Home Horoskopai Savaitės meilės horoskopas 2022 m. sausio 17-23 d. visiems zodiako ženklams

Savaitės meilės horoskopas 2022 m. sausio 17-23 d. visiems zodiako ženklams

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

2022 metų sausio 17–23 dienomis žvaigždės savo globotiniams padovanos meilės ir aistros kupinus jausmus. Asmeniniai santykiai tarp įsimylėjėlių bus turtingesni, aistringesni ir patrauklesni. Bus naujų pažinčių, bus aistringų meilės santykių – to tikimybė labai didelė. Tačiau tie, kurie siekia stabilumo santykiuose, turės priimti sprendimus, remdamiesi ne tik instinktais.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Marsas, kurio globotinis yra Avinas, užims idealią poziciją Plutonui, dėl ko Avino emocijos meilės sferoje bus itin teigiamos. Priešingos lyties atstovai neatsispirs Avino žavesiui, todėl jam nebus neįmanoma gauti visko, ko trokšta.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Šią savaitę Jautis bus labai dvasingas ir emocingas. Mėnulio pilnatis jiems garantuoja teigiamą įtaką jų bendravimo sektoriui, todėl pokalbis su draugu bus šiltas ir švelnus. Tačiau tai metas, kai šio Zodiako ženklo atstovas bus per daug pažeidžiamas ir jautrus. Gali net išsivystyti depresija ir savigarba nukristi – reikia būti budriems, kad taip nenutiktų.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Mylimo žmogaus dėka Dvynių ženklo atstovė šią savaitę paliks savo komforto zoną ir taps verslesnė. Jis pademonstruos dalį savo spontaniškumo, o tai pažadins jame tokius jausmus kaip intrigos ir seksualumas. Atsivers karjeros augimo perspektyva ir galimybė palaikyti savo sielos draugą.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Mėnulio pilnatis prisidės prie perdėto Vėžių emocionalumo. Situacija taps nekontroliuojama, nes tokioje būsenoje Vėžiams bus sunku ką nors kontroliuoti, taip pat ir juos pačius. Tačiau svarbiausia, kad tokia padėtis nesukels konfliktinių situacijų.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Saulė sušildys tokius Liūto jausmus kaip malonumas ir romantika. Ketvirtadienį prie Liūto „apdirbimo“ prisijungs ir Uranas, ir tai ženklo atstovams bus tik į naudą. Bet kokios problemos su partneriais bus lengvai išspręstos. Vienas iš jų nustebins pasiūlymu užmegzti artimesnius santykius su Liūtu.

Tuo pačiu metu kai kurie Liūtai šią savaitę gali tikėtis santykių pertraukos, todėl geriau tam pasiruošti iš anksto.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelę šią savaitę maloniai nustebins partneris, jis pranoks save patį, o tai skatina šio zodiako žvaigždyno atstovą atsilyginti, dosniai dovanojant mylimajai teigiamas emocijas. Mergelė padovanos jam savo meilę ir šilumą, bendravimas tarp jų bus kaip niekada sentimentalus ir gražus. O intymiuose santykiuose nesutarimų nebus.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Šią savaitę Svarstyklės turi visas galimybes, kad jų pusei pavyks įgyvendinti kai kuriuos puoselėjamus troškimus, ir tai tikrai bus malonu. Kas iš Svarstyklių dar nesutiko savo sielos draugo, gaus tokį malonumą bendraudamas su draugais, ir jie visiškai pamirš savo vienatvę. Nors galima ir nauja pažintis.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Šio Zodiako ženklo atstovai šią savaitę užsidės rožinius akinius, pasaulį suvoks išskirtinai pozityviai. Venera judės per Skorpiono ženklą, idealiai išsidėsčiusi Neptūno atžvilgiu. Ši sąjunga paskatins meilę Skorpionui išreikšti gryniausia forma, ir tai jam bus tikra palaima.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šią savaitę Šaulių laukia intensyvūs intymūs santykiai. Tie, kurie palaiko santykius ilgą laiką, tarsi grįžta į pirmųjų mėnesių laiką po susitikimo – tiek fiziškai, tiek emociškai. Su nauja jėga įsiliepsnoję jausmai paskatins atnaujinti santykius Šaulio ir jo pusės sąjungoje.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragio partnerių sektorius sausio 17-23 dienomis palaikys pilnatį, kurios dėka emocionalumas santykiuose džiugins abu partnerius. Kad ir kokioje situacijoje pora atsidurtų šią savaitę, niekas negali jų atskirti, ir jie toliau plėtos santykius kartu.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Savaitė bus pažymėta aktyviu Vandenio bendravimu su neseniai sutiktu potencialiu partneriu. Pora galės daug sužinoti vienas apie kitą, ir tai bus tik į naudą būsimiems jų santykiams. Laisvieji Vandeniai iš savo draugų išgirs daug naudingų patarimų, skirtų romantiškam požiūriui.

Jau nusistovėjusios poros šią savaitę pastebės, kad jų santykiai tapo pastebimai harmoningesni ir laimingesni.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Šią savaitę išaugs šio ženklo jautrumas, todėl Žuvų širdis perpildys meilės ir džiaugsmo. Šiomis dienomis kai kurie zodiako žvaigždyno atstovai susilauks vaikelio – savaitė tam labai palanki.

Pastaruosius santykius užmezgusios poros galės juos sustiprinti ir pagilinti. Žuvims be išimties savaitė patiks su teigiamais emociniais išgyvenimais, o meilės santykiai bus geresni nei bet kokie lūkesčiai.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama