Home Horoskopai Vasilisos Volodinos horoskopas 2022 m. liepos 15 dienos visiems zodiako ženklams: diena, kai visi tampa išmintingesni

Vasilisos Volodinos horoskopas 2022 m. liepos 15 dienos visiems zodiako ženklams: diena, kai visi tampa išmintingesni

by admin

Vasilisa Volodina pasakojo, kad 2022 metų liepos 15 dieną žvaigždės bus išsidėsčiusios taip, kad padidės beveik visų Zodiako ženklų atstovų intelektualiniai gebėjimai.

Tai teigiamai paveiks tiek darbinius, tiek asmeninius santykius. Visų pirma, diena bus sėkminga mokslininkams, rašytojams, analitikams, kūrybingų profesijų žmonėms.

Tai intuicijos aštrėjimo laikotarpis. Tai padės, kai reikės atsakyti į svarbų klausimą.

Vasilisa Volodina horoskopas liepos 15 d. Avinui, Jaučiui, Dvyniams ir Vėžiui

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Šią dieną Avinas tikrai norės pasipuikuoti. Astrologė pataria per daug nesižavėti tokiu elgesiu, nes kitiems galite tapti tik pajuoka. Atsargiai liepos 15 d., Avinams reikia apsilankyti paplūdimyje, vaikams šią dieną – akis ir akis. Apskritai diena praeis pozityviomis natomis, Avinas turės laiko daug kam ir praktiškai nepavargs.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jautis pagaliau galės užbaigti seniai pradėtą ​​ir pasibaigusį „ilgos dėžės“ verslą. Kai kurie Jaučiai šią dieną išsiskirs su iliuzijomis ir galės pamatyti žmogų iš kitos pusės. Šiuo atžvilgiu gali kilti gėdos jausmas, tačiau tai bus tik naudinga ir laiku. Greitasis gatvės maistas šiandien yra kategoriškas „ne“.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Diena klostysis pakankamai gerai, kai kurios derybos bus sėkmingos, atsiras naujų sąjungininkų ar bendraminčių. Vakare Dvynių laukia malonios permainos širdies reikaluose.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžiai gali turėti susitikimą, kurio metu jie patys pajus posakio „meilė iš pirmo žvilgsnio“ reikšmę. Dėl darbo taip pat bus ginčųsi, nuotaika bus linksma ir energinga. Tai įvertins valdžia. Vakaras pateiks malonią staigmeną.

Vasilisa Volodina horoskopas liepos 15 d. Liūtui, Mergelei, Svarstyklėms ir Skorpionui

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Šią dieną liūtas turi stengtis būti savarankiškas ir kantrus – kils tam tikrų ginčų. Daugelį Liūtų gali užpulti melancholija, jie jausis siaubingai vieniši, nes jiems įvarys į galvą, kad niekas jų nesupranta. Astrologė tikina, kad tai klaidinga nuomonė, iš tikrųjų taip nėra. O kad juos yra kam mylėti ir vertinti, vakare įsitikins Liūtai.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelei diena bus dvilypė. Su einamaisiais reikalais ir su karjera viskas bus gerai, su pinigais irgi. Tačiau kai kurios problemos subręs asmeniniuose santykiuose, ir ją išspręsti padės tik bendros atostogos, kurių Vasilisa Volodina nerekomenduoja atidėti.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Galimos didelės išlaidos šeimos labui, šią dieną bus daug buities darbų ir įvairių neatidėliotinų reikalų. Tačiau vakare bus koks nors džiugus įvykis.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Diena šiam ženklui praeis sklandžiai, be incidentų. Be to, bus galima įveikti kliūtį, kuri trukdė toliau eiti tikslo link, taip pat susidoroti su klaidomis. Po pietų Skorpiono laukia įdomios naujienos.

Vasilisa Volodina horoskopas liepos 15-ajai Šauliui, Ožiaragiui, Vandeniui ir Žuvims

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliui šią dieną pasiseks bet kuriame versle, kad ir ko jie imtųsi. Gamintojai dabar galės įsigyti kitą savo gaminių platinimo kanalą. Vakare jų laukia malonus susitikimas, kurio metu astrologė rekomenduoja nesivelti į alkoholį.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Šiam ženklui liepos 15-oji bus kupina romantikos. Iš Ožiaragių kils toks žavesys, kuriam priešinga lytis negali atsispirti. Turite būti budrūs, nes gali kilti nemalonumų dėl pavydo. Tačiau iš anksto įspėtas yra ginkluotas. Nuo tų, kurie mėgsta alkoholį, Ožiaragiui geriau laikytis atokiau.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Dienos pabaigoje Vandenis rengia vakarėlį. Po pietų ateina kai kurie momentiniai reikalai ir finansiniai sandoriai. Astrologė perspėja, kad šiuo ženklu liepos 15 dieną reikia būti atsargiems su transportu.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Vasilisa Volodina šią dieną rekomenduoja Žuvims kur nors išvykti. Tačiau ypatingas dėmesys skiriamas piniginei ir daiktams. Didelė tikimybė per dieną sutikti seną pažįstamą. Vakarą Žuvys praleis malonioje ir jaukioje atmosferoje.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: