Home Horoskopai Tiksliausias 2022 m. balandžio mėnesio horoskopas nuo Tamaros Globa visiems zodiako ženklams – finansams, meilei, sveikatai

Tiksliausias 2022 m. balandžio mėnesio horoskopas nuo Tamaros Globa visiems zodiako ženklams – finansams, meilei, sveikatai

by admin

Tamaros Globos 2022 metų balandžio horoskopas visiems Zodiako ženklams tiksliai pasakys, kaip praleisti šiuos metus. Ko tikėtis įpusėjus pavasariui, sužinosite, ar verta rūpintis savo sveikata, ar atverti širdį naujiems meilės nuotykiams. Svarbus nesusipratimas: šis horoskopas gali tik padėti priimti teisingą sprendimą, todėl nelaikykite to raginimu veikti.

Avinas kovo 21 – balandžio 20 d

Balandį Avinas įgis naujos patirties finansų srityje, kuri gali būti ir teigiama, ir neigiama. Bet kokiu atveju Avinas sugebės išmokti pamoką ir kitą kartą pašalinti klaidą. Jūsų karjera nenukentės.

Avinams šį mėnesį santykiuose prasidės tikras pavasaris. Jūs pamiršite, kas yra išdavystė ir melas. Tačiau dėl per didelio gilinimosi į savo santykius Avinas gali užmerkti akis į realybę, o tai nesukels didelių problemų.

Kalbant apie sveikatą, Globa nurodo, kad Avinui geriau neignoruoti simptomų, o nedelsiant imtis gydymo.

Patarimas: atminkite, kad balta juostelė nėra priežastis visiškai atsipalaiduoti. Turime ir toliau dirbti ta pačia kryptimi, kad pagerintume rezultatą.

Jautis Balandžio 21-gegužės 21 d

Jaučiui balandį patariama imtis šiek tiek daugiau iniciatyvos. Tokia drąsa gali turėti gerą poveikį finansų sektoriui. Šis žmogus turi didžiulį potencialą, kurį reikia nukreipti tinkama linkme. Tamara Globa taip pat atkreipia dėmesį, kad balandžio mėnesį reikia maksimaliai išspręsti visas su verslu ir darbu susijusias problemas.

Tamaros Globos meilės horoskopas Jaučiui sako, kad santykiuose bus harmonija. Galite išspręsti bet kokias problemas ir rasti kompromisą.

Jei yra liga, ji greitai praeis. Naujų ligų nenumatoma.

Patarimas: atsisakykite tų žmonių, kurie trukdo jums įgyvendinti savo planą.

Dvyniai gegužės 22 – birželio 21 d

Tamara Globa sako, kad Dvyniai yra atviri daugeliui naujų laimėjimų. Dabar toks laikas gyvenime, kai reikia žengti drąsų ir rizikingą žingsnį. Toks elgesys garantuoja finansinės būklės pagerėjimą.

Jei Dvyniai dabar yra vieniši, bet balandį jie galės pagaliau susirasti savo sielos draugą. Tiems žmonėms, kurie jau turi santykius, horoskopas žada sąjungos stiprėjimą. Jei jis vienišas, tuomet reikia mėgautis šiuo laikotarpiu.

Sveikatos komplikacijų nebus, gydymas duos savo rezultatų. Tamara atkreipia dėmesį, kad daugiau dėmesio reikėtų skirti sveikai gyvensenai.

Patarimas: nebijokite kelti per didelių tikslų, tikrai galite pasiekti bet ką.

Vėžys birželio 22–liepos 22 d

Globa kalba apie disbalansą finansų sektoriuje. Čia Vėžiui svarbu rasti bendrą kalbą, kad gautų ilgai lauktą atlygį.

Tamaros Globos meilės horoskopas sako, kad Vėžio santykiuose ne viskas tobula. Galimas kivirčas dėl dominuojančio partnerio. Vėžys nemėgsta pokyčių, dėl kurių sąjunga gali sustoti.

Vėžiams balandis nėra pats palankiausias, nes gali išsivystyti sunki liga.

Patarimas: nustokite viską kontroliuoti, neracionaliai žiūrėkite į gyvenimą, kad pajustumėte viską, kas vyksta aplinkui.

Liūtas liepos 23 – rugpjūčio 22 d

Tamaros Globos finansinis horoskopas Lvovui įspėja: šį mėnesį geriau atsisakyti abejotinų sandorių ir pasirinkti įprastas išlaidas.

Kalbant apie meilę, Liūtai planuoja atšilimą. Greičiausiai jie supras, kad reikia labiau pasitikėti savo partneriu, kad sąjunga toliau vystytųsi.

Sveikata taip pat auga. Globa pažymi, kad sveikata yra gera.

Patarimas: naudokite savo sugebėjimus kitų žmonių labui, tačiau tikėkitės, kad jie atsilieps. Kartais gera viską daryti nesavanaudiškai.

Mergelė rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d

2022 metų horoskopas Mergelei rodo sunkų pasirinkimą finansų atžvilgiu. Yra keletas išeičių iš situacijos, svarbu priimti teisingą sprendimą. Tačiau tikrai neįmanoma visko palikti taip, kaip yra šiandien.

Kalbant apie meilę, numatoma kažkokia nauja pažintis, kuri atneš daug malonių akimirkų. Globa atkreipia dėmesį, kad tai puiki proga susirasti meilę, santuoka netgi įmanoma.

Sveikata yra gerai, tačiau tuo pat metu negalima pamiršti tinkamos mitybos ir žalingų įpročių atsisakymo.

Patarimas: atveskite reikalą iki galo, kartais pradžia tėra pusė darbo, o rezultatas gali atnešti daug daugiau teigiamų emocijų.

Svarstyklės rugsėjo 23–spalio 22 d

Tikimasi nepriklausomybės, kuri atsiras, jei Svarstyklės žengs žingsnį į priekį. Jei pamiršite baimę ir riziką, galite pasiekti sėkmingų pokyčių finansų srityje.

Naujo oro gūsis, tiesiogine prasme senų santykių atnaujinimas – taip apie meilės sferą Svarstyklėms kalba Globa. Taip pat galite atsikratyti senų nemalonių prisiminimų naštos.

Greitai visiškai pasveiksite, gydymas parinktas teisingai.

Patarimas: dabar metas pokyčiams, o tai reiškia, kad reikia skirti laiko ir radikaliai pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę.

Skorpionas Spalio 23 Lapkričio 21 d

Darbe viskas stabilu. Drastiškų pokyčių neplanuojama. Viskas vyksta taip, kaip planavote. Taip pat nurodoma, kad galite tikėtis jėgų antplūdžio, kuris atneš jūsų pastangų.

Globa rodo, kad santykiai šiuo metu yra pasitenkinimo, visiškos harmonijos viršūnėje. Stipri sąjunga, kuri tęs savo gyvenimą.

Skorpionų sveikata taip pat puiki.

Patarimas: jei kažkas jus neramina, turėtumėte išnagrinėti šią problemą. Siekite pusiausvyros visose gyvenimo srityse.

Šaulys Lapkričio 22 – Gruodžio 21 d

2022 metų horoskopas Šauliui – labai įvairus. Astrologė sako, kad pats laikas priimti teisingą sprendimą. Ir tai taikoma finansų sektoriui. Turite suprasti, ar esate tinkamoje vietoje, ar jums reikia atlikti kai kuriuos pakeitimus.

Meilės santykiuose viskas ramu, tačiau kivirčai gali kilti nesusipratimo fone. Partneris nėra pasirengęs taikstytis su jūsų grįžimu į kitas gyvenimo sritis. Verta panagrinėti šią problemą.

Lėtinės ligos pasireikš. Turime pakeisti gydymą.

Patarimas: dabar yra gyvenimo laikotarpis, kai jums reikia pabūti vienam, kad galėtumėte atrasti save.

Ožiaragis gruodžio 22 – sausio 20 d

Balandžio mėnesį Ožiaragius lydi sėkmė. Globa teigia, kad tai taikoma verslui ir finansams. Per šį laikotarpį visiškai įmanoma padidinti pajamas, kilti karjeros laiptais ir premijas.

Ožiaragis balandį galės rasti jūsų meilę, jei apsižvalgysite. Santykiuose astrologas žada visišką supratimą.

Su sveikata viskas bus gerai, net jei atrodys, kad liga per sunkiai eina.

Patarimas: išmok vertinti tai, ką turi.

Vandenis Sausio 21 – vasario 18 d

Dabar reikia savyje rasti jėgų priimti teisingą sprendimą be agresijos ir streso. Dabar labiau nei bet kada mums reikia pusiausvyros ir pasitikėjimo ateitimi. Elkitės ramiai, be nervų.

Meilėje viskas sklandu, geri, šilti santykiai. Vieniši Vandeniai gali tikėtis sėkmės ir galimybės gyvenime sutikti naują žmogų.

Imunitetas stiprus, komplikacijų nesitikima.

Patarimas: pasiekite proto ir kūno pusiausvyrą, nustokite blaškytis dėl smulkmenų ir sutelkite dėmesį į rezultatą.

Žuvys vasario 19 – kovo 20 d

Santykiuose tarp kolegų ar vadovų atsirado įtampa, kuri turi įtakos finansiniam komponentui. Šioje srityje ne viskas klostosi sklandžiai, „Globa“ kalba apie didelius nuostolius ir išlaidas.

Meilėje brėžiamos problemos, kurios tiesiog kyla nestabilių pajamų fone. Viskas priklauso nuo Žuvų, ar ji gali priimti sprendimą, leidžiantį grąžinti viską į savo vietas.

Sveikata pablogėja, yra labai didelių komplikacijų, net mirties tikimybė.

Patarimas: reikia išmokyti priimti viską, ką duoda likimas. Įgykite jėgų, tikėkite savimi ir pradėkite keisti savo gyvenimą į gerąją pusę.

Tamaros Globos 2022 metų balandžio horoskopas visiems Zodiako ženklams dažniausiai yra teigiamas. Žadama sėkmę darbe, meilę ir malonias emocijas. Tačiau oro ženklai gali pajusti neigiamą, į ką reikėtų žiūrėti ramiau ir iš karto spręsti problemas, o ne atidėti visko į šalį.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: