Home Horoskopai Merkurijaus perėjimas į Liūto žvaigždyną nuo 2022 m. liepos 30 d. iki rugpjūčio 4 dienos bus tramplynas į gyvenimą keičiančius pokyčius

Merkurijaus perėjimas į Liūto žvaigždyną nuo 2022 m. liepos 30 d. iki rugpjūčio 4 dienos bus tramplynas į gyvenimą keičiančius pokyčius

by admin

Astrologė Jelena Kulakova papasakojo, į ką reikia atkreipti dėmesį į skirtingus zodiako ženklus 2022 metų liepos 29 – rugpjūčio 4 dienomis. Savaitė nebus lengva, sako ekspertas.

To priežastis – Merkurijaus perėjimas į Liūto žvaigždyną, juo suaktyvinamos įvairios gyvenimo sferos ir akcentų pasireiškimas įvairiais klausimais. Į ką kiekvienas Zodiako rato atstovas turėtų susikoncentruoti per ateinančias septynias dienas.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinas turėtų atkreipti dėmesį į šeimą, ypač vaikus, jų poreikius ir problemas. Tai naujų pomėgių, meninių užsiėmimų ir malonumų metas. Be to, būkite pasiruošę lemtingoms pažintims ar romanams.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 21 d.)

Jaučiams laikas pagalvoti apie kraustymąsi, gyvenamosios vietos keitimą. Būkite pasiruošę rimtam pokalbiui su vyresniais giminaičiais. Taip pat gausite galimybę užbaigti situaciją, kuri jus jau seniai neramina.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniai ateinančią savaitę gaus svarbios ir trūkstamos informacijos. Palankus metas pasirašyti dokumentus, spręsti artimųjų klausimus.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžiams svarbiausias klausimas bus asmeniniai ištekliai – tiek materialiniai, tiek dvasiniai, psichiniai. Pagalvosite apie savo galimybes ir esamos pozicijos patikimumą.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtams atėjo laikas viešai deklaruoti save. Be to, pradėkite rūpintis savo fizine forma, eikite į sporto salę, atkreipkite dėmesį ir į išvaizdą, ir į vidinę būklę. Likimas suteiks jums daug asmeninių galimybių.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelės turėtų leisti laiką vienos. Gausite svarbios informacijos, kuri gali daug ką pakeisti jūsų gyvenime. Puikus laikas mokymuisi ir savęs tobulinimui. Pasirūpink savo sveikata.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklėms artimiausioje ateityje svarbiausia bus draugų ir pažįstamų tema. Palankus metas įgyti naudingų ryšių ir mecenatų. Būkite pasirengę parodyti savo bendravimo įgūdžius ir užmegzti ryšius su reikiamais žmonėmis.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpionams ateinanti savaitė ruošia daug svarbių naujienų apie vyresnius giminaičius, socialinio statuso ir karjeros pokyčius. Kai kurie iš jų bus gana netikėti.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliai gali ir turi mokytis bei vykti į keliones užsienyje. Gali būti, kad bus gauta svarbi informacija, susijusi su teisiniais klausimais ar bylinėjimusi. Itin palankus metas kūrybingiems ženklo atstovams.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragių gyvenime šiuo metu galimos krizės ir problemos. Būkite atsargūs ir nerizikuokite. Pagalvokite apie kiekvieną savo žingsnį. Palankus metas vidiniams pokyčiams, taip pat skolų ir paskolų apmokėjimui. Galimas slaptas romanas.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandeniams artimiausiu metu svarbiausia taps asmeninių santykių tema. Be to, į pirmą planą iškils verslo partnerystės. Būkite pasiruošę netikėtoms ir svarbioms naujienoms ir žaiskite sąžiningai bei pagal taisykles.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvims atsibodo „apyvarta“ darbe ir namuose. Rutina jau seniai ėda tave iš vidaus, tačiau artimiausiu metu viskas pasikeis. Užsiimsite įdomesniais dalykais, taip pat savo sveikata, fizinės formos sutvarkymu. Apsilankykite sporto salėje, užsiimkite daugiau veiklos lauke, valgykite teisingai ir pakankamai išsimiegokite – jausitės puikiai.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: