Home Horoskopai Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams savaitei nuo 2022 m. vasario 14 d. iki vasario 20 d.

Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams savaitei nuo 2022 m. vasario 14 d. iki vasario 20 d.

by admin

Septintoji 2022-ųjų savaitė prasideda augančio mėnulio fazėje, eina per pilnatį vasario 16 d., o baigiasi mažėjančio mėnulio fazėje. Žemės palydovas šiuo laikotarpiu apsistos keturiuose zodiako ženkluose: Vėžys, Liūtas, Mergelė, Svarstyklės. Visa tai numato dviprasmiškus įvykius, verslo kliūtis ir įvairias sėkmės kliūtis.

Avinas

Avinui šią savaitę geriau susilaikyti nuo didelių pirkinių, kurie vargu ar bus sėkmingi. Pirmosiomis savaitės dienomis galite spręsti iškilusias problemas asmeniniame fronte ir bandyti normalizuoti santykius. Pasiruoškite antrąją savaitės pusę skirti nuobodžiams monotoniškiems reikalams.

Jautis

Savaitės pradžioje Jautis gali turėti nesutarimų su artimaisiais dėl turtinių problemų. Tačiau stenkitės suvaldyti emocijas ir nesukelti rimtų konfliktų bei lūžių – niekam iš to nebus naudos. Vienišas Jautis gali tikėtis įdomios pažinties ir rimtų santykių pradžios.

Dvyniai

Dvyniai šią savaitę gali pasiekti gerų rezultatų darbe ir gauti premiją iš savo vadovų. Savaitės viduryje ruoškitės dažniems dalykiniams susitikimams, kelionėms ir deryboms. Savaitės pabaigoje galimas didelis kivirčas su vienu iš jūsų artimų draugų ar giminaičių.

Vėžys

Visą savaitę Vėžiams teks spręsti finansinius klausimus ir komplektuoti bendraminčių komandą. Motyvacija ir pasitikėjimas savimi bus viršuje. Savaitgaliais galite suplanuoti atpalaiduojančias atostogas, kurios padės atkurti jėgas.

Liūtas

Absoliučiai palankus laikotarpis Lvovui, palankus bet kokių sudėtingiausių projektų, verslo derybų ir sandorių pradžiai. Viskas klostysis lengvai ir natūraliai. Liūtai pagaliau turėtų apsispręsti, kuria kryptimi jie turi pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę.

Mergelė

Savaitės pradžioje Mergelė gali jausti nuovargį ir jausti, kad svarbūs dalykai nejuda į priekį. Tai lydės prasta sveikata ir apatija. Svarbu išgyventi šį sunkų laikotarpį. Savaitės pabaigoje nuotaika ims gerėti, taip pat ir dėl netikėtai sulaukusios finansinės staigmenos.

Svarstyklės

Jei Svarstyklėms kyla mintis pradėti savo verslą, šią savaitę pats laikas pradėti įgyvendinti savo planus. Savaitės pabaiga palanki draugiškam bendravimui ir bendraminčių vienijimui. Savaitgalį pasistenkite atsipalaiduoti ir pasikrauti pozityvo.

Skorpionas

Galimos klaidos darbe gali supurtyti Skorpiono autoritetą, tačiau su tuo jis susitvarkys iki savaitės vidurio. Patartina suvaldyti emocijas ir nesivelti į karštus ginčus su kolegomis. Praleiskite savaitgalį su šeima, gerai išsimiegokite ir atsipalaiduokite.

Šaulys

Šauliams ši savaitė bus itin darbinga. Jis galės užbaigti senas bylas ir pradėti įgyvendinti naujus projektus. Viskas klostysis lengvai ir be problemų, tačiau priimant svarbius sprendimus geriau neskubėti.

Ožiaragis

Savaitė gana rami, Ožiaragiai gali atsipalaiduoti ir praleisti ją įprastu darbo ritmu. Ypatingų laimėjimų nebus, bet sunkumų irgi nebus. Savaitės pabaigoje gali ateiti netikėtas sprendimas, kuris atneš papildomo uždarbio. Savaitgaliais venkite konfliktinių situacijų su artimaisiais.

Vandenis

Pirmosios užimtos savaitės dienos gali atnešti šiek tiek nusivylimo ir nedidelių susierzinimų. Stenkitės šiomis dienomis nesiimti sunkių užduočių. Savaitgalį atneš netikėtos staigmenos, sėkmė profesinėje srityje ir papildomos pajamos.

Žuvys

Žuvims laukiama ne pati sėkmingiausia savaitė. Šio ženklo atstovams teks sutelkti visą savo valią į kumštį, kad išgyventų daugybę rimtų problemų ir sielvarto. Savaitės viduryje galimos force majeure aplinkybės, konfliktai su artimaisiais. Iki savaitgalio padėtis pamažu grįš į normalias vėžes. Stenkitės gerai pailsėti ir atsipalaiduoti šiomis dienomis.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: