Home Horoskopai Astrologija paaiškina, kokia tikrąją prigimtį moterys slepia po kaukėmis pagal zodiako ženklus

Astrologija paaiškina, kokia tikrąją prigimtį moterys slepia po kaukėmis pagal zodiako ženklus

by admin

Visos moterys yra skirtingos ir kiekviena iš jų yra ypatinga. Kai kurios funkcijos daro juos patrauklius savaip. Tinkamai parinkta kaukė leidžia jiems susidoroti su baimėmis ir kompleksais. Žvaigždės pasakys, kokia tikroji moterų prigimtis pagal zodiako ženklą ir ką jos slepia po šydu.

Avinas

Ši moteris sukuria užimto ​​žmogaus, kuris su viskuo susidoroja pats, įspūdį. Jai nereikia pagalbos ir ji nenori būti niekam skolinga. Tačiau giliai viduje Avino moteris yra pažeidžiama ir trokšta dėmesio. Ji bijo nesėkmės ir būti nereikalinga, jei nepavyks atlikti darbo.

Jautis

Iš pirmo žvilgsnio Jautis moteris yra nepaprastai jausminga, miela ir rami. Tačiau šią akimirką jos sielos gelmėse siautėja stiprios emocijos. Todėl ji užsideda kaukę, kad tai paslėptų nuo kitų, nes savo jausmus įpratusi pasislėpti sau.

Dvyniai

Atrodo, kad ji turi daug kaukių, priklausomai nuo to, su kuo ji bendrauja. Intelektas ir įžvalgumas leidžia Dvynių ženklo moteriai pajusti, ko tikisi antroji pusė, ir greitai prie to prisitaikyti.

Vėžys

Ji padės visiems, atiduos paskutinius marškinius artimiausiems. Net kai kas nors aiškiai tuo naudojasi ar reikalauja per daug, Vėžio moteris niekada nepasakys „ne“. Ir tada rūpestingai slepia augantį susierzinimą po geros prigimties kauke.

Liūtas

Karališkoji prigimtis neleidžia Liūto ženklo moterims parodyti, kad jos gyvenime turi tam tikrų sunkumų. Jie eina per gyvenimą pakėlę galvas ir iš aukšto žiūri į kitus. Tačiau tikroji jų prigimtis labai švelni. Jie visada nori kitų dėmesio, priežiūros ir pripažinimo.

Mergelė

Ji viską žino geriau nei bet kas, niekada neklysta, neleidžia sau nė menkiausios ydos. Perfekcionizmas – tai kaukė, slepianti baimę būti netobulam. Būtent todėl Mergelė kiekviena proga stengiasi įrodyti savo argumentus ir nurodo klaidas kitiems, efektyviai nukreipdama dėmesį nuo savo trūkumų.

Svarstyklės

Ji žino, kas teisinga, o kas ne, ir niekada neleidžia sau būti grubiam ar rėkti, net prieš tuos, kurių nekenčia iš visos širdies. Dėl pasmerkimo baimės ji visas neigiamas emocijas meta užmarštyje, o priešiškumo jausmą kruopščiai ir sumaniai slepia prisidengdama šaltu gerumu.

Skorpionas

Moteris Skorpionas visada dėvi kaukes, tačiau jos visos tarnauja tam pačiam tikslui – neparodyti, kaip iš tikrųjų jaučiasi. Atskleisdama savo slapčiausias emocijas, ji tiki, kad parodys silpnumą ir taps pažeidžiama, ko ji bijo labiau už viską. Nepaisant to, kad jos viduje viskas verda, išorėje ji laikosi akmeniniu veidu, manydama, kad viską kontroliuoja.

Šaulys

Moteris Šaulys nuolat juokiasi ir juokauja, yra savarankiška ir moka teisingai elgtis tam tikrose situacijose. Bet tai yra jos kaukė. Taip, ji dažnai nuoširdžiai džiaugiasi, bet ir paskęsta liūdesyje. Šios tikrosios prigimties ji niekam neparodo ir su savo bėdomis kovoja viena.

Ožiaragis

Arogantiškas, ciniškas, šaltas ir neprieinamas. Tokią ją mato kiti ir ji pati. Ji garsiai pareiškia, kad jai nerūpi pasimatymai, draugai, santykiai, kad jai patinka vienatve. Tačiau iš tikrųjų ji, kaip ir visi, taip pat svajoja apie intymumą, tačiau bijo atstūmimo, todėl bet kuriuo atveju atstumia kitus.

Vandenis

Ji retai dėvi kaukes, nes jai nerūpi, ką sako aplinkiniai. Ji gyvena harmonijoje su savimi ir daro tai, ką nori. Dėl savo įgimtos intuicijos Vandenio ženklo moteris jaučia žmonių ketinimus ir nesileis apgaudinėjama.

Žuvys

Žuvų ženklo moterys dažnai slepia savo tikrąją prigimtį po aukos priedanga. Ji leidžia jiems būti dėmesio centre, nes žmonės jų gailisi ir stengiasi padėti. Ir dėl to jiems nereikia bandyti ką nors daryti, o atsakomybė už savo nesėkmes tenka kitiems.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: