Home Horoskopai Jaučiui pasiseks, o Vėžių laukia apgaulė: horoskopas 2022 m. liepos 4–10 dienos

Jaučiui pasiseks, o Vėžių laukia apgaulė: horoskopas 2022 m. liepos 4–10 dienos

by admin

2022 metų liepos 4–10 dienos horoskopo dėka visi Zodiako ženklai žinos, kas jų laukia ir kam reikia ruoštis. Kai kuriems iš jų pasiseks, o kažkas turės įdėti daug pastangų, kad pasiektų savo tikslą.

Horoskopas 2022 m. liepos 4–10 d. Avinui, Jaučiui, Dvyniams ir Vėžiui

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinas kelyje susidurs su kliūtimis. Kai kurias akimirkas jiems bus sunku suvaldyti, bet jie turi tai padaryti. Nepaisant sunkumų, jie galės rasti išeitį iš keblios situacijos ir rasti tai, apie ką taip ilgai svajojo. Sėkmė laukia tik aktyvių ir kryptingų ženklo atstovų.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Prasidėjusi savaitė Jaučiui atneš sėkmę bet kuriame versle. Gali būti, kad jų laukia paaukštinimas ar piniginis atlygis. Daugelis patirs finansinį pagerėjimą, kurio dėka galės įgyvendinti visas savo idėjas ir svajones.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniams teks prisiimti atsakomybę už svarbią užduotį. Kaip jie su tuo susidoros, priklauso nuo tolimesnės karjeros. Ši savaitė bus kupina įvykių, kurių daugelis bus ne tokie malonūs, tačiau, nepaisant to, jos pabaiga atneš sėkmės ir laimės kiekvieno gyvenime.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžiai šią savaitę gali susidurti su apgaule ir išdavyste. Kad neapsunkintumėte situacijos ir liktumėte savo vietoje, jums reikia mažiau sakyti kitiems savo paslaptis. Jie turi būti itin atidūs rengdami sutartis ir sudarydami naujus sandorius.

Kas laukia Liūto, Mergelės, Svarstyklių ir Skorpiono 2022 m. liepos 4–10 d.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai turi pradėti galvoti apie save, o ne apie kitus. Ši savaitė palanki skirti laiko sau ir susitvarkyti savo gyvenimą. Jie turės galimybę pažvelgti į tai iš šalies ir suprasti, ką reikia keisti, o ką tobulinti.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelėms reikia nustoti tikėti stebuklais ir grįžti į realų gyvenimą. Jie per daug iš jos nori, bet negalės to gauti, jei sėdės be darbo. Pats laikas imtis veiksmų, nes tik taip jie pasieks tai, apie ką seniai svajojo.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Draugai šią savaitę kreipsis į Svarstykles patarimo, pinigų ir visko, kas tik įmanoma. Reikalas tas, kad šio ženklo atstovai per daug reaguoja ir visada pasiruošę padėti, o kiti tuo naudojasi. Dėl to paaiškėja, kad Svarstyklės svetimiems žmonėms atiduoda viską, o mainais nieko negauna.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Savaitės pradžioje Skorpionai neturės noro nieko veikti, juos apims tinginystė. Gali būti, kad dėl to jie atsidurs nemalonioje situacijoje. Kad išvengtų nieko blogo, jie turi pamiršti savo tinginystę ir imtis ryžtingų veiksmų.

Kaip savaitė nuo 2022 m. liepos 4 d. iki liepos 10 d. praeis Šauliui, Ožiaragiui, Vandeniui ir Žuvims

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šaulys šią savaitę „pasikirs į save“. Jie kuriam laikui galės pamiršti savo problemas ir rūpesčius. Tai suteiks jiems stiprybės ir pasitikėjimo. Ženklo atstovai supras, ką padarė ne taip ir kaip ištaisyti susidariusią situaciją, taip pat kaip tapti geresniu ir rasti savo laimę.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Bus įvertinta daugybė Ožiaragių sėkmės ir įsipareigojimų. Galiausiai jų sunkus darbas bus apdovanotas. Nuo to ženklo atstovams kils noras kurti toliau. Bendradarbiavimas su kolegomis įkvėps juos naujoms idėjoms. Savaitės pabaigoje vienišų Ožiaragių laukia malonus susitikimas.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Visą šį laiką sunkiai dirbę Vandeniai šią savaitę bus apdovanoti. Kai kurie ženklo atstovai gaus pelningą pasiūlymą, kurio nederėtų atsisakyti. Vienišiems Vandeniams pasiseks sutikti vertą kandidatą antrosios pusės vaidmeniui.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvims šią savaitę teks atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Daugelis lėtinių negalavimų vėl pasireikš. Kad jūsų būklė nepablogėtų, turite atlikti medicininę apžiūrą ir apsilankyti pas specialistus. Gali būti, kad jiems teks keisti įprastą gyvenimo būdą.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: