Home Horoskopai Pokyčiai Liūto gyvenime, nauja patirtis Šauliui: horoskopas savaitei nuo 2022 m. liepos 25 d. iki liepos 31 dienos

Pokyčiai Liūto gyvenime, nauja patirtis Šauliui: horoskopas savaitei nuo 2022 m. liepos 25 d. iki liepos 31 dienos

by admin

Astrologinės prognozės žmonėms visada į pagalbą ateina, jei nori ką nors planuoti ar sužinoti apie ateitį. Horoskopas savaitei nuo 2022 m. liepos 25 d. iki liepos 31 d. padės išsiaiškinti, kas jų laukia per artimiausias 7 dienas, kokių žingsnių reikia imtis norint pasiekti sėkmės daugelyje gyvenimo sričių.

Horoskopas savaitei nuo 2022 m. liepos 25-31 d

Savaitės pradžia atneš teigiamos energijos, o ši palanki aura išsilaikys iki trečiadienio. Tačiau nuo ketvirtadienio ateis nenuspėjamas ir tamsus metas, nes Jupiteris pradės savo retrogradinį judėjimą. Teigiami Merkurijaus ir Veneros aspektai galės palankiai paveikti kai kurias aplinkybes ir nuslopinti neigiamą Jupiterio įtaką, tačiau tokiu atveju teks būti greitam ir atkakliam. Sužinokite, kokių įvykių žvaigždės jums laukia šią savaitę.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Ši savaitė Avinui pasireikš gana sudėtingomis energijomis. Gali kilti sunkumų meilėje ir profesinėje sferoje. Tai bus savotiškas jėgos išbandymas. Atminkite, kad viskas priklausys nuo to, kaip pažvelgsite į situaciją ir kokių priemonių imsitės. Pasistenkite išlaikyti teigiamą požiūrį, tuomet nesunkiai įveiksite visas kliūtis.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Retro Jupiteris šią savaitę gali atimti energiją iš Jaučio, todėl jiems svarbu šį laiką praleisti su artimaisiais ir artimaisiais, siekiant pasisemti teigiamų emocijų ir papildomos motyvacijos. Taip pat šiuo laikotarpiu jums gali prireikti skubiai dėmesio ir komplimentų, ir tai nenuostabu, kartais bet kuriam žmogui reikia išgirsti malonius žodžius.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniams, norint pasiekti norimų rezultatų, teks panaudoti savo iškalbos ir įtaigumo dovaną. Pasinaudokite palankia energija nuo pat pirmos savaitės dienos, kad užmegztumėte reikiamus kontaktus ir įtikintumėte žmones su jumis bendradarbiauti. Profesiniuose reikaluose svarbu realiai įvertinti visas perspektyvas. Šią savaitę jūsų nuotaika ir humoras bus aukščiausi, o tai taip pat turės teigiamos įtakos asmeniniams santykiams.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Šią savaitę Vėžiams reikia pasistengti atsikratyti tokių neigiamų emocijų kaip pavydas, pyktis ir susierzinimas, kitaip savaitės pabaigoje jie gali atsisukti prieš jus. Šiuo laikotarpiu atkreipkite ypatingą dėmesį į savo savijautą ir atminkite, kad be pinigų gyvenime yra ir kitų vertingų dalykų. Taip pat šią savaitę racionaliai paskirstykite laiką ir savo reikalus, antraip laikotarpio pabaigoje gailėsitės, kad nespėjote ko nors nuveikti.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai laukia pokyčių gyvenime. Reikia su tuo susitaikyti ir nesipriešinti tam, ką paruošė likimas. Svarbu ne leisti viskam eiti savo vaga, o nuo pat pirmos savaitės dienos suaktyvinti savo veiksmus, kad pokyčiai būtų teigiami. Jei per šias septynias dienas išliksite neaktyvus, gali kilti sunkumų daugelyje gyvenimo sričių. Todėl susiburkite ir drąsiai ženkite pirmuosius žingsnius savo tikslų link.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Kad Mergelės saugiai išgyventų retro Jupiterio įtaką, nuo pirmadienio joms reikia pradėti valyti erdvę ir mintis. Tai padės pamatyti paslėptą dalyką ir išlaikyti jūsų psichinę būseną harmonijoje. Taip pat šiuo laikotarpiu nerekomenduojama priimti rizikingų sprendimų, siekiant apsisaugoti nuo klaidų ir nemalonių situacijų artimiausiu metu.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklės retro Jupiterio įtakoje bus labai savikritiškos. Savaitės pabaigoje sustiprės neigiamos mintys, atsiras noras kaltinti save dėl kokių nors klaidų. Svarbu dabar viską leisti atsitiktinumui ir skirti ypatingą dėmesį darbui. Tokiu būdu galėsite stabilizuoti visus savo reikalus ir rasti pusiausvyrą vidiniame pasaulyje.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Kad Skorpionai šią savaitę išliktų ant vandens, jie turės apriboti savo socialinį ratą. Svarbu nutraukti ryšius su toksiškais žmonėmis, kitaip nepavyks pasiekti norimų tikslų. Be to, visas užduotis atlikite protingai. Rinkitės tik tuos projektus, kuriais pasitikite savimi ir kurie jūsų netrukdys.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Stresui atsparūs Šauliai turi būti kantrūs, kad sėkmingai susidorotų su visais šią savaitę iškilsiančiais sunkumais. Svarbu pasikliauti tik savimi, neskubėti ir būti ypač dėmesingiems net ir mažiausiems dalykams. Atminkite, kad visas bėdas galima paversti savo naudai, taip pat įgyti naujos patirties ir išminties.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Žvaigždžių išsirikiavimas šią savaitę rodo, kad Ožiaragiai turi užtikrintai judėti savo tikslų link. Jums gali būti šiek tiek sunku, bet tai reiškia, kad einate teisingu keliu ir tikrai negalite jo išjungti. Atminkite, kad jei atsisėsite, jūsų sėkmės tikimybė bus lygi nuliui.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Žmonėms, gimusiems po Vandenio ženklu, tai bus gana sunki ir audringa savaitė. Jūsų laukia naujos karjeros galimybės, ateis įdomios idėjos, kurias galėsite įgyvendinti savo karjeros plėtroje. Pasistenkite pasinaudoti atsiveriančiomis galimybėmis, tačiau rinkitės tokias, kurios neįneš į jūsų gyvenimą dar daugiau sumaišties.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvims atėjo laikas išvalyti erdvę ir mintis nuo visko, kas nereikalinga. Atėjo laikas nutraukti santykius su žmonėmis, kurie jus nuolat traukia atgal, taip pat palikti darbą, kuris neteikia jums malonumo ir verto uždarbio. Norint rasti bendrą kalbą su bet kuriuo žmogumi ir tapti sėkmingesniu, svarbu pašalinti melancholišką nuotaiką. Atminkite, kad gerumas, teigiamas požiūris ir meilė gyvenimui yra trys svarbūs komponentai, kurie padės pakeisti jūsų gyvenimą į gerąją pusę.

JUMS TAIP PAT PATIKS

error: