į šį vaizdą keletą sekundžių ir pasirinkite simbolį.

rezultatas

1) Sidabras: deivės kelias ir gydymas.

Jei pasirinkote numerį vienas, turėtumėte žinoti, kad tai yra mistikos ir intuicijos kelias. Šiuo savo gyvenimo momentu turite įsiklausyti į savo vidinį balsą, nes akivaizdu, kad atėjote iš prieštaringų laikų, kai jums reikia susitelkti į fizinį ir psichinį gydymą. Gyvenimo pamoka: Depresija, ligos, šeimos gedulas: laikas judėti toliau ir rasti jėgų.

2) Pranešėjas: Raganų kelias ir transformacija.

Jei pasirinkote numerį 2, turėtumėte žinoti, kad transformacija ir atsinaujinimas yra tai, į ką turite sutelkti dėmesį. Vadovo kelias nėra lengvas, bet tik dirbdamas per skausmą ir liūdesį vėl gali rasti ramybę sau.

Gyvenimo pamoka: gyvenimas tavęs niekaip nepagailėjo, tačiau tikroji transformacija įvyksta tik tada, kai išmoksti paleisti.

3) Tvenkinys: Išminčių ir patirties kelias.

Jei pasirinkote trečią figūrą, eikite patirties keliu. Tai yra tvenkinio kelias, Jupiterio / Dzeuso kelias, kuris, kaip žinote, yra karalius

Dievai. Tai skatina mus įgyti skirtingą patirtį. Esate ambicingi, bet taip pat norite laisvės.

Gyvenimo pamoka: turite išmokti niekada nepasiduoti išminties troškimui!

4) Merkurijus: alchemikų kelias ir kelionės.

Jei pasirinkote skaičių ketvirtą, tada jūsų kelias yra paslaptingiausias. Tai Merkurijaus kelias, Hermio kelias, kuris tuo pačiu gydo, bet ir veda sielas į požemį. Gyvenimo paslaptys yra jūsų dalis, bet jūs niekada nenustojate ieškoti to, ko norite. Jūs visada judate, nes greitai nuobodžiaujate, dažnai keliaujate ir prisitaikote prie ekstremaliausių sąlygų.

Gyvenimo pamoka: išmok atsipalaiduoti ir linksmintis!

5) Geležis: karių ir pasipriešinimo kelias.

Kaip įveikti kasdienius iššūkius. Pasirinkite simbolį ir jis jus paragins.

Jei pasirinkote penktą figūrą, tai reiškia, kad eini geležiniu keliu, tai yra augimo, kovos, eisenos ir ambicijų keliu. Jūs visada stengėtės išgyventi ir tam sukūrėte dominuojančią ir saugančią asmenybę. Atsipalaiduokite ir atverkite savo širdį visatos didybei.

Gyvenimo pamoka: turi išmokti susitaikyti (ypač su savimi).

6) Auksas: Dievo kelias ir gausa.

Jei pasirinkote skaičių šeši, pasirinkote tobulą ir absoliutų kelią. Aukso kelias yra Dievo, saulės dievybės, kelias. Tai karalių ir dievų kelias.

Jei pasirinksite šį kelią, turite padaryti viską teisingai, pašalinti skausmą ir gyventi nuostabiame pasaulyje. Kaip nesunku suprasti, tai ne vaikų žaidimas, tačiau mažais žingsneliais kelias atrodo ne toks sunkus.

Gyvenimo pamoka: turi išmokti atleisti (ypač sau).

7) Varis: burtininkų ir charizmos kelias.

Jei pasirinkote skaičių septintą, esate pakeliui į Venerą. Varis visada buvo siejamas su grožiu ir jaunyste, kūryba ir menine raiška, todėl man primena meilės ir jausmingumo energiją.

Tačiau būkite atsargūs, čia mes kalbame apie vidinį grožį, šis universalus metalas moko, kad galime pakeisti viską, ką norime, jei tik mūsų širdys atviros meilei ir geroms vibracijoms.

Gyvenimo pamoka: reikia išmokti priimti save ir kitus

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama