Home Horoskopai Rytų horoskopas 2022 metams: kas laukia Zodiako ženklų atstovų

Rytų horoskopas 2022 metams: kas laukia Zodiako ženklų atstovų

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

2022-ųjų rytų horoskopas pasakys, kokio nusiteikimo naujasis metų savininkas, pagal kokius įstatymus jis įpratęs gyventi ir kas bus jo mėgstamiausias. Remiantis Rytų horoskopu, tigras ateina į savo gyvenimą nuo kitų metų vasario 1 d. ir valdys pasaulį iki kitų metų sausio 21 d.

Totemas-2022 išsiskiria smalsumu, ryžtu ir avantiūrizmu. Vandens stichija padeda sušvelninti tigro nusiteikimą, palikdama vietos kūrybiniams ieškojimams, išgalvotiems skrydžiams ir beribiam optimizmui. Mėlynasis tigras turi savo gyvenimo dėsnius ir kiekvienam parodys nenugalimą, bet savo kelią. O tai reiškia, kad 2022 metais kiekvienam atsivers naujos perspektyvos ir gyvenimo sritys.

Ką, pagal Rytų horoskopą, reiškia Mėlynojo (arba Juodojo) Vandens Tigro metai

2022 m., Pagal Rytų horoskopą, nurodo vandens elementą. Vanduo dieną turi mėlyną spalvą, o naktį juodą, todėl ateinančiais metais šios spalvos bus pagrindinės.

Priklausymas Vandens stichijai suponuoja, kad šiais metais reikia neprarasti nuovokumo ir santūrumo, reikia klausyti savo intuicijos – ji nenuvils.

Mėlynojo tigro laikas yra naktis ir žiema. Tai yra laikotarpiai, kuriais turėtume tikėtis reikšmingiausių einamųjų metų įvykių. Svarbius sprendimus reikia priimti prie mėnulio šviesos arba „miegoti“ su mintimis apie tai. Tie, kurie ruošiasi vestuvėms, ketina atidaryti įmonę ar kraustytis gyventi į kitą miestą, geriausia tai atidėti žiemai.

Kokią reikšmę 2022 metų Rytų horoskope turi trys dvikovos

Tai, kad metų skaičiuje yra trys identiški skaitmenys, rodo jo įtakos stiprumą, tai yra, bet kokie įvykiai gaus ryškią spalvą. O tai, kad rytų numerologiniame mokyme gautas skaičius „6“, reiškia banknotą.

Verta tuo pasinaudoti ir sąmoningai pritraukti pinigų į savo gyvenimą visur, kur tik įmanoma: pasirinkti telefono numerį su paskutiniu skaitmeniu „6“, automobilio numerį, dokumentus, slaptažodį, butą tokiu numeriu ir pan. Besąlygiškai laimingi šiais metais bus tie, kurie jau turi skaičių „6“.

Kokios Rytų horoskopo tendencijos Tigro metams

Tigras ateinantiems metams turi nemažai įsakymų ir rekomendacijų. Kas jų klausys, tas galės įgyti pasitikėjimo juo, tam pasiseks. Tigras myli žmones, gebančius ryžtingai veikti ir savarankiškus. Totemas-2022 galima palyginti su asmenybe, kuri turi individualumą, neklauso pašalinių patarimų, kuriam nebūdingas šurmulys ir kažko nereikšmingo, smulkmeniško siekis. Būtent šiems žmonėms Tigro metais pasiseks.

Tie, kurie nespėjo įgyvendinti savo planų, bet yra kupini idėjų, turėtų pabandyti įgyvendinti visus savo planus 2022 m. Tigras padės jiems pasiekti tikslą be triukšmo ir jokių sunkumų.

Yra kategorija žmonių, kurie prilyginami tigrui ta prasme, kad didžiąją laiko dalį mieliau kaitinasi saulėje, būdami pusiau miego būsenoje. Mėlynasis tigras kviečia tokias sofos bulvytes pasišildyti, nes šiemet perspektyvų turės net ir neaktyviausias žmogus.

Tigras labai pavydi teisingumo jausmo. Jis priims į savo globą kiekvieną, kuris gina savo pažiūras ir įrodo teisumą, kuriuo yra šimtu procentų tikras. 2022 metų totemas taps neteisėtai nuteistojo padėjėju, padės sugrąžinti į tarnybą, grąžinti pinigus, atkurti gerą vardą, draugų pasitikėjimą, autoritetą tarp kolegų.

Tigro kelio nuspėti negalima, bet jis trumpiausiu keliu nuves savo globotinius link tikslo. Per jausmingą ir aštrią Mėlynojo tigro sferą susitiks dvi mylinčios širdys. Jie susijungs visiškai netikėtai ir bet kokios kliūtys jiems bus niekas. Daugeliui vienatvė baigsis, tačiau čia svarbu, kad iniciatyva kiltų iš vyro.

Kas pagal Rytų horoskopą laukia zodiako ženklų Tigro metais

Nelaimės negresia tokiems jautriems ženklams kaip Vėžys, Skorpionas ir Žuvys.

Žemės stichijų – Jaučio, Ožiaragio ir Mergelės – globotinių gyvenimas taps daug šviesesnis.

2022-ųjų metų totemas Tigro jėgą ir jo ištvermę suteikia maištininkams Vandeniui, optimistams Šauliams ir drąsiems Avinams.

Dvynių išradėjams, Liūtams ir Svarstyklėms aristokratams naujasis metų meistras bus apdovanotas intuicija, nuojauta ir gebėjimu susekti grobį.

Kas Tigro metais laukia kaimynų Rytų horoskope

Tigras, Drakonas, Arklys ir Šuo – tie Rytų horoskopo atstovai, kurių 2022 metais laukia neregėtos sėkmės karjeros augime ir atitinkamai finansų srityje.

Tigras padės Jaučiams, Triušiams, Šernams, Ožkoms ir Gaidžiams sukaupti ne tik pinigų ir vertybių, bet ir žinių.

Sunkiausi šiemet bus metų šeimininko – Beždžionės, Žiurkės ir Gyvatės – konkurentams. Kad santykiai su tigru būtų kuriami draugiškais pagrindais, beždžionei rekomenduojama rūpintis namais ir šeima, žiurkė turėtų būti labai atsargi ir praktiška, o gyvatei geriau neaptaškyti nuodų, bet įsisavinti daugiau informacijos ir spindėti jos sąmoningumu.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

4

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama
error: