Home Horoskopai Kokie zodiako ženklai išsiskiria meilumu ir kas sugeba įsimylėti tik kartą gyvenime

Kokie zodiako ženklai išsiskiria meilumu ir kas sugeba įsimylėti tik kartą gyvenime

by admin

Remiantis zodiako ženklų savybėmis, galime daryti išvadą, kurie iš jų yra labiausiai mylintys, o kurie retai įsimyli. Vieniems atstovams nesunku keisti partnerius kaip pirštines, o kiti nori susirasti sielos draugą ir su ja nugyventi visą gyvenimą.

Ką myli Avinas, Jautis, Dvyniai ir Vėžiai

Avinas

Avinas dažniausiai yra labai ryžtingas santykiuose. Jie veikia principu – atėjau, pamačiau, nugalėjau. Mažai tikėtina, kad šie žmonės gali būti vadinami nuolatiniais. Be to, jie labai pavydūs. Avinai yra savininkai, jie tiki, kad partneris turi priklausyti tik jiems. Šiandien jie gali prisipažinti meilėje, o rytoj – atsisveikinti.

Jautis

Jautis nėra iš tų, kurie mėgsta ilgai rūpintis partneriu ir ieškoti jo vietos. Ženklo atstovai neplaka per krūmą, o sako viską tiesiai į akis. Tai yra pliusas santykiuose. Tačiau tuo pat metu ženklo atstovams nebus sunku vieną dieną staiga pasakyti „atsiprašau, aš išeinu“.

Dvyniai

Dvyniai – iš tų, kurie mėgsta keisti partnerius ir kaskart pasisemti naujos patirties. Įsimylėti kartą ir visiems laikams gyvenimas tikrai ne jiems. Šie žmonės yra įsimylėję ir gali greitai pamesti galvą išvydę kitą troškimo objektą. Kai tik partneris jiems nustoja būti įdomus, jie iškart atsisveikina.

Vėžys

Vėžiai yra labai jautrūs ir pažeidžiami žmonės. Jie dažnai painioja meilę su įsimylėjimu. Jei jie įsimyli, jie yra pasirengę viskam dėl partnerio. Jiems svarbūs rimti santykiai. Bėgant metams ženklo atstovai tampa atsargesni ir niekam neįsileidžia veltui.

Kokie yra įsimylėjusių Liūto, Mergelės, Svarstyklių ir Skorpiono zodiako ženklai

Liūtas

Liūtai yra įsimylėję, tačiau retai sugeba iš tikrųjų įsimylėti. Šie egoistai mėgsta flirtuoti su visais ir žavėtis komplimentais. Tai, kas nutinka Lvovo lovoje, yra solo numeris ir nieko daugiau.

Mergelė

Šie santūrūs žmonės niekada nesiveržia į baseiną galvomis. Mergelės nori susirasti vieną žmogų meilei ir užmegzti su juo santykius visą gyvenimą. Be to, jie nėra šykštūs jausmams, todėl būti šalia jų lengva.

Svarstyklės

Svarstyklės yra meilūs žmonės ir kiekvienas aistros objektas, kaip jie galvoja, yra meilė visam gyvenimui. Kai jausmai praeina, ženklo atstovai nustoja tikėti meile. Ir taip kaskart.

Skorpionas

Skorpionai žino, kaip mylėti. Tuo pačiu metu jiems reikia emocinio sukrėtimo. Šios aistringos prigimties sugeba įsimylėti kartą gyvenime, tačiau joms reikia laiko, kad visiškai pasitikėtų savo partneriu.

Ką myli Šaulys, Ožiaragis, Vandenis ir Žuvys

Šaulys

Šauliai trokšta nuotykių, todėl mėgsta keisti partnerius. Jiems rūpi ir santykių kokybė, ir kiekybė. Jei ženklo atstovams pradeda nuobodžiauti partneris, jie nedelsdami jį pakeičia kitu.

Ožiaragis

Ožiaragiai puikiai žino, kokio žmogaus jiems reikia. Jie pasiruošę to ieškoti visą gyvenimą. Ir kai tik suras, jie mylės, vertins ir brangins. Pakeliui į vienintelę meilę gali būti laikinų romanų. Tačiau Ožiaragiams jie mažai svarbūs.

Vandenis

Ne visi Vandeniai yra linkę į išdavystę. Jie retai išreiškia savo aistrą. Šie žmonės visą gyvenimą gali būti ištikimi tik vienam partneriui. Tačiau jie gana leidžia laikinoms intrigoms.

Žuvys

Žuvys negali gyventi be sielos draugo. Jie tiki meile kaip niekas kitas iš visų zodiako rato atstovų. Žuvys turi jaustis kaip pagrindinės romanų veikėjos, todėl jos yra mylinčios.

JUMS TAIP PAT PATIKS