Home Horoskopai Blogiausios žmonos ir vyrai pagal zodiako ženklus: su kuo neturėtumėte kurti šeimos

Blogiausios žmonos ir vyrai pagal zodiako ženklus: su kuo neturėtumėte kurti šeimos

by admin

Pagal gimimo datą galime pasakyti, kurios moterys ir vyrai netinka santuokai. Blogiausių žmonų ir vyrų reitingas pagal zodiako ženklus parodys, kuris iš zodiako atstovų po vestuvių parodo savo tikrąjį veidą. Vieni demonstruoja abejingumą, kiti siekia stiprių pojūčių ir turi polinkį flirtuoti net santykiuose, treti – kontrolės keistuoliai. Patikrinkite, ko reikėtų vengti tarp kandidatų į vyrus ir žmonas.

Blogiausių žmonų ir vyrų įvertinimas pagal zodiako ženklus

Dvyniai

Šio ženklo atstovai yra labai permainingi savo nuotaikomis, pageidavimais ir siekiais. Sunku su jais neatsilikti, įtikti ir duoti tai, ko jie nori, nes dažniausiai jie patys to nežino. Kai kurie Dvyniai yra nepastovūs savo jausmuose ir pomėgiuose. Pasitaiko, kad jie stipriai ir visiškai įsimyli, kai sužino, kad partneris nustojo jais domėtis. Tada jie praranda entuziazmą ir viskas grįžta į savo vėžes.

Žuvys

Iš pirmo žvilgsnio Žuvų ženklo moterys ir vyrai gali atrodyti idealūs kandidatai į žmonas ir vyrus, tačiau santuokoje jie greitai parodo tikrąją savo prigimtį.

Žuvys užima antrąją vietą blogiausių žmonų ir vyrų reitinge pagal zodiako ženklus. Jie turi puikų polinkį kontroliuoti, o tai ilgainiui veda partnerį iš proto, ir jis jaučiasi įspraustas į kampą ir pavergtas. Be to, Žuvys yra labai kaprizingos ir dažnai negali susidoroti su nuotaika, kuri keičiasi be jokios priežasties.

Šaulys

Jie ugningi, iniciatyvūs, kupini temperamento, entuziazmo ir smalsumo pasauliui. Tokios po Šaulio ženklu gimusių žmonių dorybės ne vieną privers manyti, kad jie yra idealūs kandidatai į vyrus ir žmonas.

Tačiau Šaulio ydų, dėl kurių partnerio gyvenimas taps nepakeliamas, sąrašas ne mažiau ilgas. Pirma, jie yra labai reiklūs žmonos ir vyrai. Jie nekenčia nuobodulio ir rutinos, todėl neleis partneriui ilsėtis nerūpestingai. Antra, jie reikalauja beribės ištikimybės ir atsidavimo, vadovaujantis principu „kas ne su mumis, tas prieš mus“.

Vėžys

Vėžiai yra amžinai nepatenkinti savimi, o nuolatinis poreikis siekti tobulumo paliečia visus aplinkinius. Jei nepasiseka ar tiesiog suklysta, jie negali susitaikyti su šiuo faktu, o skųstis, ieškoti atsakingų už savo nesėkmę.

Be to, Vėžiai gali būti labai įtarūs ir pavydūs, nepraleis nė vienos, net menkiausios progos įrodyti partnerio neištikimybę (dažniausiai numanoma). Daugumai partnerių to pakanka, kad pakeistų savo jausmų objektą.

Skorpionas

Skorpiono moterys ir vyrai daro puikų pirmąjį įspūdį. Jie gali būti labai patrauklūs, turi puikų humoro jausmą, daug žinių ir sumanumo, o svarbiausia – neišsenkančias jėgas ir idėjas miegamajame.

Tačiau viskas baigiasi staiga ir netikėtai – iškart po vestuvių. Gyvenimas su žmona ar vyru, gimusiu po Skorpiono ženklu, virsta kivirčų, skandalų, nuoskaudų, intrigų ir nesibaigiančių nuoskaudų virtinė. Santuokoje juos labiausiai domina visiška mylimo žmogaus kontrolė. Neatsitiktinai sakoma, kad Skorpiono moterys ir vyrai yra blogiausios žmonos ir vyrai pagal zodiako ženklą.

Liūtas

Liūto vyrai ir moterys per daug saugo savo partnerį ir yra linkę į obsesinę kontrolę. Tos pusės, kurios turi silpną charakterį, jaučiasi patogiai valdant Liūtui. Kiti jaučiasi įstrigę ir netrukus pabėga nuo santykių. Prieš rimtai susisiekdami su šio ženklo atstovais, atminkite, kad jie mėgsta dominuoti, priimti sprendimus ir visada būti priekyje.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: