Home Horoskopai Tiksli taro prognozė 2022 metams: kas laukia zodiako ženklų darbe, meilėje ir sveikatoje

Tiksli taro prognozė 2022 metams: kas laukia zodiako ženklų darbe, meilėje ir sveikatoje

by admin

AVINAS

DARBAS   Tai labai teigiamas ženklas! Sėkmė greitai artėja. Jei neseniai planavote pokyčius arba keliaujate darbo reikalais, tai ženklas, kad tai jums bus naudinga. Gali būti, kad prieš jus atsivers daug naujų sėkmingos karjeros durų. Jums tiesiog reikia išeiti iš savo komforto zonos.

MEILĖ  Deja, ne pats geriausias laikas meilei. Gali būti, kad rasite sau netinkantį partnerį. Jis gali kritikuoti, kiek daug įdedate į savo darbą. Atsiminkite, mes neturime laiko tokiems siurbėliams, o jūs nuo to pavargote. Taip pat nepasiduokite tokio mylimojo pavydo protrūkiams. Eikite į pažinčių svetainę ir susiraskite ką nors geresnio.

SVEIKATA   Šiais metais daugiau dėmesio skirsite savo psichinei sveikatai. Pirmas pusmetis gali būti gana sunkus, todėl nebijokite prašyti pagalbos. Galite eiti į terapiją arba susirasti naujų pomėgių, kurie padės sutvarkyti mintis.

JAUTIS

DARBAS   Galų gale jūs nusprendžiate rizikuoti. Galite atsisakyti darbo, kuris jums neduoda pelno, arba galite investuoti į ką nors rizikingo. Iš pradžių tai gali reikšti pablogėjusią finansinę padėtį, tačiau laikui bėgant tai bus jums naudinga. Metų pabaigoje tai labai pagerins jūsų padėtį, o jūs tapsite turtingesni.

MEILĖ  Na, geriau ir būti negali. Jei jau turi ką nors, bus tik geriau. O jei tik ko nors ieškote, tikrai rasite savo sielos draugą. Tai gali būti geriausi jūsų gyvenimo santykiai ir didžiulė meilė. Esu pavydus ir apskritai labai šaunus .

SVEIKATA   Galiausiai sužinosite, kaip rasti pusiausvyrą tarp asmeninio gyvenimo, sveikatos, darbo ir pan. Apskritai būkite pasirengę pakeisti savo mitybą, mankštintis ir pan. Tiek jūsų psichinė, tiek fizinė sveikata jums padėkos. Tačiau labiau pasirūpinkite suporuotais organais, tokiais kaip inkstai ir plaučiai.

DVYNIAI

DARBAS  Laikui bėgant išmoksite į darbą žiūrėti iš didesnio atstumo. Nustosite taip save bausti už bet kokią nesėkmę. Taip pat suprasite, kad turite prisiimti daugiau atsakomybės už savo projektus. Ir gerai, ir blogai. Leiskite sau vertinti daugiau ir
sulaukti pagyrimų.

MEILĖ   Pasiruoškite keliems trumpalaikiams romanams. Šiais metais būsite tikra femme fatale ir apskritai pagrindinė veikėja. Tačiau nepamirškite to patikslinti, nes tuomet prie lango serenados 2 valandą nakties galite rasti nemalonių bernvakarių.

SVEIKATA  Laikui bėgant pradėsite geriau savimi rūpintis. Atliksite visus reikalingus tyrimus, nuo kurių atsilikote keletą metų. Patikrinkite, ar jūsų šeimoje nėra ligų ir pažiūrėkite, ar jos gali jus kaip nors paveikti. Ir stenkitės nevalgyti tiek daug nesveiko maisto, nes tai tikrai nesveika…

VĖŽYS

DARBAS  Geriau būkite atsargūs, nes kažkas darbe gali būti piktas ir norėti jus įskaudinti. Jie tau pavydi, kad viską darai gerai. Bet kuriuo atveju sąžiningumas bus durys į sėkmę. Pasikalbėkite su savo viršininku, viską paaiškinkite ir būsite laimingi.

MEILĖ   Šiais metais daug gyvenote ar galvojote apie praeities žaizdas. Pagaliau sustos. Sugrįšite su keršto ir pagaliau pradėsite vertinti tai, ko jus išmokė ankstesni romanai. Nereikia gaišti laiko, tad mažink vaikinų skaičių ir džiaukis gyvenimu.

SVEIKATA   Jei kovojate su liga, 2022-ieji atneš jums didžiulį pagerėjimą. Jei ne, daugiau dėmesio skirkite stresui savo gyvenime. Kreipkitės į kelis gydytojus ir atkreipkite ypatingą dėmesį į spaudimą ir širdį. Apskritai nėra ko jaudintis, nes sveikata atrodo puikiai.

LIŪTAS

DARBAS  Viskas bus gerai, nes išmoksi suprasti finansus. Tikriausiai atsidarysite taupomąją sąskaitą, o metų pabaigoje statysite namą ir tikriausiai pasodinsite medį. Jei norite pakeisti darbą, viskas klostysis labai sklandžiai. Jūsų laukia jaudinantys pokyčiai ir daug pinigų.

MEILĖ Patirsite   stiprų norą užmegzti naujus santykius. Nedaryk to. Geriau šiek tiek palaukti ir būti tikriau. Atsidursite tokioje vietoje, kur esate apsėstas ieškoti savo sielos draugo. Atidžiai pažiūrėkite, galbūt kažkas gero jūsų laukia po nosimi.

SVEIKATA   Pirmąjį pusmetį galima tikėtis nežymaus psichikos būklės pablogėjimo. Tačiau greitai nuspręsite imtis veiksmų ir užsiregistruoti terapijai arba padaryti ką nors, kas labai pagerins jūsų psichinę sveikatą. Laimei, netoliese rasite viską, ko reikia norint išlipti iš duobės.

MERGELĖ

DARBAS Suprasite  , kad dabartinis darbas jums netinka, ir jūs visai nesate laimingas. Dėl to greitai rasite ką nors naujo. Tai bus labai sėkminga įmonė, kuri atsipirks dideliais pinigais. Sutaupykite šiek tiek ir laikui bėgant turėsite butą, apie kurį visada svajojote.

MEILĖ  Tai puiki žinia vienišoms nuotakoms ir turinčioms rimtus santykius. Visata ruošia jums daug meilės ir gražių santykių, tiek romantiškų, tiek draugiškų. Be to, jausitės labai patrauklūs ir visi žiūrės į jus!

SVEIKATA  Puikios naujienos. Kortelės nerodo jokių sveikatos problemų. Vis dėlto venkite kavos ir energetinių gėrimų, nes jūsų rankos šiek tiek dreba. Ne visada reikia taip sunkiai dirbti, net kai atostogauji.

SVARSTYKLĖS

DARBAS   Galite tikėtis kelių mėnesių, kurie nebus palankūs darbui. Tačiau nesijaudinkite, viskas praeis, kai suprasite, kodėl iš tikrųjų pradėjote dirbti šioje srityje. Klausykitės motyvuojančios muzikos ir nepasiduokite. Viskas prieš tave.

MEILĖ  Jei esate vienišas, galiausiai suprasite, kad nepaisant idealaus gyvenimo, jums trūksta partnerio. Tai geras ženklas, nes pradėsite išeiti iš komforto zonos ir ieškoti meilės, kurios nusipelnėte. Jei turite partnerį, tai ženklas pradėti rimtus pokalbius. Ar jaučiatės įstrigę? Papasakok apie tai! Nėra laiko kvailybėms ir nėra laiko beviltiškiems meilužiams. Viskas bus gerai.

SVEIKATA   Deja, nepaisant nuostabaus gyvenimo, pajusite, kad jumyse vis dar yra tuštuma. Gali būti, kad nuo tokio mąstymo jūsų psichinė sveikata pablogės. Bet nebijokite, tai greitai praeis. Svarbu tik neleisti šiai skylei greitai vystytis ir plėstis. Užsiregistruokite į užsiėmimus ar net pas terapeutą. Viskas bus gerai.

SKORPIONAS

DARBAS Didelė   tikimybė, kad norėsite įgyti išsilavinimą. Galbūt galite užsirašyti į kolegiją ar kai kuriuos kursus, kurie jums bus labai naudingi. Kortelės taip pat siūlo ką nors labai svarbaus, kuris ateis jūsų kelyje. Tai naujas viršininkas ar profesorius, kuris parodys, kaip tobulinti savo profesiją. Tai bus nuostabu.

MEILĖ   Pagaliau suprasite, kad per ilgai galvojote apie toksišką buvusįjį ar kitus beviltiškus dalykus. Tačiau jūs nusprendžiate, kad esate virš jo ir paliekate jį už nugaros. Tuomet atiduosi visą save ir sutiksi daug naujų ir nuostabių žmonių. Iš kiekvieno kažko išmoksite. Neverk, tiesiog daryk puikius dalykus.

SVEIKATA  2022 – tai teigiamos energijos užtaisas jums. Tikriausiai prisijungsite prie sporto salės, pradėsite bėgioti ar panašiai. Apskritai viskas bus gerai. Bent jau būkite atsargūs su savimi, nes per šiuos sporto renginius galite prarasti apsaugą ir greitai susižeisti. Galimas ir sveikas nėštumas.

ŠAULYS

DARBAS   Galite tikėtis puikios darbo aplinkos. Visi norės tau padėti, užsiims bendrais projektais ir apskritai viskas bus gerai. Jei turite savo verslą, galite rasti puikių klientų, kurie pateikia gerų atsiliepimų arba nori padėti jį plėtoti. Pasitikėk savimi ir kitais. Viskas atrodo fenomenaliai.

MEILĖ   Galite turėti labai stabilius santykius. Viskas atrodo puikiai, nes nepaisant saugumo šiuose santykiuose, sulauksite daug meilės. Kortose rašoma, kad tai visai nereiškia nuobodulio. Žinoma, kad Šauliai trokšta adrenalino ir greitai pavargsta nuo rutinos. Šis nuostabus partneris patenkins jūsų nuotykių troškimą, todėl žaiskite su juo.

SVEIKATA   Galiausiai nusprendėte mesti žalingus įpročius. Jei 2022-aisiais stipriai pasistengsite, pagaliau galėsite mesti rūkyti. Atkreipiate dėmesį į savo psichinę ir fizinę sveikatą. Pasiruoškite sporto salei ir suplanuotai dietai. Tačiau saugokitės sužalojimų, nes jie gali būti labai rimti. Po treniruotės geriausia pasitempti.

OŽIARAGIS

DARBAS   2022 m. susimąstysite, ar jūsų darbas tikrai yra tai, ko norite. Jums patinka stabilumas, kurį jis jums suteikia, bet tai nebūtinai eina kartu su laime. Gali būti, kad pajusite pasibjaurėjimą kolegomis ir pajusite didelį pokyčių poreikį. Tai tikrai bus geras sprendimas, kuris teigiamai paveiks jūsų savijautą ir finansinę padėtį.

SVEIKATA   2022 metais išbandysite netradicines terapijas. Pastaruoju metu jus kankino daugybė peršalimo ir negalavimų, todėl pagaliau atsisakysite vaistų, kuriuos žinojote anksčiau. Galite išbandyti natūralius vitaminus ir vaistus. Arba tiesiog pradedi geriau maitintis.

VANDENIS

DARBAS   Jūsų viršininkas ar mentorius pastebės, kad elgiatės teisingai. Pasiruoškite greitai judėti. Jei turite savo verslą, investuotojai kovos už jus. Yra visos prielaidos didžiuliam augimui ir jūsų finansinės padėties gerėjimui. Dabar galite ruoštis naujam butui.

MEILĖ   Jei esi vienišas, meilė seks tavo keliu. Jis yra tobulas partneris, labai subrendęs. Su juo tikrai pavyks sukurti stabilius santykius, kurie bus puiki atrama abiem pusėms. Tačiau nuobodu tikrai nebus. Pasiruoškite keliauti su savo naująja meile.

SVEIKATA  Su sveikata tik geros naujienos. Užsiregistruosite į naują sportinę veiklą arba jums patiks vaikščioti. Taip pat galite išbandyti veganišką ar vegetarišką mitybą ir galbūt net pereiti prie ekologiško ir natūralaus maisto. Jei galvojate apie kūdikio gimimą, 2022-ieji yra jūsų metai.

ŽUVYS

DARBAS   Anksčiau abejodavote savo sugebėjimais. Dažnai baimė paskatino jus nerizikuoti versle. 2022 metais turėsite tai pakeisti. Daugiau dėmesio skirsite tobulėjimui ir tobulėjimui. Taip pat pradėsite daugiau galvoti apie tai, kaip sutaupyti pinigų lietingą dieną.

MEILĖ  Jei norėjote nuslėpti, kad dabartiniuose santykiuose jums kažkas nepatinka, šiais metais tai išaiškės. Galbūt šis tipas nesivalo po savęs arba tiesiog tave pykdo. Iš esmės viskas, ką jautėte, bet laikėte paslėpta, išvys dienos šviesą. Labai gerai, nes tau tai nebetrukdys. Jei neturite partnerio, galiausiai išeisite iš komforto zonos ir imsite imtis iniciatyvos.

SVEIKATA   Šiais metais savo gyvenime rasite daugiau pusiausvyros. Pavyzdžiui, suprasite, kad greitas maistas yra nesveikas, tačiau karts nuo karto galite nueiti su draugais picos. Išmoksite rūpintis tiek savo psichine, tiek fizine sveikata. Sukurkite puikų grojaraštį ir bėkite romantizuoti savo gyvenimą bėgiodami 5 val. ryto!

1

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: