Home Horoskopai Astrologė įvardijo 5 zodiako ženklus, gebančius numatyti ateitį ir išvengti pavojų

Astrologė įvardijo 5 zodiako ženklus, gebančius numatyti ateitį ir išvengti pavojų

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Astrologė Olesya Fomicheva išvardijo 5 zodiako ženklus, kurie gali numatyti ateitį. Jie įvairiais būdais gauna užuominų iš Visatos ir turi nuostabią intuiciją. Sužinokite, ar jūsų zodiako ženklas turi šią funkciją.

Kokius užuominus zodiako ženklai gauna iš stichijų, kad galėtų numatyti ateitį

Vandens stichijos ženklai

Vėžiai, Skorpionai ir Žuvys žino, kaip klausytis, ką jiems sako intuicija, ir jie tikrai gali tuo pasinaudoti savo gyvenime. Jie gauna užuominų iš visatos per sapnus, meditacijos metu ir būrimo kortų pagalba.

Ekstrasensoriniams gebėjimams lavinti svarbu pradėti kreipti dėmesį į 5 mums pažįstamus pojūčius: klausą, žavesį, regą, lytėjimą, skonį.

Oro ženklai

Dvynių, Svarstyklių ir Vandenio ženklo atstovai gali numatyti ateities įvykius naudodami tuos pačius skaičius, veidrodines datas ar mintis. Tačiau dėl to, kad jie dažnai slenka savo galvose per įvairius scenarijus, jie gali nepastebėti pagrindinių užuominų, kurias jiems siunčia Visata. Norint pamatyti šiuos ženklus, svarbu atsikratyti pašalinių minčių ir ramiai perskaityti tuos iš jų, kuriuos siunčia aukštesnės jėgos.

Ugnies ženklai

Ugnies stichijos atstovai – Avinas, Liūtas ir Šaulys – kūno pojūčių pagalba gali numatyti ateities įvykius. Tai gali būti kūno drebulys, gumulas gerklėje, atsitiktinis paklydimas ir pan. Būtent šie pojūčiai leidžia šių Zodiako ženklų atstovams suprasti, kad jiems nereikia kur nors eiti ar kažko nedaryti.

Žemės elemento ženklai

Nors Jautis, Mergelė, Ožiaragis visada mąsto racionaliai, jų intuicija taip pat išvystyta, tačiau ne tiek, kiek ankstesnių ženklų. Visapusiškas situacijos įvertinimas padeda jiems numatyti ateities įvykius.

Kokie 5 zodiako ženklai sugeba numatyti ateitį

Žuvys

Žuvų jautrumas gali būti viena iš priežasčių, kodėl jos taip jautriai reaguoja į kitus žmones ir situacijas. Žuvys taip prisiderina prie Visatos, kad gali pasakyti, kada kažkas negerai, dar prieš tai įvykstant. Žmonės po šiuo ženklu taip pat gali sapnuoti pranašiškus sapnus apie artimiausią ateitį.

Skorpionas

Skorpionai yra meistrai, atskleidžiantys giliausias ir tamsiausias kitų žmonių paslaptis. Be to, jų intuicija remiasi vibracija, todėl jie dažnai gali pajusti pavojų, riziką ar krizes dar prieš iškylant į paviršių ir pakeisti įvykių eigą savo naudai.

Vandenis

Vandenius iš kitų zodiako ženklų išskiria tai, kad jie turi nuotolinio stebėjimo dovaną. Jie taip pat turi ypatingą gebėjimą atpažinti įkalčius iš visatos. Informacija apie būsimus įvykius jiems ateina per staigias įžvalgas ir meditacijas.

Gimęs jaunatis

Kiti, galintys numatyti ateities įvykius, yra žmonės, gimę jaunaties metu. Jie labai subtiliai suvokia Visatos raginimus, moka sąmoningai kreipti dėmesį į savo mintis, todėl jų intuicija išvystyta gana stipriai.

Vėžys

Tai zodiako ženklas, kuris labiausiai pasitiki savo intuicija. Ir kas nuostabu, ji niekada jo neapgauna. Vėžys turi stiprią savimonę, kurios netrikdo patiriamos emocijos. Jo vidinis balsas visada pasako, ką šiuo metu daryti, ko nesakyti ar ko bijoti. Nepaisant to, šio ženklo atstovai negali daryti įtakos būsimų įvykių eigai ir pakreipti jų į naudą.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: