Home Horoskopai Mėnulio užtemimas Skorpiono ženkle: kaip apsisaugoti nuo neigiamos dangaus kūnų įtakos 2022 m. gegužės 16 d.

Mėnulio užtemimas Skorpiono ženkle: kaip apsisaugoti nuo neigiamos dangaus kūnų įtakos 2022 m. gegužės 16 d.

by admin

Užtemimų metas – tamsus baseinas, į kurį žvelgiant susiduriame su nežinomybe. Gegužės mėnesį mūsų laukia įdomus kosminis įvykis – mėnulio užtemimas. Ką mums atneš šis laikotarpis, be specialisto neįmanoma žinoti. Išsiaiškinkime, kaip praleisti gegužės 16 d., išvengti rūpesčių, susijusių su užtemimo ir pilnaties užtemimu, taip pat pasinaudoti galimybėmis, kurias mums suteikia mėnulis.

Mėnulio užtemimo Skorpione poveikis kūnui ir psichikai

Pati pilnatis yra galinga ir nežabota energija, išlaisvinanti žmogaus „paslėptus monstrus“. Gegužės 16 dieną tai dar labiau paaštrins Mėnulio užtemimas Skorpiono žvaigždyne.

Kaip šis ženklas pasireiškia tokiomis aplinkybėmis:

verčia prisiminti praeitį;

painioja mintis;

padidina jautrumą;

verkia žmones.

Kazhetta Achmetžanova perspėja dailiosios lyties atstoves: Mėnulio užtemimas joms turės didžiausią įtaką. Būkite atsargūs ir nepasitikėkite nepažįstamais žmonėmis. Merkurijaus retrogradas, be kita ko, įneša ginčų į santykius su artimaisiais. Jums gali būti sunku užmegzti tarpusavio supratimą, išvengti kasdienių rūpesčių.

Rekomendacijos taikomos ir planinėms medicininėms procedūroms. Per pilnatį organizme pradeda judėti visi skysčiai, todėl intervencijos gali būti itin pavojingos. Taip pat nevartokite alkoholio, o jei įmanoma, geriau net atsisakykite vairuoti automobilį.

Kaip praleisti gegužės 16-ąją skirtingi zodiako ženklai

Tinkamas požiūris padės laimėti kovą su vidinėmis neigiamomis žinutėmis ir palaikyti gerus santykius su kitais.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinas susidurs su pagunda lyginti save su kitais ne jiems palankiais žmonėmis. Tačiau pavydas yra destruktyvus jausmas. Tai tik atitrauks jus nuo svajonės. Verčiau sutelkite dėmesį į konkrečius žingsnius, parodykite aplinkiniams supratimą ir gailestingumą.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jautis bus namų ramybės saugotojas. Kai visi šurmuliuojasi, parodykite savo pavyzdžiu, kaip ištverti sunkumus.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Mėnulio užtemimo metu Dvyniai bus dar nestabilesni nei įprastai. Nervingumas jums niekaip nepadės sprendžiant problemas, priešingai – sukels nedėmesingumą, rizikuojate prarasti kažką labai svarbaus.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Gegužės 16 d. Vėžiams svarbu išlaikyti trapią psichinę pusiausvyrą. Padės praktika apdovanoti save už kiekvieną nedidelį pasiekimą. Pavyzdžiui, jei į dirginantįjį nereagavote agresija, pagirkite savo mylimąjį.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Jūs jau esate sukaupę daug fizinio ir psichinio pobūdžio užkimšimo faktorių, o užtemimo metu jie užtemdys išminties šviesą. Geriau iš anksto pasirūpinkite, kad išmestumėte viską, kas nereikalinga, iš galvos ir iš gyvenimo.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Tvarką mėgstančios Mergelės atsidurs akis į akį su chaosu. Iš esmės tai bus buitinio pobūdžio: sugenda elektros prietaisai, įtaisai, bet tai gali išvesti iš proto.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Įjunkite taupymo režimą. Leiskite kauptis finansiniams ištekliams, gyvybinei energijai, o po to galėsite pasinaudoti palankiu periodu, kad įgyvendintumėte bet kurią savo svajonę.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Skorpionai netgi gali pajusti precedento neturinčių jėgų antplūdį. Bet tai yra dviašmenis kardas. Nešvaistykite jų kvailiems aiškinimams, kas teisus, o kas neteisus, niekam nieko neįrodykite.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Daugiau dėmesio skirkite aplinkiniams, savo tėvams ir kitiems artimiesiems. Jiems reikia paramos, o gal net ir konkrečios pagalbos.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Mėnulio užtemimo metu Ožiaragiai gali patirti netikėtų emocijų. Jūs nežinosite, ką su jais daryti. Geriausia juos siųsti į kūrybą ar sportą – kas arčiau.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Geras laikotarpis Vandeniui. Gali kilti mintis arba sugalvosite svarbų sprendimą. Galite pabandyti sudaryti taiką su savo priešais arba bent jau parodyti jiems, kad įveikėte konfliktą.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Gegužės 16 dieną Žuvys turės galimybę tapti ištikimomis padėjėjomis tiems, kuriems jų reikia. Parodysite save kaip patikimą ir supratingą žmogų. Taip pat nepamirškite pasirūpinti savo sveikata.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: