Home Testai Pasirinkite vieną iš obuolių ir sužinokite, kada išsipildys jūsų svajonė

Pasirinkite vieną iš obuolių ir sužinokite, kada išsipildys jūsų svajonė

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Yra daug būdų sužinoti, ar noras išsipildys, ir yra tokių, kurie gali tiksliai pasakyti, kas žmogaus laukia artimiausiu metu. Turėkite svajonę – išsirinkite obuolį ant „Norų medžio“, kad sužinotumėte, ar jis išsipildys.

Obuolys Nr. 1

Jūsų noras netrukus išsipildys. Savo mintis galite laikyti paslaptyje, kad niekas netrukdytų jūsų tikslams. Priešai skaudina tuos, kurie įpratę rodyti savo rezultatus.

Obuolys Nr. 2

Tai, ko norite, išsipildys po kelių mėnesių. Norintys pagreitinti procesą turėtų naudoti refleksijos metodą և tikėti, kad viskas baigsis sėkmingai.

Obuolys Nr. 3

Jūsų noras neišsipildys, jei sustabdysite ar nesiimsite veiksmų. Aktyviems ir atkakliems žmonėms sekasi, jei laikosi paprastos taisyklės: eina į tikslą, nebijo laikinų sunkumų.

Obuolys Nr. 4

Jūsų tikslas nebus pasiektas dėl staigių gyvenimo pokyčių. Norint išvengti problemų, būtina sekti likimo ženklus, pastebėti įspėjimus. Jie padės išvengti rimtų nesėkmių.

Obuolys Nr. 5

Jūsų noras išsipildys per metus. Tie, kurie nėra tikri, kad svajonės išsipildys, bet slapčia tikisi pasiekti palankų rezultatą, turėtų atkreipti dėmesį į viską, kas vyksta gyvenime, įsiklausyti į raginimus.

Obuolys Nr. 6

Noras neišsipildys, jei jis susijęs su savanaudiškomis mintimis. Tie, kurie nuoširdžiai nori įgyvendinti savo slaptas svajones, turėtų dar kartą permąstyti savo norą nusistatyti sau ribas, kad netyčia neįskaudintų draugų ar kitų.

Obuolys Nr. 7

Materialinės sėkmės ar gerovės troškimas bus patenkintas, bet ne artimiausiu metu. Tai įmanoma tiems, kurie nori įgyti abipusių jausmų, kad neprarastų meilės apaštalų.

Obuolys Nr. 8

Jūsų noras greitai išsipildys, jei parodysite dosnumą, nesavanaudiškai padėsite tiems, kuriems reikia pagalbos. Geri darbai ras atsakymą Visatoje, jie tikrai jums atlygins už tyrą širdį.

Obuolys Nr. 9

Noras išsipildys tik tada, kai jis bus tikras. Tie, kurie stato smėlio pilis, yra pripratę prie fantazijų, turėtų išsikelti aiškius tikslus, o ne stengtis iš karto gauti visos naudos.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama
error: