Home Testai Pasirinktas mėgstamiausias brangakmenis pasakys, kas jūsų laukia artimiausiomis dienomis

Pasirinktas mėgstamiausias brangakmenis pasakys, kas jūsų laukia artimiausiomis dienomis

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Kartais mūsų gyvenime atsiranda juodas ruožas, ir mes nežinome, kur eiti toliau. Norėdami suprasti save ir savo problemą, siūlome išlaikyti šį įdomų testą.

Jums tereikia pasirinkti vieną iš pateiktų brangakmenių: tą, kuris artimas jūsų sielai. Susikoncentruokite į tai, kas jums kelia nerimą. Ir perskaitykite rezultatą: sužinokite, ko tikėtis iš ateities.

Brangakmenis Nr. 1

Viskas tavo gyvenime klostosi kuo puikiausiai. Jums pasisekė, pasisekė, galite nesunkiai padidinti savo laimę. Būkite dėkingi likimui už viską, ką įsigijote. Jūsų laukia išbandymai, kuriems prireiks jėgų ir kantrybės. Bet tu gali su jais susitvarkyti. Svarbiausia, nepraraskite tikėjimo savimi!

Brangakmenis Nr. 2

Tavo siela labai sunki. Galbūt jūs ant ko nors pykstate arba esate įžeistas. Jums atrodo, kad niekada negalėsite paleisti šių emocijų ir judėti toliau. Tačiau taip nėra. Išeik iš miesto, paleisk rūpesčius: mėgaukis ramybe ir tyla.

Neigiamas, kurį sukaupėte savyje, turi išnykti, nes tai atsiliepia jūsų sveikatai. Atleisk skriaudėjams, gyvenk toliau. Jūsų gyvenime bus dar daug laimingų dienų ir gerų žmonių.

Brangakmenis Nr. 3

Dabar jūsų pagrindinis principas yra „gyvenk lengvai“. Lengvai atsiveriate kažkam naujam, atsisveikinate su žmonėmis, kurie iš tikrųjų nėra jūsų draugai, eksperimentuojate ir atsikratote šlamšto. Jūs einate teisinga kryptimi. Pats laikas apsivalyti.

Gyvenk taip, kaip nori, negalvok apie kitų nuomonę. Taip pat atkreipkite dėmesį į savo sveikatą: jei kas nors staiga sutriko, kreipkitės į gydytoją, nedelskite.

Brangakmenis Nr. 4

Nusprendei, kad geriau užsisklęsti savyje, apsaugoti savo širdį nuo naujų nusivylimų, nes ne kartą suklydai žmonėse ir susidegei. Tuo pačiu kenčiate ir jūs pats: tapote mažiau nuoširdus, neleidžiate sau rodyti tikrų jausmų, esate atsargesnis.

Pagalvokite, kaip apsisaugojote nuo kitų, kas padarė jus tokiu. Galbūt jums reikia pasikalbėti su draugu ar net susitarti su psichologu.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: