Home Testai Pasirinkta mėgstamiausia žvaigždė jums pasakys, ar jūsų noras išsipildys

Pasirinkta mėgstamiausia žvaigždė jums pasakys, ar jūsų noras išsipildys

by admin

Krintanti žvaigždė skrenda tiesiai į tavo rankas!

Nuo seniausių laikų žmonės žiūrėjo į žvaigždėtą dangų ir linkėjo krentančioms žvaigždėms. Kokia nuostabi ta mūsų sielos būsena, kai jaučiamės kažko didesnio dalimi, grožimės dangumi.

Šiandien kviečiame pasigrožėti žvaigždėtu dangumi virš šventos ir senovinės vietos.  Galite užduoti bet kokį klausimą ir gauti užuominą arba pateikti pageidavimą. Krintanti žvaigždė jau skrenda tiesiai pas jus su patarimu.

Kuris yra tavo?

Pirmoji žvaigždė „Galimybė“

Jūsų tikėjimo geriausiu galima maloniai pavydėti. Taip ir toliau, dar šiek tiek ir pritrauksite į savo gyvenimą reikalingus įvykius.

Antroji žvaigždė „Priežastis“

Jūs pats pastebite, kad kliūtys jūsų kelyje atsiranda tarsi savaime. Atidžiai persvarstykite savo aplinką – ir nemalonus žmogus intriguoja ir trukdo piktiems kėslams (atrodo, jau net supratote, kas tiksliai). Mažiau papasakokite žmonėms apie savo gyvenimą.

Trečioji žvaigždė „Šiaurės svajonė“

Kartais, kai atrodo, kad viskas prarasta, gimsta nauja žvaigždė. Nepasiduokite, prieš jus atsivers bet kokios durys, jūsų laukia ypatinga sėkmė.

Ketvirtoji žvaigždė „Nuoširdus džiaugsmas“

Kurie, kad ir kaip tu žinotum, kad laimė slypi smulkmenose. Jūs pats žinote, kad norėdami įgyvendinti savo norą turėsite sunkiai dirbti ir būti atkaklūs. Tačiau pats kelias į tikslą suteiks daug malonių akimirkų.

Penktoji žvaigždė „Draugo šypsena“

Nedvejodami prašykite ir priimkite pagalbą. Taip pat neatsisakykite padėti tiems, kuriems nori padėti jūsų širdis. Tik per geros valios ciklą išsipildys jūsų svajonė. Be to, jūsų svajonės išsipildymas jums atrodys magiška nelaimė, tačiau taip nėra.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: