Home Horoskopai Pavelas Globa papasakojo, ko tikėtis zodiako ženklams 2022 m. sausio 24–30 dienomis

Pavelas Globa papasakojo, ko tikėtis zodiako ženklams 2022 m. sausio 24–30 dienomis

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Pavelas Globa pasakojo apie tai, kokie įvykiai gali nutikti zodiako ženklų gyvenime 2022 metų sausio 24–30 dienomis. Ypač pasiseks Ugnies ir Oro stichijų atstovams. Galima spręsti sveikatos problemas, apsilankyti SPA centre.

Pavelas Globa papasakojo, ko tikėtis Avinui, Jaučiui, Dvyniams ir Vėžiui

Avinas

Veikla per savaitę vargu ar duos laukiamų rezultatų. Kroviniai bus našta. Astrologė patarė būti atsargiems su artimaisiais. Intuicija bus geriausias pagalbininkas, todėl turėtumėte jos klausytis.

Jautis

Astrologė patarė Jaučiui savaitės pradžioje neskirstyti jėgų. Turite padaryti tik vieną dalyką, jį išspręsti ir tada pereiti prie kito. Priešingu atveju nieko nedarykite. Be to, Globa nerekomenduoja dalintis savo planais net su artimaisiais. Savaitgaliais rodoma vienatvė.

Dvyniai

Astrologė pažymėjo, kad Dvyniai susitiks ir užmegs naujų pažinčių. Kelionės su draugais gali padėti atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti. Taigi verta planuoti savaitgalį iš anksto. Savaitės pabaigoje gali praversti savikontrolė.

Vėžys

Yra tikimybė, kad Vėžiai savaitės pradžioje susidurs su senomis užduotimis. Norėdami jas išspręsti, turėsite gerokai paprakaituoti. Astrologė patarė elgtis šaltakraujiškai. Savaitės vidurys bus geras poilsiui ir atsipalaidavimui. Savaitgaliais rekomenduojama aplankyti tėvus ir su jais pasikalbėti.

Pavelas Globa papasakojo, ko tikėtis Liūtui, Mergelei, Svarstyklėms ir Skorpionui

Liūtas

Ponios Liūtas santykiuose su savo vyrais gali pasikeisti. Jie gali būti ir teigiami, ir neigiami. Savaitės viduryje aplinkiniai dažnai gali prašyti pagalbos. Astrologė patarė padėti, kai tik įmanoma, ir neatsisakyti. Netrukus žmonės padėkos Lvovui už gerumą.

Mergelė

Astrologė patarė savaitės viduryje būti dvigubai budriems. Rekomenduojama įsiklausyti į partnerių nuomonę – tai padės išvengti rimtų klaidų. Savaitės pabaigoje galite rizikuoti. Adrenalino dalis nepakenks, bet pravers.

svarstyklės

Pirmadienį santykiuose su mylimu žmogumi numatomi teigiami pokyčiai. Jausmai sužibės naujomis spalvomis. Savaitės pabaigoje laukia bendruomeniniai darbai. Ji bus laiminga ir nudžiugins.

Skorpionas

Savaitės pradžioje Skorpionams teks atlikti buities darbus. Jei artimieji prašo pagalbos, reikia juos palaikyti, kad nekiltų kivirčų. Savaitės vidurys tinkamas kūrybiniams darbams. Ir galų gale jūs turite sunkiai dirbti.

Pavelas Globa pasakojo, ko tikėtis Šauliui, Ožiaragiui, Vandeniui ir Žuvims

Šaulys

Savaitės pradžia bus aktyvi. Šauliai sulauks naujienų, bet ne visos geros. Astrologė rekomendavo pasiruošti bet kokiems likimo vingiams. Be to, savaitės pabaigoje neapleisk sporto.

Ožiaragis

Pirmadienį laukiami pokyčiai finansinėje gyvenimo sferoje. Savaitės viduryje Ožiaragiai gali susidurti su apkalbomis. Nereaguokite ir patikrinkite visą gaunamą informaciją. Tėvų patarimai būtų naudingi. Todėl verta jų klausytis.

Vandenis

Savaitės pradžioje Vandeniams bus suteikta galimybė nutraukti toksiškus santykius. Pats laikas pašalinti pavydžiusius žmones iš savo aplinkos. Be to, astrologė patarė atsisakyti žalingų įpročių. Savaitės viduryje atsiras galimybė papildomai užsidirbti. Jūs neturėtumėte to pasiduoti.

Žuvys

Savaitės pradžia bus tinkamas metas išbandyti savo jėgas pomėgiuose. Jei aktyviai tobulinsite savo įgūdžius, artimiausiu metu tai pradės duoti gerų vaisių. Nerekomenduojama dalytis naujomis idėjomis su aplinka. Tarp draugų gali būti pavydžių žmonių. Jei planuojamos kelionės, svarbu būti dvigubai atsargiems kelyje.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

1

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama
error: