Home Horoskopai Vandens tigro metai: astro prognozė visiems zodiako ženklams 2022 m

Vandens tigro metai: astro prognozė visiems zodiako ženklams 2022 m

by admin

Taigi atėjo 2022 metai – Vandens tigro metai . Daugeliui zodiako ženklų tai bus dviprasmiška. Vienų laukia svaiginanti sėkmė karjeroje, kitų – šeimos papildymas.

Pažiūrėkime atidžiau, ko galime tikėtis 2022 metais, kokioms gyvenimo sritims skirti visą dėmesį.

Avinas

2022-ieji Avinui bus dvasinio turtėjimo ir darbo su vidiniu pasauliu metai. Net ir palengvėjus izoliacijai pasaulyje, turėtumėte likti vienas su savimi.

Šie metai gali atnešti jums nušvitimo ir naujų tikslų. Puikiai tinka kūrybinei veiklai, pasinėrimui į religiją ar ezoterines praktikas, psichologijos studijoms.

Jei tarp mūsų skaitytojų yra Avinų, svajojančių persikraustyti, skubu pamaloninti, kad emigracija 2022 metais labai tikėtina.

Jautis

Jaučiui metai tikrai nebus nuobodūs: 2022-ieji bus svaiginančių įvykių metai. Turėtume tikėtis pokyčių ir išsiplėtimo savo vidiniame rate, galbūt šios Naujųjų metų išvakarės atneš porą gerų pažinčių.

Pagrindinė taisyklė šiais metais – nesėdėkite vietoje, sutikite su visais nuotykiais ar susikurkite juos patiems. Kurkite ir būkite kūrybingi.

Šiais metais atkreipkite dėmesį į visas įmanomas jūsų gyvenime atsirandančias perspektyvas, pastebėkite ženklus ir sutikite su viskuo.

Dvyniai

Dvyniai šiais metais suteiks pažangos visomis prasmėmis. Pasirinkite konkretų tikslą, priežastį ar sritį, kuriai visiškai atsiduosite.

Susikaupimas yra jūsų raktas į sėkmę, išmokite būti drausmingesni, susidėliokite tinkamus prioritetus ir atsiduokite be pėdsakų.

Idealiu atveju rinkitės profesinį paaukštinimą, tačiau tinka ir dabartinis gyvenimo tikslas. Tačiau būkite tikri – šiemet jums seksis.

Vežys

Vėžiai 2022 metais gali praplėsti savo akiratį. Tai gali turėti įtakos visoms gyvenimo sritims, pavyzdžiui, dabartinei gyvenamajai vietai (persikraustymas ar namų sąlygų gerinimas) ar didinant autoritetą profesinėje veikloje.

Tikrai, ką galiu patarti, tai profesinis tobulėjimas ir mokymai. Galite įstoti į universitetą arba įgyti antrąjį laipsnį, arba tiesiog lankyti kursus. Patirtis – geriausias jūsų draugas šiais metais, išbandykite naujus dalykus.

Liūtas

Šiemet Liūtą privers nerimauti. Nerimas dažnai bus nepagrįstas, jis gali tiesiog padidinti kritiškumą ir reiklumą sau ir aplinkai.

Surinkite visą įmanomą negatyvą į kumštį, atlikite gilią gyvenimo analizę ir apverskite jį aukštyn kojomis. Nutraukite pokalbius, ypač jei jie susiję su jūsų planais. Kuo mažiau kiti žinos, tuo daugiau paaiškės.

Jei ši prognozė jus šiek tiek nuliūdino, laikas nudžiuginti – tai didelių pinigų metai! Nepraleiskite progos sulaužyti savo jackpotą.

Mergelė

Mergelės 2022 metais laukia populiarumas ir pripažinimas. Pagrindinis metų tikslas – būti visuomenėje. Priimkite visus kvietimus apsilankyti, į bet kokius socialinius renginius ir vakarėlius.

Atminkite, kad kaip visada turite atrodyti nepriekaištingai, kad niekas jūsų neprisikalttų, nes konkurencija ir konkurencija su jumis gali prasidėti nuo pat Naujųjų metų šventės. Šie metai geri reklamai ir socialiniam gyvenimui.

Vyšna ant torto jums – tai, kad šiais metais galimos ilgai lauktos vestuvės.

Svarstyklės

Svarstyklėms 2022 metais teks paprakaituoti – šie metai privers prisiminti, kas yra skola. Aplinkybės gali priversti jus padėti kitiems arba prisiimti daugiau pareigų. Ypač tai bus susiję su profesine veikla. Gali keistis kolegų ratas arba padaugėti dalykinių ryšių.

Šiais metais svarbu išlaikyti dėmesį sveikatai – psichinei ir fiziologinei. Atlikti visus būtinus tyrimus ir prevencines priemones ligų prevencijai.

Skorpionas

Skorpionams šiemet pasiseks viskas, tarsi pati Fortūna pabučiavo tave į kaktą. Santykiuose yra romantikos, o iš principo – smagi pramoga. Aplinkos dėmesį galite patraukti vienam ar dviem, flirtas, pasimatymai ir dovanos jus lydės visą laiką.

2022-ieji yra puikus metas pradėti įgyvendinti savo kūrybines idėjas ir kurti savo įvaizdį. Jei svajojote užlipti ant scenos, šiais metais tai gali išsipildyti. Ir taip pat gali įvykti ilgai lauktas nėštumas.

Šaulys

Šaulys šiemet atneš taiką ir ramybę. Laikas šiek tiek sulėtinti tempą, atsigręžti į save ir pasinerti į savo vidinį pasaulį. Šiais metais svarbu išlaikyti balansą tarp išorinio pasaulio ir savęs.

Galite įsisavinti gyvenimą ir namų ruošos darbus. Galima kraustytis, įsigyti būstą ar tiesiog atnaujinti gyvenimo sąlygas. Taip pat jūsų šeimą gali paveikti įvykiai – vestuvės, papildymas.

Atkreipkite dėmesį į tuos žmones, kurie bus su jumis visus metus – tai artimiausi žmonės jūsų gyvenime, pažymėkite juos.

Ožiaragis

Ožiaragiams reikėtų padovanoti papildomą bateriją, nes joks telefonas neatlaiko tiek bendravimo ir visokio bendravimo. Aplink jus gali susiformuoti nauja visuomenė ir bendramintys. Laikykitės pulso ir įsitraukite į visas naujas tendencijas.

Šiais metais labai svarbu susidėlioti planą ir judėti pagal jį, kitaip galite eikvoti energiją smulkmenoms ir nepasiekti norimo tikslo.

Vandenis

Vandenis 2022 metais gali padoriai praturtėti. Pagrindinė šių metų tema bus uždarbis ir finansinio užnugario stiprinimas. Ieškokite galimybių pradėti ką nors naujo ir nepaprasto ir išnaudokite tai.

Tačiau atkreipkite dėmesį į save – galite eikvoti save bandydami peržengti finansines lubas. Svarbu būti toje pačioje išteklių būsenoje ir gerai maitintis.

Žuvys

2022-ieji Žuvims yra triumfo metai. Viskas, ko nesiimsi, užsidegs ir dirbs tau. Tai puikus metas pradėti projektą, keisti užsiėmimą, pasinerti į kažką naujo ir įdomaus.

Galite pažvelgti į save naujomis akimis, o įvaizdžio pasikeitimas ar stiliaus kūrimas prisidės. Atėjo laikas pradėti gyvenimą nuo nulio ir paversti jį norimu laipsniu.

1

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: