Home Horoskopai Ką reikia padaryti 2022 m. liepos-rugpjūčio mėnesiais kiekvienam zodiako ženklui

Ką reikia padaryti 2022 m. liepos-rugpjūčio mėnesiais kiekvienam zodiako ženklui

by admin

Ką reikia padaryti iki 2022 metų vasaros pabaigos kiekvienam zodiako ženklui, sakė astrologė Julija Rolnik. išsiaiškino, kokią sąlygą turėtų išpildyti zodiako rato atstovai liepos-rugpjūčio mėnesiais, kad pasiektų užsibrėžtus tikslus ir taptų sėkmingesni.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinui šie du mėnesiai bus pažinčių ir bendravimo metas. Būtent draugystėje ir partnerystėje yra jūsų karjeros sėkmės ir finansinės gerovės paslaptis.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 21 d.)

Pagrindinė Jaučio sėkmės sąlyga – transformacija. Ir pirmiausia išorinis, o paskui dvasinis, vidinis. Šiuos du vasaros mėnesius skirkite laiko pasirūpinti savo sveikata ir pasitikrinti sveikatą.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniams reikia persvarstyti savo prioritetus ir principus, taip pat harmonizuoti santykius su kitais. Būkite atviresni ir nuoširdesni, stenkitės padėti ir palaikyti kitus.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Sunkūs laikai Vėžiams. Bus daug problemų, tačiau neignoruokite darbo dėl to, o priešingai, pereikite prie sudėtingiausių ir didelio masto projektų. Prieš jūsų kruopštumą visos bėdos atsitrauks.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtams taip pat teks sunkiai dirbti. Ir pradėti reikia nuo savęs. Netapkite kritikais ir nebūkite pasipūtę, nepalikite žmonių vienatvės pasaulyje. Priešingai, daugiau bendraukite ir atsipalaiduokite kompanijose.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelės turėtų plėsti savo akiratį. Nesustokite ties tuo, nuleiskite visas ribas. Be to, tai puikūs du mėnesiai atsisveikinti su žalingais įpročiais ir nešvankiomis kalbomis.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Astrologas pataria Svarstyklėms išsiugdyti „šeštąjį pojūtį“. Intuityviai pavyksta išvengti apgavikų ir veidmainių draugijos. Nebijokite visiems laikams atsisveikinti su toksiškais žmonėmis.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpionai aplankys didžiulę energiją, tačiau yra rizika ją išleisti neigiama emocine kryptimi. Nereikėtų to daryti. Išmokite atsikratyti bėdų ir blogų jausmų. Mąstykite ir elkitės pozityviai – jums tai patiks. Gerai nusiteikus, problemas lengviau išspręsti. Jau ant rudens slenksčio nebijokite imtis rimtų ir didelio masto projektų.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliams reikia atsisveikinti su tuštybe ir tingumu, kad ir kaip sunku būtų. Įrodykite save iš geriausios pusės, o valdžia įvertins jūsų pastangas ir potencialą.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiai turėtų lavinti savo prigimtinius talentus. Ir tiek pagrindinėje veikloje, tiek hobyje. Be to, turėsite galimybę užsidirbti pinigų iš mėgstamos veiklos.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Šis laikotarpis bus turtingas ir dinamiškas. Turėsite puikių perspektyvų tiek profesinėje, tiek finansinėje, tiek meilės srityje. Dabar jums svarbu teisingai susidėlioti prioritetus ir susitvarkyti reikalus ne tik namuose, bet ir mintyse.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvims tikriausiai seksis lengviausia. Liepa ir rugpjūtis nepareikalaus iš jūsų ypatingų pastangų. Atsipalaiduokite ir atgaivinkite, o svarbiausia – atitraukite mintis nuo finansinių reikalų.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: