Home Horoskopai Vasilisa Volodina 2022 metų gegužės horoskopas visiems zodiako ženklams

Vasilisa Volodina 2022 metų gegužės horoskopas visiems zodiako ženklams

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Gegužė – gražiausias metų mėnuo. Išeidami į lauką džiaugiamės šviežia žaluma ir gėlėmis bei bendravimu su draugais ir šeima. Gegužės atostogos jau praėjo, bet mūsų laukia vasaros karštis, atostogų laikotarpis, įdomios kelionės. Tačiau pamatus ateities planams reikia padėti dabar. Vasilisa Volodina jums pasakys, koks yra kiekvieno zodiako ženklo raktas gegužės mėnesį, kaip elgtis ir į ką atkreipti dėmesį.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avino ambicijos didėja kartu su temperatūra už lango. Tai labai pagirtina, tačiau kol kas jūsų galimybės negali patenkinti visų užklausų. Jaučiate pinigų vakuumą, o tai yra nepaprastai nepatogu. Astrologė pataria neapleisti planų, tačiau jų įgyvendinimui teks sutaupyti pinigų.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Ramios gegužės vilčių geriau nepuoselėti. Asmeniniame fronte įvyks sukrėtimas, kuris jums sujauks visas kortas. Jautį santykiuose gali labai nustebinti partnerio elgesys. Ir vieniši ženklo atstovai sutiks žmogų, kuris apvers jų idėją apie romantiką aukštyn kojomis.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Atėjo laikas duoti sau pertrauką. Neklausykite tų, kurie nori jus užkrauti naujomis pareigomis. Jums laikas taupyti energiją, kitaip kūnas pasakys „stop“. Jei įmanoma, susiorganizuokite mini atostogas sau arba tiesiog kiekvieną vakarą, grįžę iš darbo, skirkite laiko sau, atsipalaiduokite ir užsiimkite tuo, kas jums patinka.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Panašu, kad esate pakeliui į savo pašaukimą. Neseniai supratote, ką tiksliai norite veikti gyvenime, o dabar laikas išskleisti sparnus. Jau turite pakankamai žinių, kad pasitikėtumėte pasirinktoje srityje. Tačiau pernelyg neapsigaukite nuo minties, kad būsite išrinktas.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Atsakomybės už bendrą reikalą našta vėl gali tekti ant Liūto. Arba būsite paskirtas atsakingu, arba pats suprasite, kad niekas kitas negali susidoroti su užduotimis. Būkite pasirengę tam, kad susidursite su nauja problema ir turėsite pasikliauti intuicija.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Gegužės horoskopas Mergelei pranašauja socialinės įtakos jūsų mintims ir veiksmams didėjimą. Svarbiausia čia nenuklysti, neprarasti orientacijos. Galvok tik apie tai, ko sieki. Jums nereikia kažkieno planų ir idealų. Ilgos kelionės pavojingos, todėl geriau jų atsisakyti. Galbūt būsite labai reikalingi namuose, šeimai.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Netolimoje ateityje pajusite, kaip viskas, ką davėte pasauliui, kaip bumerangas grįžta jums: ir gerai, ir blogai. Dėl to, kad daug energijos skyrėte geriems darbams, jūsų gyvenime ateis teigiami pokyčiai. Suprasite, kad pasaulis yra didžiausias veidrodis ir tai amžiams pakeis jūsų mąstymą. Be to, gegužę jūsų širdį gali paliesti meilės šiluma.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Skorpionai darys tai, ką moka geriausiai. Tai suteiks daug naudos ir malonumo. Kategoriškai neįmanoma prarasti tikslo, kitaip nerami Skorpiono energija gali pakeisti vektorių ir sukelti savęs sunaikinimą. Nesiblaškykite dėl nedidelių erzinančių veiksnių.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Gegužės mėnesį laukia svarbūs pokyčiai, kurie leis Šauliams atidėti aktualių klausimų sprendimą dvasingesnių ieškojimų naudai. Galėsite susitelkti ties didingumu, vadinasi, tapsite laimingesni ir sėkmingesni. Tuo pačiu teks keisti nusistovėjusią gyvenimo tvarką, bet tai irgi duos naudos.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ne laikas pasikliauti kolegomis, viršininkais, draugais, bendražygiais. Jūs ir tik jūs galite pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę. Galbūt nusivylimas žmonėmis trumpam įstums į sunkių minčių tamsą, tačiau išvada turėtų būti tikėjimas savo nepriklausomybe.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vasilisa Volodina pranašauja Vandenio aukščiausio taško pradžią. Šiam ženklui gali pasisekti viskas, ko jis nori. Ten, kur anksčiau buvo tuščia siena, atsivers naujos galimybės. Patarimas: nebūkite arogantiški, neskatinkite savyje tuštybės. Nedvejodami imkite tai, kas yra jūsų.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Gegužės mėnuo bus pasiruošimo būsimiems laimėjimams metas. Pagalvokite apie visas bylos, kurios norite imtis, detales, repetuokite scenarijų ir tada jums tikrai pasiseks. Taip pat šį mėnesį bus galimybė atrasti finansinę perspektyvą. Tačiau tam reikia žiūrėti į abi puses, kad nepraleistumėte šios galimybės.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama
error: