Home Horoskopai Sėkmės valandos pagal Zodiako ženklą: koks paros metas jums sėkmingiausias

Sėkmės valandos pagal Zodiako ženklą: koks paros metas jums sėkmingiausias

by admin

Astrologai mano, kad kiekvienas zodiako ženklas turi ypatingas sėkmės valandas. Tam tikru paros metu bet koks verslas jums bus sėkmingesnis. Žinodami, koks laikas, galite žymiai padidinti savo produktyvumą.

Bet kurio Zodiako ženklo atstovai turi būti pasiruošę panaudoti sunkiąją artileriją nepalankiu paros metu. Laimės ir sėkmės sąmokslai padės išspręsti sudėtingas situacijas ir nukreipti visas jėgas tinkama linkme.

Vandens elementas: Vėžys, Skorpionas, Žuvys

Vandens stichija šių ženklų atstovus apdovanoja ramybe ir apdairumu. Astrologų teigimu, geriausias bet kurios dienos laikas Vandens stichijų atstovams yra laikotarpiai nuo 4 iki 10 val., taip pat nuo 21 val. iki vidurnakčio. Šiuo metu Vėžiams, Skorpionams ir Žuvims lengviau priimti svarbius sprendimus, planuoti dieną, generuoti idėjas.

Žuvims šiuo metu geriau planuoti ir atlikti lengvus buities darbus. Galite saugiai ruoštis darbui, ruoštis kelionei, pagalvoti apie kokį nors lemtingą sprendimą.

Skorpionams lengviausia anksti ryte ir vėlai vakare laimėti bet kokius ginčus, rasti originalių būdų iškilusioms problemoms spręsti.

Vėžiai ryte ir vakare turi geriausią charizmą. Būtent šiomis valandomis jiems lengviausia užmegzti naujas pažintis. Vakare Vėžiai žmones vilioja išskirtiniu žavesiu. Rytais Vėžių gerumas žmonėms daro ypatingą įspūdį.

Oro elementas: Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis

Oro stichijos žmonės yra bendraujantys, dinamiški ir charizmatiški. Jų laikas prasideda apie 12-13 val., baigiasi apie 22-23 val. Per šias dešimt ar šiek tiek daugiau valandų jie turi turėti laiko išspręsti visus savo reikalus. Bet kuriuo kitu metu galite saugiai naudoti holotropinio kvėpavimo techniką, kad atsikratytumėte rūpesčių ir blogos nuotaikos.

Vandenis – kūrybiškumo ir minčių skrydžio ženklas. Šie žmonės žino, kaip padaryti įspūdį savo kolegoms ir draugams, bendram tikslui įgyvendindami keletą naujų idėjų. Nuo vidurdienio iki vakaro Vandeniai yra labai protingi ir žavūs.

Dvynių popietė dovanoja didžiausią sėkmę kelionėse, bendraujant. Šie žmonės daug lengviau suvokia bet kokius pokyčius. Jie taip pat tampa kūrybingi.

Svarstyklėms šiomis valandomis lengviausia dirbti, apsipirkti ir susipažinti su naujais žmonėmis. Taip pat Svarstyklėms šiuo metu nesunku užsiimti buities darbais, vaikų auginimu, mėgstamais pomėgiais.

Ugnies elementas: Avinas, Liūtas, Šaulys

Ugnies stichijų atstovai turi neįtikėtinas energijos atsargas. Jie protiškai ir fiziškai išsivystę beveik vienodai. Jų galios laikas yra vėlai naktį nuo vidurnakčio iki 5 val. ryto, taip pat pietų laikas nuo 12 iki 14 val. Tokiais laikotarpiais jiems lengviausia priimti sunkius sprendimus ir priversti save ką nors daryti.

Avinas dažniausiai būna naktinis. Šiuo metu sėkmė jiems šypsosi beveik visomis kryptimis. Jiems lengviausia užsiimti kūrybine veikla, monotonišku darbu. Fizinį aktyvumą geriausia palikti pietų metu.

Liūtams lengviausia naktimis ir pietų metu daryti tai, kas yra svarbiausia. Juos daryti ne visada pageidautina, tačiau sėkmės valandomis jie bus idealus būdas leisti laiką naudingai. Šiuo metu Lvove puiki nuotaika.

Šauliai nuo vidurnakčio iki 5 valandos ryto ir pietų metu turi kuo daugiau laiko skirti sau. Šie žmonės daugiausia energijos pasisemia iš žvaigždžių naktį, todėl nori kur nors išvykti ar važiuoti, bendrauti su žmonėmis ir ieškoti nuotykių.

Žemės elementas: Jautis, Mergelė, Ožiaragis

Žemės stichija dažniausiai suaktyvėja apie 8 valandą ryto ir toliau veikia iki maždaug 18 valandos. Būtent šiuo laikotarpiu Mergelė, Ožiaragis ir Jautis turi atlikti pagrindinius darbus.

Dieną Mergelėms būdinga aštriausia intuicija, padidėjęs atsparumas stresui, didelis noras dirbti. Taip pat Mergelės yra pačios aktyviausios fiziškai ir turi ypatingą motyvaciją.

Nuo ryto iki vakaro Ožiaragiai lengviau atlieka namų ruošos darbus ir kuria ateities planus. Per šį laiką jie spėja nuveikti kur kas daugiau nei produktyviausią vakarą. Ožiaragiai yra dienos žmonės, kurių absoliučiai visi rodikliai yra didžiausi nuo saulėtekio iki saulėlydžio.

Jautis dienos metu yra patraukliausias priešingos lyties atstovams. Dieną jiems geriausia dirbti greta su kuo nors, užsiimti buities darbais, apsipirkti. Jiems pasiseka beveik viskuo.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: