Home Horoskopai Vieniems sekasi, kitiems – sunkus likimas: ką Vanga papasakojo apie skirtingus zodiako ženklus

Vieniems sekasi, kitiems – sunkus likimas: ką Vanga papasakojo apie skirtingus zodiako ženklus

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Vanga visus zodiako ženklus suskirstė į grupes. Ji buvo įsitikinusi, kad tarp zodiako žvaigždynų atstovų yra tokių, kuriuos angelai saugo visą gyvenimą. O kai kuriems ji numatė sunkų likimą. Regėtoja taip pat išskyrė zodiako ženklus, kurie galėtų su ja konkuruoti. Pažiūrėkite, kuriai grupei priklausote.

Žvaigždės pasisekė

Bulgarų regėtojas teigė, kad šie zodiako ženklai yra apdovanoti ypatinga jėga ir energija. Šių žvaigždynų žmonės turi ypatingą sąskaitą su aukštesnėmis jėgomis: jų gyvenime praktiškai nėra rimtų problemų, o likimas visada apsidraudžia staigiais likimo posūkiais. Anot Vangos, jei tokie žmonės patiria sunkumų, kalti jie patys.

Jautis

Vienas patikimiausių zodiako ženklų. Jautis yra pasitikintis savimi, ramus ir protingas. Nors žvaigždės jiems palankios, jų gyvenimas be problemų daugiausia yra jų pačių nuopelnas. Jautis visada žino, ko nori, ir užtikrintai eina savo tikslo link, aukštesnės jėgos tik šiek tiek pastūmėja ir padeda susidoroti su nesėkmėmis. Patys šio žvaigždyno žmonės gali susigadinti savo gyvenimą, jei užsispyrė ir nepriims dangaus dovanų.

Skorpionas

Vanga tikėjo, kad tai yra paslaptingiausias zodiako ženklas iš viso horoskopo. Tokie žmonės yra labai pažeidžiami, bet kartu ir užsispyrę. Aukštesnės jėgos myli Skorpionus ir dažnai padeda jiems visose pastangose. Tačiau tik jie gali prarasti viską vien todėl, kad negali tinkamu metu padėkoti. Skorpionai taip pat turi išmokti labiau pasitikėti kitais.

Liūtas

Kitas zodiako rato atstovas, kuris yra gerai su žvaigždėmis. Kartais Liūtai patiria daug sunkumų gyvenime, bet taip yra todėl, kad prieš pradėdami dirbti jie pradėjo įrodinėti savo pranašumą ir jų ego išaugo iki neįtikėtinų dydžių. Vanga Liūtams visada patardavo pamiršti „karališką karūną“ ir daugiau dėmesio skirti kitiems. Tik tada jie gali visiškai atsikratyti savo gyvenimo problemų.

Žuvys

Iš aukštesnių jėgų Žuvys gavo nuostabią supergalią – įtikti visiems. Jos dėka Žuvys gali pasiekti viską, ko nori. Be to, šio žvaigždyno žmonėms stebėtinai labai pasisekė. Net išsikėlus sau neįmanomus tikslus, aplinkybės susiklosto taip, kad į jų rankas patenka pats trokštamasis. Vanga davė Žuvims svarbų patarimą: būti šiek tiek rimtesne.

Nesėkmės zodiako ženklai

Kartu su laimingaisiais Vanga išskyrė zodiako ženklus, kurie gyvenime dažnai susiduria su sunkumais ir kliūtimis. Kad šių žvaigždynų atstovai nenusimintų, regėtojas davė patarimų, kaip jie galėtų pagerinti savo gyvenimą.

Svarstyklės

Anot Vangos, Svarstyklės labai priklausomos nuo savo aplinkos. Jiems visada svarbu žinoti, ką žmonės apie juos galvoja. O jei iškyla pasirinkimas – atsipalaiduoti ar padėti draugui, tai Svarstyklės rinksis pastarąjį. Tik jų motyvai nėra tokie nekenksmingi, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Kad taptų laimingesnėmis, Svarstyklėms reikia išmokti atsisakyti, nustoti galvoti apie kitus ir išmokti prisiimti atsakomybę už savo veiksmus.

Dvyniai

Visos šio ženklo gedimai siejami tik su jų kompleksais. Jie turi būti drąsesni, bet kartu ir ramesni. Jei iškyla problemų, Dvyniai neturėtų panikuoti ir pulti iš vieno kraštutinumo į kitą. Taip pat šio žvaigždyno žmonės yra linkę į blogus įpročius. Jie turi įveikti savo vidinius demonus, kad aukštesnės jėgos jais patikėtų ir pradėtų teikti paramą.

Vėžys

Emociniai ir depresiniai Vėžiai taip pat susiduria su daugybe problemų. Vanga buvo įsitikinusi, kad kiekvieno zodiako ženklo gyvenimas yra panašus į tą labai žinomą zebrą. Tačiau nuolatinis Vėžių verkšlenimas erzina žvaigždes, todėl jų kelyje kyla problemų. Šio ženklo žmonėms reikia lengviau susidoroti su nesėkmėmis ir pasitelkti draugų paramą, kad būtų lengviau patirti bėdų.

Ožiaragis

Deja, Ožiaragiui jų gyvenimas nėra lengvas. Tačiau dažniausiai šio žvaigždyno žmonės patys sugalvoja sau problemų, norėdami dar kartą įrodyti kitiems, kokie jie geri. Ožiaragiai turi ir teigiamų aspektų, kurių neturi kiti zodiako ženklai – tai neįtikėtina ištvermė ir ryžtas. Jie turi juos pumpuoti – tik taip jie gali atsikratyti problemų.

Ženklai, galintys konkuruoti su Vanga

Negalima sakyti, kad Vanga bijojo šių zodiako ženklų, ji tiesiog įžvelgė juose giminingą dvasią. Iš tiesų, jei nori, šių žvaigždynų žmonės gali išsiugdyti psichinę dovaną ir konkuruoti su aiškiaregiais.

Vandenis

Šio ženklo žmonės gimsta neįtikėtinai patrauklūs, tačiau tuo pat metu gali atrodyti keistoki. Jei nori, jie gali atrasti gydymo dovaną savyje arba numatyti ateitį. Jei jie neskiria laiko praktikai, antgamtinė dovana juos vis tiek persekios. Vandeniai dažniau nei kiti mato pranašiškus sapnus ir susiduria su deja vu efektu.

Mergelė

Taip, nenustebkite, Vanga praktiškąją Mergelę laikė labai gabiu zodiako ženklu. Mergelės gali išsiugdyti empatės dovaną: jos jaučia žmones ir gali padėti patarimais, o likusiems horoskopo atstovams geriau jų įsiklausyti. Mergelės turi blogą išvaizdą, o jei jos bus įžeistos, į tai atsilieps nedidelės bėdos ir sveikatos problemos.

Šaulys

Šio ženklo atstovai nuo pat gimimo turi gana gerai išvystytus antgamtinius gebėjimus. Šauliams tereikia priimti savo dovaną, ir jie galės pamatyti ateitį bei tapti skydu artimiesiems ir draugams. Apskritai Šaulio dovana dažniau nukreipta ne į jų asmeninę laimę, o į pagalbą kitiems. Patys Šauliai gali tikėtis tik pilnaties metu iškeltų troškimų išsipildymo.

Avinas

Aistringi ir tikslūs Avinai tarsi burtų keliu gauna viską, ko nori. Ar manote, kad visi palaiminimai jiems krenta kaip mana iš dangaus? Tiesą sakant, visa tai yra jų stiprios pasąmonės dėka: Avinams pakanka reguliariai vizualizuoti, ir jie gauna tai, ko nori. Kad neprarastų ezoterinių įgūdžių, Avinas neturėtų atsisakyti padėti artimiesiems ir užsiimti labdara.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: