Home Horoskopai Kinų horoskopas: 6 gyvūnų ženklai, kuriems 2022 metais pasiseks meilėje

Kinų horoskopas: 6 gyvūnų ženklai, kuriems 2022 metais pasiseks meilėje

by admin

2022-ieji yra Tigro metai; valdžios perdavimas įvyks vasario 1 d., o Tigras karaliaus iki 2023 m. sausio 21 d. Tai audringas, aktyvus ir labai energingas laikotarpis, kurio metu 12 Kinijos zodiako gyvūnų turės sunkiai dirbti, kad pasiektų savo tikslus.

Pats tigras simbolizuoja energiją , jėgą, lyderystę, ryžtą, revoliucines idėjas, bet taip pat pažeidžiamumą, jautrumą, savanaudiškumą, aukštą savigarbą ir požiūrį „viskas arba nieko“.

Tigro elementas yra medis, o 2022-ieji yra vandens metai. Kadangi vanduo yra juodos spalvos atitikmuo penkių elementų sistemoje, 2022 m. bus Juodojo vandens tigro laikotarpis.

Vandens ir medienos derinys yra itin teigiamas, nes vanduo būtinas medžio augimui ir gyvybei, o medis savo ruožtu suteikia stabilumo ir gebėjimo siekti tikslų. Štai kodėl 2022-ieji bus kupini klestėjimo šansų ir galimybių.

2022-ieji gali kardinaliai pakeisti mūsų gyvenimą į gerąją pusę, jei nebijosime savo svajonių paversti realybe. Šis laikotarpis tinkamas ir naujiems projektams pradėti, tačiau juos reikia saugoti ir „auginti“.

Susidursime su situacijomis, su kuriomis dar nebuvome susidūrę. Atostogausime į naujas vietas, o pinigus išleisime tam, ko dar nebuvome pirkę.

O kurie ženklai bus gerai ir stabilūs meilėje?

1. Jautis

2022-aisiais Jaučio rimtų nesėkmių meilėje ir santykiuose nepatirs, tačiau didelės pažangos taip pat neplanuojama. Jei Jaučiai nori pagerinti savo asmeninį gyvenimą, jie turi labiau rūpintis partneriais, būti kantrūs ir supratingi.

Jaučiai yra darbštūs ir praktiški, taip pat labai nuoseklūs ir atkaklūs asmeniniuose santykiuose. Įsimylėję jie atkakliai sieks savo išrinktosios ar išrinktosios.

Tikėtina, kad „Bachelor Bulls“ ateinančiais metais sutiks savo vyrą ir atsikratys viengungio statuso.

2. Tigras

2022-ieji yra geri metai santuokai, nes tigrai gali pradėti planuoti, o vieniši tigrai turi puikią galimybę susirasti savo sielos draugą.

24-36 metų tigrai turi daugiau dėmesio skirti patiems santykiams, nes jų sėkmė meilės gyvenime bus nestabili visus 2022 metus.

Apskritai 2022-ieji yra labai sėkmingi nesusituokusiems tigrų patinams ir tigrų patelėms.

Tačiau šeimos žmonės turėtų branginti savo jausmus ir santykius. Priešingu atveju nesutarimai ir ginčai nuolat sukels konfliktus ir kivirčus. Abipusis nepasitikėjimas taip pat pavojingas, todėl nereikėtų per daug pradėti situacijos.

3. Triušis

Asmeninis triušių gyvenimas bus stabilus. Triušiams pasiseks susirasti sėkmingą partnerį, o triušių vyrai greičiausiai sustos ties trumpalaikiais santykiais.

Šiam gyvūnui 2022-ieji bus sėkmės meilės ir romantikos laikotarpis, kuriame bus daug galimybių pasimatymams ir pasimatymams. Be to, net biuro romanai nėra neįprasti, tačiau Triušiai turi išlikti protingi, kad tai niekaip nepakenktų jų karjerai.

Šeima Triušiams rekomenduojama rūpintis šeima ir vaikais, siekiant sustiprinti santykius tarp namų ūkių.

4. Gyvatė

Žalčių vyrams labai pasiseka meilėje, be to, jie turi didelę tikimybę atsisveikinti su bakalauro gyvenimu. Būkite dėmesingi ir aktyviai apsidairykite, nes jūsų likimas jau kažkur šalia.

Gyvatės moterys 2022 metais taps labai emocingos.

Kad nesusidarytų rimtų problemų, jie turi būti taikesni ir atviresni, taip pat atsižvelgti į savo partnerio požiūrį.

Pamirškite norą ieškoti kaltės, barkite ir barkite savo mylimąjį.

5. Ožka

Jei Ožka ištekėjo 2021 m., didelė tikimybė susilaukti kūdikio 2022 m. Tačiau vienišos ir labai savarankiškos Ožkos turės puikią progą sutikti potencialų išrinktąjį ar išrinktąjį. Rugsėjo mėnesį jūsų laukia neįtikėtinas ir aistringas susitikimas, tad būkite pasiruošę.

2022 metais Ožka skatinama objektyviai išanalizuoti savo elgesį, o tai leis jai aiškiai matyti savo silpnąsias ir santykių silpnąsias puses. Turėtumėte pagalvoti, ar esate laimingi ir ar viskas jums tinka.

Beje, santuoka su ožiuku yra visiškai įmanoma, net jei apie tai dar negalvojote.

6. Beždžionė

Vienišoms beždžionėms taip pat pasiseks meilėje, kurios savo likimą gali rasti keliaudamos ar net komandiruotėse bei komandiruotėse.

Tos beždžionės, kurios jau palaiko santykius, turėtų juos permąstyti ir tada arba pradėti stiprinti savo sąjungą, arba išsiskirstyti į skirtingas puses.

Jei 2022-aisiais Beždžionės su savo gyvenimo draugu nusileis, joms pavyks įveikti neigiamą žvaigždžių įtaką, ir viskas joms bus nuostabu.

Priešingu atveju jie turi puikią galimybę išsiskirti dėl paaštrėjusių nesutarimų ir prieštaravimų – tiek išorinių, tiek vidinių.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: