Home Horoskopai Kurie iš zodiako ženklų yra ištikimiausi, o kurie labiausiai linkę sukti į kairę

Kurie iš zodiako ženklų yra ištikimiausi, o kurie labiausiai linkę sukti į kairę

by admin

Ar tiesa, kad tarp Zodiako ženklų ir polinkio apgaudinėti savo antrąją pusę egzistuoja ryšys? Astrologai atsako, kad taip. Neištikimybė visuomet pakenkia porų santykiams. Išdavystę patyrusios pusės širdyje lieka gili žaizda, kuri gali kraujuoti ilgą laiką. O laisvę mylintis ir savanaudiškas partneris ateityje už tai sumoka savo karma.

Tačiau, deja, išvengti psichinių kančių, susijusių su išdavyste, pavyksta ne visiems. Todėl pasinaudokite šiuo horoskopu! Jis atskleis, kurie Zodiako ženklai būna didžiausi išdavikai, ir nurodys, kas juos pastūmėja žengti neištikimybės link.

12 vieta: Vėžys

Atminkite: Vėžys neapgaudinėja. Niekada! Jei Vėžys buvo užkluptas svetimoje lovoje, vadinasi, jis buvo mirtinai girtas ir kažkas jį ten nutempė. Arba jį pagrobė ateiviai ir kankino, svaigino narkotikais, šantažavo jūsų mirtimi… Vėžiai yra visiški namisėdos, kuriems šeima ir ištikimybė yra ne tušti žodžiai, o gyvenimo principas. Ir kaip jie gali būti neištikimi, jei apskritai retai išeina iš namų? Tiesiog niekada neišduokite Vėžio pasitikėjimo ir įvertinkite jo pastangas rūpinantis buitimi ir atmosfera namuose. Šio ženklo atstovai nueina į kairę, o tiksliau visiškai palieka šeimą, kai pamato, kad žaidimas vyksta į vienus vartus ir kad jūsų jausmai jam yra išblėsę. Tai net ne išdavystė, o tiesiog pasitraukimas.

11 vieta: Skorpionas

Nepaisant apie Skorpionus sklandančių legendų, jie yra vieni ištikimiausių Zodiako ženklų. Taip, Skorpionai mėgsta seksą įvairiomis jo formomis, tačiau yra linkę užsiimti juo su vienu, kruopščiai pasirinktu partneriu. Šiuos mistiško ženklo atstovus pastūmėti į neištikimybę gali tik trys priežastys: ilgai trunkantis nepasitenkinimas lovoje, antrosios pusės šaltumas ir kerštas. Su pirmąja problema Skorpionai gana gerai susitvarko savarankiškai, kurstydami aistras lovoje. Tačiau išdavystės jie neatleidžia niekada. Užtenka kartą išduoti Skorpioną ar paskleisti menkiausią gandą apie jo pasijos neištikimybę ir – viskas! Santykiai baigti. Tačiau prieš finalą jis dar kruopščiai suplanuos kerštingą išdavystę, kurios detalės jums bus praneštos tokiomis spalvomis, jog nublanks visa kita.

10 vieta: Svarstyklės

Svarstyklės yra ženklas, linkęs į romantiką, ilgalaikius santykius ir santuoką. Taigi jos nėra didelės mėgėjos išduoti savo antrąją pusę. Taip, flirtas – jų stichija. Svarstyklės gali meiliai šnekučiuotis su priešinga lytimi, bet per pirmąjį pasimatymą šokti į lovą su nepažįstamąja? Atleiskite! Šio ženklo atstovai tai sau gali leisti tik tuomet, kai apskritai neturi jokių santykių. Pastūmėti Svarstykles neištikimybės link gali tik problemos šeimoje ir išblėsusi meilė. Kai tik Svarstyklės pasineria į gyvenimo rutiną ir pradeda jausti partnerio užgaidas, nuoskaudas ir agresiją, jos iš esmės morališkai miršta. Atkurti gyvenimo pilnatvę padeda tik romanas su kitu žmogumi. Būtent jis padeda Svarstyklėms suprasti, jog atėjo laikas nutraukti vienus santykius ir užmegzti naujus.

9 vieta: Liūtas

Ugningas Liūtas galėtų vadovauti didžiausių Zodiako rato išdavikų paradui. Tačiau jis pernelyg tingus užsiimti tokiomis kvailystėmis. Meilužių paieška, slapti pasimatymai, įkalčių slėpimas – visa tai griauna Liūto interesų piramidę. Kam švaistyti laiką ir energiją kažkokiam seksui „šone“, kai šiuos išteklius galima skirti savo šeimai! Taigi Liūto atveju tinginystė yra ne tik progreso variklis, bet ir ištikimybės pagrindas. Žinoma, kartais šį ženklą galima užklupti meilužės guolyje. Tačiau tai būdinga Liūtams – verslininkams, kuriems reikia gražios divos, kad uždumtų akis partneriams per aukštuomenės vakarėlius. Tačiau apskritai jie svajoja apie šviesesnę ateitį, kai sunkiai dirbs robotai, o ne žmonės. Ir žmona bus patenkinta, ir dailios palydovės išlaikyti nereikės.

8 vieta: Mergelė

Mergelės nėra linkusios išduoti savo partnerio, tačiau yra vienas mažas „bet“… Visos Mergelės yra perfekcionistės, todėl jos būna itin reiklios savo partneriui. Žinoma, iš pradžių Mergelės bando „nusilipdyti“ savo sielos draugą pagal savo norus, nes pagrindinė Mergelių taisyklė skamba taip: „Jei nori idealo – nusipiešk!“ Tačiau pakeisti žmogų pavyksta ne visada, arba tai, kas buvo nulipdyta, nepateisina vilčių. Todėl šio ženklo atstovai pradeda dairytis į šonus, manydami, kad kaimyno žolė žalesnė ir stogas tvirtesnis. Su amžiumi, žinoma, Mergelės pradeda suprasti, kad tobulų žmonių nebūna, ir kad prieš pradedant ieškoti geriausio iš geriausiųjų, reikėtų užsiimti ir savimi – juk teks būti lygiaverte puse! Apskritai tuoktis su Mergelės ženklo atstovais patariama tuomet, kai jie būna pakankamai subrendę.

7 vieta. Jautis

Savo globotinius Jaučius Venera apdovanojo gebėjimu matyti visame kame tik kas gražiausia, ir būtent tai ir rinktis. Štai kodėl šio Zodiako ženklo žmonės kaipmat pajunta vertingąsias aplinkinių savybes, na, o tada tikslingai siekia tuos žmones pakerėti, netgi paversti savo nuosavybe – bent porai mėnesių, o kartais net ir nakčiai. Taip Jaučiai ir įkliūva į meilės pinkles ir tampa tokie bejėgiai atsispirti jos kerams, kad kartais ima sukti du lizdus – susikuria teisėtą šeimą ir neoficialią sąjungą. Jaučių neištikimybė, nors pasitaiko gana retai, gali užtrukti ne vienus metus. Jie viską daro ypač apdairiai, kad sutuoktinis, neduok Dieve, ko nors nesuuostų, todėl įkliūti gali vien meilužio (-ės) iniciatyva – ne kiekvienam juk lengva taikstytis su antraeiliu vaidmeniu. Štai tada Jaučiams tenka rinktis, bet jie tarsi Svarstyklės vilkina sprendimą. Visgi jei Jautis nutaria palikti šeima, tai reiškia, kad tikrai negrįš.

6 vieta: Žuvys

Žuvų ženklo atstovų gali net visą gyvenimą neaplankyti tikroji meilė. Pagrindinė jų varomoji jėga – dramatiškos situacijos. Puikiausiai šie žmonės jaučiasi, kai viskas aplinkui verda ir kunkuliuoja nuo aistros, kai kylantys skandalai baigiasi aistringais apsikabinimais, ašaromis ir bučiniais. Ramūs ir harmoningi santykiai – ne jų natūrai: Žuvys tiesiog negali tverti monotonijos. Tada jas apima nuobodulys, o kai taip atsitinka, ima regėtis tik dvi išeitys: privesti partnerį iki isterijos arba patylomis nuklysti į kairę. Jei pirmą tikslą įgyvendinti pavyksta, vargu ar Žuvys ims regzti romanus už santuokos ribų. Vis dėlto nesibaigiančioje muilo operoje gyventi sugeba nedaugelis – retas kuris pilietis pajėgia tverti Žuvų manipuliacijas. Žuvų atstovai tai supranta, tačiau vis viena plaukia ten, kur kvepia nuotykiais.

5 vieta: Vandenis

Dar vienas laisvę dievinantis Zodiako ženklas – genialusis Vandenis. Neištikimi Vandeniai būna ganėtinai retai, bet jei jau ryžtasi šiam žingsniui, tai žengia jį gracingai ir dramatiškai, nes jie nesugeba ko nors daryti be emocijų. Vandenių charakterio paradoksas yra tas, kad apskritai jie gana racionalūs, tačiau jei nužengia į kairę, tikrai nepradeda dangstyti pėdsakų, tarsi nė negalvotų apie pasekmes. Negana to, jei būna paprašyti pasiaiškinti, jie be užuolankų prisipažįsta – net ir su smulkmenomis viską tiesiai šviesiai išdeda. Taip jau yra, kad jei Vandenis užmezga romaną, vadinasi, jis yra apsisprendęs palikti tuometinį partnerį. Vis dėlto tai nereiškia, kad asmuo, dėl kurio buvo ryžtasi sulaužyti ištikimybę, gali ramiai tikėtis, kad Vandenis pasiliks su juo. Šio ženklo atstovai mieliau renkasi vienatvę arba kokį nors trečią variantą. Neverta nė mėginti apriboti tokių žmonių laisvės ar juos kaip nors įpareigoti. Vos tik suuodę savininkiškus ketinimus, Vandeniai pasistengs tuoj pat pasprukti.

4 vieta: Ožiaragis

Ožiaragiai – iš prigimties pedantai, na, o tvarkydami kokius nors reikalus, jie gali pasitelkti ir neištikimybę. Pavyzdžiui, jų sprendimas užmegzti romaną laisvai gali būti nulemtas noro atkeršyti partneriui arba jį pamokyti, nubausti. Taigi, jei jūsų partneris – Ožiaragio ženklo atstovas, nepašykštėkite jam dėmesio, kitaip gali tekti sužinoti apie panosėje egzistuojantį slaptą meilės trikampį. Beje, tas trikampis gali nebūti ypač slaptas – net atvirkščiai – Ožiaragis gali siekti, kad jus įžeidžiantys jo poelgiai badytų jums akis, jus skaudintų. Jei Ožiaragis dar ir kaprizingas, liguistai jautrus ir egoistiškos natūros, galima teigti, kad jo partneris – tikras nelaimėlis. Kalbant apie žmones, kurių ženklas – Ožiaragis, būtina paminėti dar ir tai, kad būtent jie jokiu būdu nemano, kad kopti karjeros laiptais per lovą yra amoralu. Į seksą jie gali žiūrėti kaip į būdą pasiekti tikslą. Taigi, tarnybinis romanas Ožiaragiui – epizodas iš profesinės srities, o ne kokia nors žiauri išdavystė ar neištikimybė.

3 vieta: Dvyniai

Bronzos medalis neištikimiausiųjų trejetuke atitenka Dvyniams. Šio Zodiako ženklo atstovus į neištikimybę pastūmėja prieštaringas jų charakteris. Dar vienas šitai lemiantis veiksnys – įgytas įprotis: jeigu nuo jaunumės Dvyniai praktikavo dvigubą gyvenimą, greičiausiai ir vėliau tokį gyvens, nes tiesiog šitaip bus įpratę. Nevalia pamiršti, kad Dvyniai – kompanijos siela: jų pokštai visiems juokingi, o pasakojamos istorijos įtraukia akimirksniu. Taigi, nereikia pernelyg stebėtis, kad jais susižavi kuo įvairiausi žmonės. Seksą Dvyniai priskiria dvasiniams išgyvenimams, kuriais pasidalyti – jokia nuodėmė. Reikšminga ir tai, kad Dvynius traukia žaidimai, todėl dangstyti neištikimybę jiems tiesiog smagu. Visgi už išdavystę, kuriai ryžtamasi iš keršto, Dvyniai neatleidžia: jiems nesuvokiama, kaip kas nors gali drįsti pažeminti tokį žavingą ir patrauklų partnerį kaip jie.

2 vieta: Avinas

Sidabrą šiame reitinge tenka skirti Avino ženklo atstovams. Šiaip jau jie laikomi rimtai į šeimą žiūrinčiais žmonėmis, tik bėda ta, kad yra labai smalstūs, ir kol neišmėgina ko nors naujo, dar nepatirto, tol nenusiramina. Avinus dažniau nei kitus Zodiako ženklus tenka užklupti svetimuose pataluose. Įgytą patirtį jie kaupia it vertingą informaciją – šiuo požiūriu yra labai racionalūs ir šitai tik patvirtina, kad neištikimi jie būna fiziškai, o ne emociškai. Norėdami patenkinti seksualinius savo poreikius, Avinai gali elgtis labai egoistiškai, todėl išvilioti juos iš šeimos praktiškai neįmanoma. Jei Avinas yra nutaręs, kad šeima – jo tvirtovė, bet kokie bandymai įtikinti jį skirtis pasibaigia fiasko, net nesvarbu, kiek laiko truktų slaptų pasimatymų etapas.

1 vieta: Šaulys

Palyginti su kitais Zodiako ženklais, didžiausią polinkį į neištikimybę turi Šauliai. Taip yra todėl, kad šio ženklo atstovai yra pasišventę laisvei. Uždaryti juos tarp keturių sienų, įkalinti monotonijoje ir rutinoje – tiesiog neįmanoma. Įspūdžiai ir nauji potyriai Šauliams būtini kaip oras ir vanduo, kitaip juos neišvengiama užvaldo klaikus nuobodulys. Negana to, Šaulius ypač stipriai traukia idealumas, kurio samprata su laiku gali kisti. Vis dėlto kas benutiktų, Šiauliai visomis išgalėmis pasistengia, kad išsiskyrimas būtų draugiškas, kad niekas neminėtų jų bloguoju. Daugiausia nuklydimų į kairę įvyksta jaunystėje, kai emocijos ypač įsiaudrinusios. Su amžiumi netgi ir šio ženklo atstovai pradeda suprasti, kas yra skausmas ir kodėl nevalia skaudinti žmonių.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: