Home Horoskopai Meilės horoskopas savaitei nuo 2022 m. birželio 27 d. iki liepos 3 dienos

Meilės horoskopas savaitei nuo 2022 m. birželio 27 d. iki liepos 3 dienos

by admin

Šios savaitės negalima vadinti meilės laiku, nes meilės reikalams bus gana sunku. Naudingiausios astrologų rekomendacijos šiam laikotarpiui padės išlaikyti ir padidinti meilės sėkmę.

Šią savaitę pavojingiausia diena dėl Neptūno retrofazės pradžios bus antradienis. Šią dieną bus naudinga priimti tvirtus sėkmės sąmokslus, nes meilėje be sėkmės neapsieinama, ypač jei esate sielos draugo paieškos stadijoje. Meilė reikalauja maksimalios susikaupimo ir atsargumo, todėl pasistenkite žiūrėti į žodžius ir veiksmus, kuriuos darote.

Avinas

Avinams, kad pasisektų meilėje, reikia šiek tiek pakeisti situaciją, nudžiuginti save ir pabandyti iš naujo paleisti savo gyvenimą. Ateinanti savaitė daugeliui Avinų bus įtemptas santykių metas. Birželio ir liepos sandūroje laukia nemažai sunkumų asmeniniame gyvenime, dėl kurių gali kilti rimtų konfliktų ir net lūžis. Tik reikia nenueiti per toli prieštaringose ​​situacijose, išmokti eiti į priekį.

Jautis

Įsimylėję Jaučiai galės rasti būdą išpažinti savo jausmus. Jie gali rasti meilę, jei yra drąsesni ir nuoširdesni sau. Nereikia bijoti atstūmimo, nes tame nėra nieko baisaus. Neįmanoma įtikti visiems be išimties. Be to, žvaigždės ir planetos nori, kad Jautis įveiktų pasipiktinimą ir negatyvumą. Šiuo atveju astrologai pataria prisiminti keturis perėjimo nuo pasipiktinimo prie išminties etapus.

Dvyniai

Per ateinančias septynias dienas šio ženklo atstovams reikia tikėti savimi, o tai akimirksniu padidins jų patrauklumą kitų akyse. Dėl Neptūno retro fazėje gali atsirasti naujų priešų. Kažkas netgi gali sužavėti Dvynius, tačiau dešimt geriausių žavesių padės to išvengti, nes taupys energiją ir entuziazmą romantikai, pasimatymams, pasimatymams ir flirtui.

Vėžys

Šio ženklo atstovai turėtų pradėti gyventi aktyvų gyvenimo būdą. Tikriausiai Vėžiai norės daugiau laiko praleisti ne namuose ir megzti pažintis su priešinga lytimi. Tačiau horoskopas rimtų santykių ir grandiozinių permainų asmeniniame gyvenime nežada. Tačiau galite flirtuoti, eiti į pasimatymus ir mėgautis paprastu bendravimu. Šeimos Vėžys turėtų būti malonesnis bendraudamas su mylimu žmogumi, kad išvengtų kivirčų.

Liūtas

Liūtai šią savaitę turėtų pasitelkti meilės talismanus, nes nakties šviesulių padėtis nėra pati geriausia pasimatymams ir pažintims, taip pat norint išlaikyti pusiausvyrą jau susikurtuose santykiuose. Šiuo metu Liūtai nesitiki lemtingų susitikimų, kurie pakeistų jų gyvenimus. Astrologai pataria laikinai sustabdyti veiklą meilės sferoje, sutelkiant dėmesį į verslą, darbą, saviugdą.

Mergelė

Mergelės turėtų vengti bendrauti su neigiamą energiją turinčiais Zodiako ženklais.

Priešingu atveju tai paliks nemalonų įspūdį ir privers Devą nustoti tikėti nuoširdžia meile. Poroje esantys turi priminti savo jausmus antrajai pusei, o geriau tai padaryti gražiai ir romantiškai. Mylimas žmogus tikrai įvertins tokį impulsą.

Svarstyklės

Šią savaitę Svarstyklėms įmanoma meilė iš pirmo žvilgsnio. Laisviems šio ženklo žmonėms geriau neskubėti priimti sprendimų ir mėgautis esama akimirka. Neatlyginamai įsimylėjusioms Svarstyklėms teks įrodyti savo jausmus, nes kitas gali suabejoti jų nuoširdumu. Tačiau jums nereikia daryti didvyriškų darbų – geriau tiesiog skirti daugiau dėmesio, būti nuoširdžiam.

Skorpionas

Skorpionams sėkmei meilėje reikės geros nuotaikos ir geros sveikatos. Specialūs Simoron ritualai, taip pat padidėjęs aktyvumas padės jiems pasiekti antrąjį. Jau užmegztuose santykiuose Skorpionai gali susidurti su išbandymais, tačiau galiausiai jie vis tiek atsikratys bėdų ir juodo ruožo. Vieniši šio ženklo žmonės labai tikėtina, kad savaitės pabaigoje užmegs malonią pažintį. Ateityje tai gali išsivystyti į rimtus santykius.

Šaulys

Įsimylėję Šauliai galės apsispręsti dėl drąsaus prisipažinimo. Apskritai santykiai dabar labiau priklausys nuo jų žingsnių ir veiksmų. Bendraujant su žmonėmis svarbu saugotis manipuliatorių. Jeigu įsimyli tokį žmogų. Jis gali išspausti visas Šaulio sultis, o tada tiesiog dingti. Čia svarbu prisiminti puikius žodžius, kad „geriau būti vienam, nei kartu su bet kuo“.

Ožiaragis

Ožiaragiai antradienį ir trečiadienį gali turėti stiprių kivirčų su savo sielos draugu. Anksčiau kalbėjome, kaip neprisiimti negatyvo ir greitai atsigauti po nemalonaus pokalbio. Gegužės mėnesį Venera taps pagrindine pagalbininke sprendžiant asmenines Svarstyklių problemas. Nebijokite prašyti atleidimo už savo veiksmus. Taip pat svarbu dėl visko nekaltinti partnerio. Turite rūpintis savo sielos draugu ir artimaisiais.

Vandenis

Gali būti, kad nuo birželio 27 iki liepos 3 dienos vienišiai Vandeniai išgirs nuoširdų meilės pareiškimą. Tačiau astrologai pataria tokiems santykiams suteikti šansą. Tiems, kurie jau palaiko santykius, astrologai rekomenduoja pabandyti sustiprinti dvasinį ryšį su mylimu žmogumi. Tai geriausia akimirka būti šalia tų, kurie tau brangūs. Vandeniui nepageidautina ignoruoti sielos draugą.

Žuvys

Žuvys galės pakeisti savo likimą. Svarbų vaidmenį čia atliks artimi žmonės ir antroji pusė. Svarbu susisiekti su jais patarimo ir paramos. Astrologai pataria Žuvims per šias septynias dienas labiau pasikliauti intuicija. Vienišiai gali daugiau laiko praleisti priešingos lyties atstovų kompanijoje, užmegzti pažinčių socialiniuose tinkluose. Apskritai Žuvų meilužių dabar laukia teigiami pokyčiai ir daug malonių akimirkų, nepaisant neigiamo Neptūno.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: