Home Horoskopai Kaip pritraukti meilę zodiako ženklams: astrologo patarimas

Kaip pritraukti meilę zodiako ženklams: astrologo patarimas

by admin

Daugelis žmonių norėtų patirti tikrą meilės jausmą ir būti mylimi vienu metu, tačiau ne visiems pavyksta. Astrologė Natalija Nesterenko papasakojo, kaip galima ištaisyti situaciją, gauti galimybę rasti „savo“ žmogų ir užmegzti su juo harmoningus santykius.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Agresyvus Avinas kartais nežino, kaip nuraminti savo užsidegimą. Tačiau norint nusiteikti reikiamai bangai, reikia nusiraminti ir sulėtinti įprastą gyvenimo tempą. Taip yra dėl to, kad ne visi laikosi tokio tempo.

Kad viskas būtų gerai, astrologė rekomenduoja Avinui karts nuo karto nepamiršti prisitaikyti prie kitų žmonių. Čia nėra nieko blogo, priešingai, daugelis netgi bus patenkinti.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Nebijokite imtis iniciatyvos. Ženklo atstovams, kurie jau palaiko santykius, reikia susidoroti su savo pavydu. Galite būti kūrybingi ir paįvairinti tai, kas jau yra.

Jautis žino, kad jie yra gražūs ir sėkmingi, tačiau jei tik atsisėdėsite, vargu ar pavyks sukurti santykius. Tad nebijokite visko išbandyti patys.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Ženklo atstovai moka pritraukti meilę, tačiau ją išlaikyti jiems itin sunku. Jie labai bendraujantys ir randa laiko visiems, bet ne savo meilei.

Mažai kam patinka toks elgesys. Todėl Dvyniai dažnai lieka vieni.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Romantiški ir malonūs iš prigimties Vėžiai yra labai mylintys ir atsidavę savo sielos draugui. Jie žino laimingos ir stiprios šeimos paslaptį. Tuo pačiu metu Vėžiai gali sugadinti įspūdžius apie save per pirmąjį susitikimą, šiek tiek perdėdami savo pasiekimus.

Jei tau patinka žmogus, turi būti su juo sąžiningas. Priešingu atveju ateityje niekas neveiks.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Rimtuose santykiuose Liūtai yra labai išmintingi. Jie žino, kad yra patrauklūs, ir visada viską daro teisingai. Tačiau ir čia yra problema – tai savanaudiškumas.

Liūtai taip myli save, kad gali tiesiog pamiršti savo sielos draugą. Sutikite, mažai kam patinka toks požiūris.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelės nepasitiki savimi, todėl joms itin sunku užmegzti santykius. Tačiau tuo pat metu ženklo atstovai yra linksmi, protingi ir bendraujantys.

Mergelės yra savikritiškos ir mano, kad jos jau per senos kurti santykius. Pagrindinė jų klaida yra ta, kad jie neįvertina savęs.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Maloni Svarstyklių prigimtis patraukia jų gyvenimo partnerių dėmesį, tačiau yra daug „bet“. Ženklo atstovai yra labai patiklūs, o tai jiems nėra gerai, nes daugelis juo tiesiog naudojasi.

Dėl to Svarstyklės įpranta jaustis nusivylusios. Tačiau su patrauklumu Svarstyklėms tikrai nėra problemų.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Kerštingi ir pavydūs zodiako ženklo atstovai santykiuose susiduria su įvairiais sunkumais. Jiems sunku suprasti, kad kuriant šeimą tokie charakterio bruožai yra nepriimtini. Išmokę atleisti, Skorpionai gali užmegzti tvirtus santykius.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Ženklo atstovai yra savarankiški ir nepriklausomi. Norėdami pritraukti meilę į savo gyvenimą, turite turėti kitokį požiūrį į bendravimą. Žmogus atvers tau savo sielą tik tada, kai žengsi pirmą žingsnį.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiai visai nėra atviri žmonės, jiems sunku kuo nors pasitikėti. Taip, jie nepatiria nusivylimų, bet tuo pat metu negali rasti savo meilės. Astrologė jiems rekomenduoja būti draugiškesniems, nuoširdesniems ir atviresniems.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandeniams svarbu, kad sielos draugas jiems būtų įdomus kaip draugas ir bendražygis. Jiems santykiai yra daugiau nei tik aistra. Radęs žmogų, kuris juos supranta, Vandenis vargu ar jį paleis.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys ras meilę, jei pradės klausytis savęs. Tačiau tuo pat metu nepamirškite apie savo norus, visiškai pasinerdami į santykius. Priešingu atveju galite pamiršti laimę.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: