Home Horoskopai Kokios savaitės dienos nuo 2022 m. sausio 24 d. iki sausio 30 d. yra palankios ir kurios nepalankios zodiako ženklams

Kokios savaitės dienos nuo 2022 m. sausio 24 d. iki sausio 30 d. yra palankios ir kurios nepalankios zodiako ženklams

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Savaitė nuo 2022 m. sausio 24 d. iki 30 d. prabėga mažėjančio mėnulio fazėje Svarstyklių, Skorpiono, Šaulio ir Ožiaragio ženkluose. Apskritai tai palanki savaitė, kupina teigiamų įvykių ir žmonių tarpusavio bendravimo, tačiau finansiniuose reikaluose gali iškilti netikėtų situacijų.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Šią savaitę Avinui teks daug padirbėti, tačiau visus svarbius dalykus geriau planuoti nuo antradienio. Pirmadienį saugokitės konfliktų ir būkite atsargūs finansiniuose reikaluose.

Palankios dienos: antradienis, penktadienis.

Nepalankios dienos: pirmadienis, sekmadienis.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jautis planuoja įtemptą savaitę, susijusią su buities darbais ir svečių priėmimu. Antradienį ir ketvirtadienį galite imtis naujų projektų. Savaitgaliais pasistenkite atsipalaiduoti ir leisti laiką su artimaisiais. Šiai savaitei nereikėtų planuoti didelių pirkinių – jie gali pasirodyti nesėkmingi.

Palankios dienos: antradienis, ketvirtadienis.

Nepalankios dienos: šeštadienis.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniai šią savaitę turėtų parodyti santūrumą ir nesivelti į konfliktus – jie gali būti rimtų problemų pradžia. Penktadienį galimos geros naujienos ar geras pasiūlymas, į kurį verta įsiklausyti.

Palankios dienos: antradienis, penktadienis.

Nepalankios dienos: pirmadienis.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Savaitės pabaigoje Vėžius gali sulaukti malonių permainų asmeniniame gyvenime arba santykių perėjimas į naują lygmenį. Profesinėje sferoje bus galima išspręsti įsisenėjusią problemą. Antradienį būkite atsargūs keliuose.

Palankios dienos: penktadienis ir sekmadienis.

Nepalankios dienos: antradienis.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai šią savaitę bus nusiteikę karingai dėl valdžios pastabų, tačiau turime stengtis nesileisti į akistatą. Rimto konflikto rizika ypač didelė trečiadienį. Šeštadienį galimas romantiškas susitikimas, kuris nudžiugins.

Palankios dienos: ketvirtadienis, šeštadienis.

Nepalankios dienos: pirmadienis, trečiadienis.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelei numatoma rami savaitė. Įprasti dalykai eis pamatuotu tempu, nieko naujo nežada. Penktadienį galite susitikti su senu draugu ir gerai praleisti laiką. Antradienį stenkitės nepiktnaudžiauti alkoholiu.

Palankios dienos: trečiadienis, penktadienis.

Nepalankios dienos: antradienis.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Savaitė Svarstyklėms žada keletą teigiamų situacijų, kurios gali būti karjeros pradžios taškas. Nuo trečiadienio iki penktadienio būkite ypač atidūs smulkmenoms. Gali būti, kad jų dėka galėsite pagerinti savo finansinę padėtį.

Palankios dienos: trečiadienis, penktadienis.

Nepalankios dienos: šeštadienis.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Skorpionai turi puikią savaitę. Viską, ką suplanavote, bus lengva pasiekti. Ketvirtadienį gali ateiti netikėtas įsisenėjusios problemos sprendimas. Savaitgaliais pailsėkite nuo reikalų ir skirkite laiko savo artimiesiems.

Palankios dienos: ketvirtadienis, sekmadienis.

Nepalankios dienos: šeštadienis.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Savaitė kupina smulkių ir nuobodžių reikalų, kuriuos Šauliui teks išspręsti. Savaitgalį jis norės atsipalaiduoti ir išvykti į trumpą kelionę. Stenkitės būti atidesni keliuose – šiais laikais didelė traumų tikimybė.

Palankios dienos: antradienis, ketvirtadienis.

Nepalankios dienos: šeštadienis, sekmadienis.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Profesinėje srityje Ožiaragiams gali kilti šansų pasiekti naują lygį ir sulaukti finansinės sėkmės. Pasistenkite suvaldyti situaciją, kai įgaliojimus patikėsite partneriams. Penktadienį būkite atsargūs su grynaisiais.

Palankios dienos: antradienis, trečiadienis.

Nepalankios dienos: penktadienis.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandenių savaitė laukia kupina netikėtumų, tačiau dauguma jų bus malonūs. Stenkitės kruopščiai planuoti savo darbo procesus ir nesiimkite kelių dalykų vienu metu. Antradienį galimi nesutarimai su artimaisiais.

Palankios dienos: penktadienis, sekmadienis.

Nepalankios dienos: antradienis.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys šią savaitę turėtų pailsėti ir pasisemti jėgų. Nuovargis gali jaustis, o pirmadienį prasidėjusios nesėkmės, tikėtina, užsitęs visą savaitę.

Palankios dienos: ketvirtadienis, šeštadienis.

Nepalankios dienos: pirmadienis.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama
error: