Home Horoskopai Partnerių suderinamumo horoskopas pagal zodiako ženklus

Partnerių suderinamumo horoskopas pagal zodiako ženklus

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Zodiako ženklų susirašinėjimas – labai įdomi tema. Vis daugiau žmonių domisi astrologija būtent dėl ​​šios priežasties. Jie atranda, kad jų santykiai su kitais žmonėmis daugiausia priklauso nuo zodiako ženklų. Perskaitykite, kuris ženklas geriausiai tinka jūsų zodiako ženklui.

Avino suderinamumo horoskopas

Įsimylėjusios Avino ženklo moterys ir vyrai parodo, ką reiškia ugningas temperamentas. Jie yra impulsyvūs, gali būti agresyvūs ir savininkiški. Avinas dažnai daro stiprų įspūdį priešingai lyčiai ir moka sukelti susidomėjimą. Jie ieško jausmingų, pasitikinčių ir atvirų beprotiškiems nuotykiams partnerių.

Geriausi Avino partneriai: Liūtas, Svarstyklės ir Šaulys.

Suderinamumo horoskopas Jaučiui

Jautis laikomi ištikimiausiais partneriais visame Zodiako rate. Žodžio „meilė“ jie tikrai neišmeta į vėją. Jie ilgai apsisprendžia, kol apsisprendžia dėl nuolatinių santykių. Tačiau kai jie ką nors myli, jausmai išlieka gilūs ir patvarūs. Jie nori būti su žmogumi, kuris gali mąstyti sveiku protu, bet kuriam taip pat reikia meilės.

Geriausi Jaučio partneriai: Skorpionas, Ožiaragis ir Mergelė.

Dvynių suderinamumo horoskopas

Dvyniai gali užmegzti romantiškus santykius tik tuo atveju, jei jie grindžiami intelektualiniu ryšiu. Tuo pačiu metu jų partneris turėtų būti toks pat pašėlęs ir energingas, kaip ir jie. Jie svajoja susitikti su žmogumi, kuris mąsto už langelio ribų ir domisi išoriniu pasauliu. Jie nėra labai meilūs, tačiau miegamajame jie tai daugiau nei kompensuoja su savo partneriu.

Geriausi Dvynių partneriai: Vandenis, Šaulys ir Mergelė.

Suderinamumas Horoskopas Vėžys

Vėžio zodiako ženklo moteris ir vyras visą gyvenimą ieškojo tikros meilės ir nesidrovi būti romantikais. Jie kupini šilumos, tarp žmonių išsiskiria dideliu jautrumu ir simpatija. Vėžiai ieško partnerio, tikinčio galimybe sujungti sielas. Jie norėtų turėti žmogų, kuriuo galėtų pasirūpinti.

Geriausi vėžio partneriai: Žuvys, Skorpionas ir Jautis.

Suderinamumo horoskopas Liūtas

Liūtai turi didelę širdį ir yra labai atsidavę kiekvienam savo meilės partneriui. Nors jiems patinka būti sėkmingiems, jie nemėgsta atsitiktinio flirto. Liūtas vyras ir moteris yra stiprios asmenybės, tačiau meilėje jie visada stengiasi eiti į kompromisus. Jų svajonė – užmegzti santykius su geriausiu draugu.

Geriausi Liūto partneriai: Šaulys, Jautis ir Svarstyklės.

Mergelės suderinamumo horoskopas

Mergelės ženklą įsimylėjusios moterys ir vyrai turi savo taisykles. Jie reikalauja iš kitų absoliučios pagarbos ir nesidomi fantazijomis, o, atvirkščiai, yra labai blaiviai mąstantys. Jie tikisi, kad jų partneris bus sąžiningas ir vadovausis sveiku protu. Jie vertina namų atmosferą, todėl vietoj vakarėlio mieste rinksis bendrą vakarą po antklode.

Geriausi Mergelės partneriai: Jautis, Svarstyklės ir Ožiaragis.

Svarstyklių suderinamumo horoskopas

Svarstyklės gali būti nuotaikos ir kartais pasiklysti savo jausmuose. Jiems reikia dėmesingo partnerio, kuris jaustų jų nuotaikų pokyčius ir žinotų, kaip prie jų prisitaikyti. Nė viena iš zodiako Svarstyklių negali atlaikyti spaudimo meilės reikaluose. Jiems reikia laisvės, todėl jie geriausiai jaučiasi šalia beprotiškiausių zodiako ženklų – tų, kurie mėgsta linksmą gyvenimą.

Geriausi Svarstyklių partneriai: Dvyniai, Liūtas ir Šaulys.

Suderinamumo horoskopas Skorpionui

Įsimylėję Skorpionai kupini aistros ir gali intriguoti savo paslaptimi. Jie turi labai stiprų charakterį ir dažniausiai linkę dominuoti santykiuose. Kai kurie mano, kad Skorpionas yra geriausias visų zodiako ženklų meilužis. Tačiau jis turi savų trūkumų – perdėtą partnerio kontrolę ir įkyrumą.

Geriausi Skorpiono partneriai: Vėžys, Dvyniai ir Jautis.

Suderinamumo horoskopas Šauliui

Šaulio ženklo moteris ir vyras iš prigimties yra labai aktyvūs ir mėgsta kompaniją. Tačiau jų pasitikėjimą sunku įgyti, nes jie slepia savo tikruosius jausmus. Jie myli gyvenimą, todėl svajoja apie santykius su tokiu pat laimingu žmogumi. Šauliai nenori lįsti su tais partneriais, kurie linkę į melancholiją.

Geriausi Šaulio partneriai: Liūtas, Avinas ir Dvyniai.

Ožiaragio suderinamumo horoskopas

Ožiaragio ženklo moteris ir vyras atrodo neprieinami, tačiau iš tikrųjų jie svajoja apie tikrus jausmus. Įsimylėję jie puikiai žino, ko nori, ir atvirai tai bendrauja. Jie nėra romantikai, bet vertina šilumą ir atsidavimą. Jiems reikia partnerio, kuriuo galėtų pasitikėti.

Geriausi Ožiaragio partneriai: Jautis, Liūtas ir Vandenis.

Vandenio suderinamumo horoskopas

Vandeniai yra individualistai ir dažnai laikomi vienišiais. Jie atbaido per daug žmonių. Taip yra todėl, kad jie tiki galimybe užmegzti su kuo nors gilų ryšį, pagrįstą dvasiniu ir psichiniu ryšiu. Jiems sunku tai pripažinti, todėl jie atsiveria tik tiems žmonėms, kurie laikomi kažkuo ypatingais.

Geriausi Vandenio partneriai: Dvyniai, Svarstyklės ir Ožiaragis.

Žuvų suderinamumo horoskopas

Zodiako Žuvys yra daug jautresnės nei bet kuris kitas ženklas. Kiekvienas, turėjęs su jais santykius, žino, ką reiškia būti supratam ir priimtam. Jie nekenčia konfliktinių situacijų, yra švelnūs ir jaučiasi labai blogai dėl spaudimo. Dėl to jie yra idealūs partneriai tiems žmonėms, kurie vertina ramybę gyvenime.

Geriausi Žuvų partneriai: Jautis, Vėžys ir Skorpionas.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: