Home Testai Kaip galiu savo gyvenimą paversti rojumi? Gaukite vertingų patarimų, kaip pagerinti savo gyvenimą

Kaip galiu savo gyvenimą paversti rojumi? Gaukite vertingų patarimų, kaip pagerinti savo gyvenimą

by admin

„Gyvenimas matuojamas akimirkomis ir, svarbiausia, mūsų gebėjimu būti atviriems realybei, galimybėms, paprasčiausių mus supančių smulkmenų magijai ir optimizmui“

Žmonės linkę būti labai reiklūs gyvenimui ir net sau. Mes nustatome gaires, tikslus ir daugybę svajonių, kurias reikia įgyvendinti. Ir, žinoma, visa tai ne tik gerai, bet ir būtina.

Mums visiems reikia trumpalaikių ir ilgalaikių projektų, kuriuos galėtume įgyvendinti, kad galėtume didžiuotis savimi, įgyti asmeninių gebėjimų ir gebėjimų.

Dabar kartais tie, kurie kelia didelius lūkesčius, rizikuoja nesidžiaugti kasdieniais triumfais, nuolankiausiais ir tik paprastiems žmonėms vertinamais triumfais: tokiais kaip meilė, draugystė, ramybė…

Gyvenimas nebūtinai turi būti tobulas, kad galėtum gyventi rojuje. Žinome, kad tai lengva pasakyti, bet…

Ar tu vienas iš tų, kurie jau žino? O gal vis dar stengiatės pasiekti norimą tobulumą?

Nesijaudinkite, mes patarsime per taro, o ji mums atsakys „Kaip aš galiu savo gyvenimą paversti rojumi“.

Kaip visada, turite pasirinkti vieną iš trijų kortelių ir rasti jos pranešimą.  

Jei pasirinkote 1:

Ši graži atvirutė primena, kad dėkingumas atveria daugybę kelių. Galbūt pasirinkote tai nesąmoningai, nes jums sunku žiūrėti į aplinką geromis akimis, nes manote, kad gyvenimas yra sunkus, kad jis neteisingas, kad gerų dalykų nutinka nedaugeliui arba kad jie tiesiog padarė jus. „darbas”.

Visi aukščiau išvardinti dalykai yra įsitikinimai ir gali būti pakeisti. Todėl norėdami paversti savo gyvenimą rojumi, pradėkite visa širdimi tikėti, kad viskas, kas jums nutiko, yra mokymosi procesas ir kad galite pasakyti ačiū, nes išmokote. Dėl skausmo, pykčio, nusivylimų ir išdavysčių šiandien esate puikus žmogus, koks esate.

Patarimas: Tą dieną, kai žiūrėsite į savo gyvenimą meilės ir dėkingumo akimis, jausitės savo rojuje, nes kiekvienoje situacijoje pamatysite vis kitokiomis akimis ir tai suteiks jūsų širdžiai ir sielai ramybę.

Jei pasirinkote 2:

Norėdami paversti savo gyvenimą rojumi, turite pasakyti sau: „Aš tai padariau gerai“. Užtenka piktnaudžiavimo savimi, reikalavimo ant beprotybės ribos, tarsi egzistuotų tobulumas.

Stebėkite tokį požiūrį, nes tai parodo, kad nemyli savęs, kad negerbi savęs, kad nesugebi elgtis su savimi gailestingai. Štai kodėl nieko, ką darai, nepalieka patenkintas, nes niekada nesakote sau: „Aš tai padariau gerai“.

Patarimas: Rojus ateis pas jus tą dieną, kai mylėsite, gerbsite ir rūpinsitės savimi. Ši besąlyginė meilė, gyvenanti jūsų širdyje, padės jums kiekvieną akimirką pažvelgti į gyvenimą meilės ir džiaugsmo akimis.

Jei pasirinkote 3:

Baimė ir paranoja neleidžia suprasti, kad esate apsaugotas, kaip sakoma jūsų pasirinktoje kortoje. Supraskite, kad nesame vieni, kad mūsų angelai, vadovai, šviesos būtybės, mūsų vidinis mokytojas visada yra su mumis ir kad mes niekada nesame vieni.

Kai leidžiate protui jus užvaldyti, o jūs neleidžiate sau patikėti tuo, kas nematoma plika akimi, arba išgirstate tiek daug naujienų iš žiniasklaidos, labai lengva pulti į mintį, kad yra tik blogis pasaulyje ir niekas mūsų neapsaugo.

Patarimas: Išjunkite televizorių, pradėkite apsupti save laimingais žmonėmis, klausykite muzikos ir stenkitės susijungti su tomis Meilės energijomis, kurios mus supa ir sako, kad nesame vieni. Taigi į jūsų gyvenimą ateis rojus, nes baimei nebus vietos.

JUMS TAIP PAT PATIKS

error: