Home Testai Kuris papuošalas jums patinka? Sužinokite, ką tai sako apie jus

Kuris papuošalas jums patinka? Sužinokite, ką tai sako apie jus

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Kiekviena moteris mėgsta papuošalus. Kažkam labiau patinka kažkas pompastiško, o kažkas paprastesnio. 

Ar žinojote, kad meilė papuošalams gali daug pasakyti apie moters charakterį? Siūlau atlikti įdomų testą, kuris jums pasakys, kokia moteris iš tikrųjų esate.

1. Auskarai

Jūs esate paslaptinga, nenuspėjama ir nuoširdi moteris. Tokios moterys įsiklauso į aplinkinių nuomonę, tačiau priimdamos svarbius sprendimus vadovaujasi tik savo širdimi. Jie visada eina savo keliu.

Vyrai visada domisi šiomis moterimis, tačiau, jei tokio tipo mergina buvo auklėjama griežtai ir disciplinuotai, tada ji tarsi slepiasi ir neatskleidžia visų savo grožio bruožų…

Bet tik ateina laikas ir ji vėl sužavi visus aplinkinius. Dažnai tai kūrybingi žmonės, dosniai apdovanoti gamtos. Jei dar neparodėte savęs kūrybiškumo, tuomet tikrai turėtumėte pabandyti.

2. Apyrankė

Esate viesulo moteris, aistringa ir pašėlusi… Tačiau išoriškai šios moterys gali susidaryti net šaltos įspūdį, dažnai slepia savo jausmus. Jaunystėje jie dažnai įsimyli ir dėl savo natūralaus patiklumo dažnai būna susižavėję pirmąja meile.

Tada jiems sunku įsimylėti, jų meilė turi būti užsitarnauta. Jie vertina vyrų lojalumą ir patikimumą. Pokyčiai neatleidžiami. Šios moterys yra geros lyderės.

Tačiau šeimos gyvenime jie visada užleidžia vietą vyro vadovybei. Intymiame gyvenime tik bet kurio vyro svajonė.

3. Karoliai

Jūs esate meili moteris, miela ir švelni. Šio tipo moterys turi neįtikėtiną moterišką jėgą, pakankamai saldžiai šypsosi ir visas pasaulis jau sukasi prie jų kojų. Tačiau jie retai naudojasi šia galia.

Šios moterys labai malonios ir simpatiškos, geros draugės, gimusios psichologėmis. Jiems šalia reikia stipraus vyro, kuris juos apsaugotų.

Tačiau pačios šios moterys dažnai dėl natūralaus gerumo pasirenka silpną vyrą ir visą gyvenimą juo rūpinasi. To daryti neverta, nes tuomet šių moterų moteriškoji galia tarsi užgęsta.

Ir dar vienas įdomus faktas – beveik visos tokio tipo moterys tiesiog dievina ramunėlę.

4. Deimantinis žiedas

Esate moteris-dama, rafinuota ir lengva. Dažnai šios moterys turi ryškų grožį nuo ankstyvos vaikystės. Tačiau jie patys žmones vertina tik pagal vidines savybes, o ne pagal grožį.

Beveik kiekvienas vyras paslapčia svajoja vesti tokias moteris. Rafinuota, visada puikiai atrodanti (ši moteris niekada neleidžia sau būti netvarkinga), nuostabi šeimininkė ir puiki mama, tokia moteris džiugina vyrus.

Įvertinkite vyrų intelektą, dažnai susidraugaukite su vyrais (kurie, žinoma, juos slapčia įsimyli).

Patiko? Duok like ir pasidalink!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama
error: