Home Testai Pasirinkite paveikslėlį ir sužinokite, kokių staigmenų jums atneš žiema

Pasirinkite paveikslėlį ir sužinokite, kokių staigmenų jums atneš žiema

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Kokių staigmenų jis paruošė žiemai – išsirink peizažą ir sužinok. Prasidėjus žiemai išsipildys kiekvieno iš mūsų giliausi troškimai. Stebuklingas Naujųjų metų sutikimas, Kalėdų vakarai žiemos vakarams suteikia mistikos. Norite sužinoti, kokios žiemos staigmenos jūsų laukia?

Atlikite mūsų įdomų testą ir gaukite labai tikslią prognozę.

Rinkdamiesi įvaizdį pasikliaukite savo intuicija. ta, kuri tau atrodo artimiausia ir labiausiai paaštrina tavo dėmesį.

rezultatas

1. Materialinės gerovės ir stabilumo įgijimas ir didinimas.

Toks žmogus kaip jūs turi gana gerą intuiciją ir puikiai žino, kaip vertinti jį supančių žmonių vidinę aplinką.

Tačiau teks suprasti, kad be finansinės nepriklausomybės ir stiprios materialinės gerovės egzistuoti labai sunku. Kai jį įvaldysite, gausite turtus ir jums nereikės būti jo vergu.

2. Gyventi darnoje su aplinkiniais žmonėmis ir su visu pasauliu.

Greičiausiai esate labai išmintingas žmogus, tačiau tam tikru mastu uždaras ir paslaptingas. Dėl šios priežasties niekada nepasakokite kitiems, kas vyksta jūsų viduje.

Taip pat retai parodote savo tikras emocijas. Gera žinia ta, kad greitai galėsite suprasti kitus žmones, o svarbiausia – jie pradės jus suprasti. Galiausiai galite pasitikėti kitais žmonėmis.

3. Būk lyderis ir geriausias visais atžvilgiais.

Įveikti kliūtis kelyje ir savarankiškai siekti užsibrėžtų tikslų – nelengva užduotis. Toks žmogus kaip tu prieš sunkumus tiksliai neslepia galvos smėlyje, yra pasirengęs prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, gali vadovauti žmonėms ir būti jų priešakyje. Netrukus žmonės supras, kad tu esi lyderis, kad esi geriausias.

4. Nustebinkite aplinką savo išskirtiniais gabumais.

Esate kūrybingas žmogus, pastebintis kiekvieną smulkmeną. Tačiau didžiausias tavo talentas – įprastuose dalykuose įžvelgti kažką ypatingo.

Vienintelis dalykas, kurį jums reikia padaryti, tai skirti šiek tiek daugiau laiko savo pomėgiams ir pomėgiams. Toks požiūris suteiks jums daug džiaugsmo ir džiugių emocijų jums ir aplinkiniams.

5. Būk sektinas pavyzdys

Esate ramus, ramus ir labai protingas žmogus, taip pat mokate mokyti žmones ir vesti juos teisingu keliu. Daugelis žmonių yra įkvėpti jūsų pasiekimų ir be jokios abejonės jumis pasitiki. Dėl šios priežasties tau lemta būti jų mentoriumi.

6. Padėkite ir palaikykite žmones

Akivaizdu, kad jūsų likimas nėra lengvas, bet jūs sugebėjote įveikti bet kokius sunkumus ir netapote tam nejautrus. Ne kiekvienas gali tai padaryti.

Dabar jūs turite galimybę suteikti žmonėms tvirtą paramą, būti jų atrama, kiti gali jumis pasikliauti. Žmonės žinos, kad jūs tikrai padėsite jiems rasti išeitį, net kai jos nesimato horizonte.

Ką daryti, kai vyras staiga nustoja rašyti žinutes ir skambinti

Tik tu nuolat bendrauji, jau pradėjai matyti jame Vienintelį, vienintelį, atrodė, kad tarp jūsų kažkas ypatingo, kai staiga vieną dieną jam parašei ar paskambinai, ir viskas be atsakymo. Ką tai reiškia ir ką daryti?

Neišsigąskite. Galbūt jis užsiėmęs ir jo gyvenime šiuo metu daug kas vyksta.

Lauk ir lauk, minutės virsta valandomis, valandos – dienomis. O dabar praėjo maždaug savaitė ir nieko iš jo negirdėti.

Pradedi svarstyti, ką padarei ne taip. Net jei kažkuo jį įžeidėte, ar negalite to pasakyti? Kodėl jis neatsako? Ar jam kažkas atsitiko, ar tai baigėsi tarp jūsų?

Tavo galvoje sukasi milijonas klausimų: kodėl jis nieko nepaaiškino? Tau kyla klausimų, bet ar tu teisus?

Kai vyras staiga nustoja su jumis kalbėtis, padės kiti klausimai:

1. Kokie tavo santykiai su juo?

Jo elgesio priežastys priklauso nuo jūsų santykių. Ar tiesiog susitikdavote ir karts nuo karto flirtavote? Tada galbūt jis tiesiog prarado susidomėjimą tavimi.

Jei tai tavo draugas, gali būti, kad jis tave įsimylėjo ir išgąsdino savo jausmais. Vyrai tiesiog nemoka jų išreikšti.

O gal jis nusprendė išbandyti tavo jausmus ir priversti tave jo pasiilgti.

2. Ar kažkas atsitiko?

Prisiminkite paskutinį pokalbį. O gal jis matė tave su kuo nors kitu? Tada jis gali pavydėti ir nustoti su jumis kalbėtis.

3. Kas vyksta jo gyvenime?

Galbūt priežastis, dėl kurios jis nustojo bendrauti, yra visai ne tavyje. Ir vis dėlto verta atminti, kad žmogus, norintis būti su tavimi, visada ras tau laiko.

4. Ar tu jam tikrai patinki?

Jei jums tai labai nepatiko, galbūt jūsų dėmesys pasikeitė. Ir jis neturėjo drąsos tau nieko pasakyti.

O gal tu jam patikai, bet buvai per daug įkyri.

Ką daryti?

1. Ignoruokite tai. Bent jau kelias dienas. Vyrai dažniausiai reaguoja per atstumą ir tyliai. Taigi jūs sukuriate praradimo jausmą: kad prarandate save, o ne save. Galbūt jis per daug įpratęs būti šalia tavęs. Galbūt jis pats norėjo pailsėti nuo tavęs. Bet kai jis pastebės, kad tu nebėgi iš paskos, jis pagalvos apie tave.

2. Parodykite jam, ką jis praranda. Apsirenk, eik, linksminkis. Skambinkite visiems savo draugams, išskyrus jį. Skelbti nuotraukas socialiniuose tinkluose.

3. Leisk jam parašyti tau. Po pirmų dviejų žingsnių jis gali tai padaryti ir pats, bet jei vis dar dvejoja, padėk jam: tiesiog parašykite „Labas, kaip sekasi?“ Jis turėtų atrodyti diskretiškas ir atsipalaidavęs, net jei tai ir gėda po to, kai staiga „numetė“ jus.

8 priežastys, kodėl jūs nekenčiate „kitos moters“ labiau nei savo apgaudinėjančio vyro

Kai sužinai apie vyro išdavystę, tave apima daugybė emocijų. Bet kodėl tarp jų dažnai kyla didžiausia neapykanta tai kitai moteriai, o ne jam, tave išdavusiam?

Čia tu apie viską papasakosi savo draugui. Ir po kelių minučių jūs jau aktyviai apie tai diskutuojate. Kas ji? Kaip tai atrodo? Pradedi sakyti jos vardą ir beveik keikiesi. Galbūt net ketino atkeršyti ar viešai ją gėdinti. Džiugu girdėti, kad jam atsitiko kažkas blogo. Ir visi tie, kurie jos nekenčia, dabar yra tavo draugai.

O kaip tavo apgaudinėjantis vyras? Visa gėda ir gėda visada krenta ant moterų, su kuriomis vyrai apgaudinėja, pečių. Panašu, kad visuomenė jau priprato prie vyrų apgaudinėjimo, todėl kone tai laiko norma ar bent poreikiu – kaip jie vadina.

Bet kokie jo poreikiai nebuvo patenkinti jūsų santykiuose, jis pirmiausia turėtų jums apie tai pasakyti. Vietoj to, jis nusprendė jus apgauti. Ir kai viskas paaiškėjo, aš įtikinau jus, kad jis buvo tik nekalta jos burtų ir jūsų stebėjimo auka. O dabar jūs kaltinate kitą moterį ir ignoruojate faktą, kad jis jai pirko apatinius, vežė į restoranus, rašė nuoširdžias žinutes. Ir jis tai darė ilgą laiką, savo sprendimu.

Štai 8 priežastys, kodėl esate labiau nusiminęs dėl jo meilužės:

1. Jūs matote tai kaip grėsmę.

Jūs nusipirkote idėją, kad vyras negali kontroliuoti savo sekso. Jis tarsi negali sustoti, jei moteris jį suvilioja.

2. Jūs lyginate save su ja.

Tu atrodai gražesnė ir protingesnė sau, o ji – šaltakraujis monstras, nusprendęs sugriauti tavo gyvenimą. Jūs lyginate save su ja, kad atrodytumėte geriausiai.

3. Tau per sunku susitaikyti su tuo, kad jis tave išdavė.

Daug lengviau nekęsti kitos moters, nei pripažinti, kad tavo vyras taip su tavimi elgėsi. Kad jis išdrįso tave taip įskaudinti. Jis patenkino savo poreikius jūsų nenaudai.

4. Esate tikra, kad jei ne ji, jis nebūtų pasikeitęs.

Bet tai galėjo būti bet kas kitas, jei jis jau būtų apsisprendęs…

5. Esate tikra, kad jums pačiai niekada nekiltų pagunda tuoktis.

Jūs pasitikite savo vertybėmis ir sąžiningumu, nes manote, kad kita moteris jų visai neturi. Blogais laikote visus tuos, kurie įsimyli vedusį žmogų, griauna gyvenimus.

6. Jūs nenorite daryti klaidų.

Jums sunku pripažinti, kad galbūt nereikėjo pasitikėti savo vyru, kad pasirinkote ne tą žmogų.

7. Manote, kad jei jis išeis, viskas bus kaip anksčiau.

Tai yra neigimo forma. Jūs nesate emociškai pasirengęs atsisakyti apgaudinėjančio sutuoktinio ar minties, kad jūsų santuoka yra laiminga.

8. Tau darosi saugiau ją kaltinti.

Ypač jei jūsų vyras yra tironas. Galbūt bijai su juo apie tai kalbėti, nes taip lengviau susitvarkyti. Nors kita moteris taip pat atsakinga už savo elgesį, ji neatsako už tavo vyro elgesį.

Jis tau davė pažadus. Jis nusprendė sulaužyti priesaiką. O jei vyras norės, visada ras su kuo pasikeisti. Jis turi savų motyvų. Kita moteris nevertė jo daryti to, ko jis nenorėjo. IMK jį.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: