Home Horoskopai Astrologinė prognozė savaitei nuo 2022 m. sausio 10 d. iki 16 d. nuo Sergejaus Sedaševo: idealus laikas skirti laiką sau

Astrologinė prognozė savaitei nuo 2022 m. sausio 10 d. iki 16 d. nuo Sergejaus Sedaševo: idealus laikas skirti laiką sau

by admin

Sergejaus Sedaševo astrologinė savaitės prognozė 2022 m. sausio 10–16 d. vieniems Zodiako ženklams pranašauja gana įtemptą laikotarpį, o kitiems – laimingų atsitiktinumų metas. Planetinė aura įkvėps juos imtis veiksmų ir paskatins žengti drąsius žingsnius. Taip pat tai bus labai įdomus laikotarpis, kupinas įdomių susitikimų.

Avinas

Avino savaitė bus sėkminga, kupina džiaugsmo ir malonių atsitiktinumų. Su jų pagalba dauguma jūsų reikalų klostysis būtent taip, kaip norėjote. Tam nereikia jūsų aktyvaus dalyvavimo. Atkreipkite dėmesį į planų kūrimą ir kol kas padarykite pertrauką santykiuose.

Jautis

Jautis šiuo laikotarpiu turės palankų asmeninį gyvenimą. Visi jūsų planai išsipildys ir jums nereikės dėl nieko jaudintis. Šią savaitę, 2022 m. sausio 10–16 d., darbe Sergejus Sedaševas pataria vengti žmonių, kurie gali pavydėti karjeros sėkmės ir bandyti pakenkti. Taip pat svarbiuose reikaluose atkreipkite dėmesį į smulkiausias smulkmenas.

Dvyniai

Dvyniams tai bus gana įtemptas laikotarpis profesinėje srityje. Jūs asmeniškai turėsite koordinuoti daugumą užduočių, kad pasiektumėte tai, ko norite. Tačiau nesijaudinkite – viskas vyks sklandžiai. Astrologė taip pat pataria būti santūresniems pasisakymuose, antraip gali kilti konfliktų su aplinkiniais.

Vėžys

Ateinantis metas Vėžiams bus puikus išbandymas. Drąsiai eksperimentuokite, bet sprendimus priimkite greičiau. Stenkitės susipažinti su naujais žmonėmis. Kuo daugiau įkvėpimo gausite, tuo geriau jums.

Liūtas

Artimiausiu metu Lvove visi smulkmenos turės vykti sklandžiai, tačiau svarbios bus sunkesnės. Todėl Liūtas turės parodyti organizacinius įgūdžius, atkaklumą ir lojalumą. Jausitės kaip sūpynėse, greitai įgysite tai, ką praradote. Bet galiausiai susitvarkyk su visomis negandomis.

Mergelė

Mergelėms tai harmoninga savaitė. Daugelis renginių bus skirti vaikams ir šeimoms. Labai stiprios teigiamos energijos bus jaučiamos santykiuose su partneriu. Tai romantikos ir meilės reikalų savaitė, todėl turėsite galimybę pakelti santykius į kitą lygį arba užmegzti naujų pažinčių. Jei norite sudaryti svarbią sutartį, 2022 m. sausio 10–16 d. astrologinė Sergejaus Sedaševo savaitės prognozė pataria tai padaryti trečiadienį, jūsų laimingą dieną.

Svarstyklės

Ši ateinanti savaitė iš šio Zodiako ženklo atstovų pareikalaus aktyvių veiksmų ir užsispyrimo profesiniuose bei asmeniniuose reikaluose. Drąsiai išsakykite savo norus ir reikalavimus, tik tada pasieksite savo tikslus. Tačiau nesitenkinkite atvirais pokalbiais ir valdykite emocijas.

Skorpionas

Žvaigždės palaikys šio Zodiako ženklo atstovus, ypač meilės sferoje. Astrologas Sergejus Sedaševas pataria daugiau dėmesio skirti savo sielos draugei ir mėgautis kartu praleistu laiku. Šis laikotarpis bus palankus esamų santykių stiprinimui, todėl verslo klausimus geriausia palikti nuošalyje.

Šaulys

Šauliams šią savaitę teks kruopščiai planuoti artimiausią ateitį ir imtis aktyvių veiksmų planams įgyvendinti. Astrologinė prognozė savaitei nuo 2022 m. sausio 10 d. iki sausio 16 d. Sergejaus Sedaševo pataria priimti sprendimus apgalvotai ir prisiimti atsakomybę už užduočių atlikimą. Pasitikėk savimi ir laikykis kelyje.

Ožiaragis

Šią savaitę Ožiaragių laukia įdomios pažintys. Tai bus romantikos ir meilės metas. Kai kurie ženklų atstovai gali tikėtis draugų ar giminaičių vizitų. Taip pat gali būti, kad atrasite netikėtų talentų, kurie jus nustebins.

Vandenis

Šią savaitę daugelis ženklo atstovų atsiduos darbui ir saviugdai. Kūrybinio įkvėpimo laukia autoriai ir kūrybinių industrijų atstovai. Meilės santykiai bus kupini gilių jausmų ir nepakartojamų pojūčių. Ilgalaikiai santykiai patirs gaivumo dvelksmą ir kadaise atvėsusių emocijų pabudimą.

Žuvys

Ši savaitė bus palanki Žuvims. Jie sustiprės ir nebebus bejėgiai prieš bet kokias kliūtis. Gimusieji po šiuo Zodiako ženklu gali tikėtis laimingo atsitiktinumo ir turėtų būti pasiruošę maloniems likimo netikėtumams.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: