Home Horoskopai Kurie zodiako ženklai pradės naują gyvenimo etapą, pagal Taro horoskopą 2022 m. liepos 31 d.

Kurie zodiako ženklai pradės naują gyvenimo etapą, pagal Taro horoskopą 2022 m. liepos 31 d.

by admin

Daugeliui zodiako ženklų taro horoskopas ruošia netikėtus posūkius verslo ir asmeninėje sferoje. Kai kurie Zodiako rato atstovai apskritai galės pradėti naują gyvenimo etapą. Juodoji juosta jiems pasibaigs, todėl jų laukia tik šviesūs ir teigiami įvykiai.

Taro horoskopas 2022 m. liepos 31 d. Avinui, Jaučiui ir Dvyniams

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinas šiuo laikotarpiu gali jaustis nusivylęs dėl to, kad kai kurios jų viltys ir planai nepasitvirtino. Prieš kurį laiką jie „pasėjo sėklą“ kurio nors verslo plėtrai, tačiau nelaukė norimo rezultato. Galbūt dar neatėjo laikas, nenusiminkite.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Taro kortos Jaučiui žada labai sunkią ir pavojingą dieną. Kai kurie ženklo atstovai gali susidurti su kitų nesutarimais, kurie labai pakenks jų moralei. Jautis turėtų iš anksto susitaikyti su tuo, kad jiems teks atremti pavydžių žmonių ir piktadarių smūgius.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvynių Taro kortos pranašauja šią dieną netikėtų lėšų gavimą. Tai, žinoma, malonu, tačiau nereikėtų iš karto nuleisti jų į įvairias užgaidas, ypač rizikingas. Geriau parodyti apdairumą ir apdairumą.

Taro horoskopas 2022 m. liepos 31 d. Vėžiui, Liūtui ir Mergelei

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžiai šiuo laikotarpiu turėtų pagalvoti, ko nori patys. Taro kortos ženklo atstovams pataria kuriam laikui pamiršti savo konservatyvumą ir praktiškumą bei atlikti kokį nors beprotišką, lengvabūdišką poelgį, kuris vėliau suteiks džiaugsmo ir pasitenkinimo jausmą.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai šiuo laikotarpiu pagaliau galės susikoncentruoti į dvasines vertybes. Tai neabejotinai gerai, nes ne tik materialinės gėrybės gali juos pradžiuginti. Tačiau Taro kortos pažymi, kad būtų geriau, jei Liūtai išmoktų išlaikyti pusiausvyrą tarp materialinių ir dvasinių vertybių.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelėms, kaip ir Vėžiams, Taro kortos pataria padaryti ką nors nepaprasto ir nerimto. Tai, ko niekas iš jų nesitiki. Tačiau neturėtumėte visiškai pamesti galvos ir pamiršti sveiką protą. Juk jų veiksmų pasekmes teks grėbti dar ilgai.

Taro horoskopas 2022 m. liepos 31 d. Svarstyklėms, Skorpionui ir Šauliui

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklės šiuo laikotarpiu turėtų daugiau dėmesio skirti savo šeimai ir draugams. Jiems labiau nei bet kada reikia bendravimo su jais, jų palaikymo ir pagalbos. Jei Svarstyklės to nepadarys, jų santykiai su namų ūkiu gali gerokai pablogėti.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpionai turi naują gyvenimo etapą. Ilgą laiką jie buvo tarsi sustingę ir ramūs. Jie jau seniai išnaudojo savo potencialą, jiems tiesiog nebeįdomu judėti ta kryptimi, kuri buvo anksčiau. Turite apsisukti 180 laipsnių kampu ir pasinerti į naujus įdomius nuotykius.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šaulys Liepos 31-oji turėtų būti kuo atsargesnė ir tylesnė. Kaip sakoma, jiems reikia visiškai „pagulėti“, kad neišgąsdintų didelės sėkmės. Šiems žmonėms ypač nerekomenduojama nepagrįstai rizikuoti ir skubėti. Tegul viskas vyksta savo vaga.

Taro horoskopas 2022 m. liepos 31 d. Ožiaragiui, Vandeniui ir Žuvims

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Daugelis Ožiaragių šią dieną pajus naujų jėgų antplūdį. Būtina juos nukreipti tinkama linkme, pavyzdžiui, siekti suplanuotų tikslų. Svarbiausia susikoncentruoti į savo tikruosius norus ir būti dėmesingiems kitiems.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandeniai pasikeis asmeniniame fronte. Kaip tik liepos 31 dieną ženklo atstovai galės pagerinti savo santykius. Jie padarys juos harmoningesnius ir patogesnius. Tuo pačiu Vandeniui nereikės dėti ypatingų pastangų, pats likimas viską sustatys į savo vietas – svarbu ja pasitikėti.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvų ženklo atstovų šią dieną laukia permainos. Neįmanoma tiksliai nustatyti, ar šie žmonės patys juos provokuos, ar nuo jų niekas nepriklausys. Kad ir kokie pokyčiai įvyktų Žuvų gyvenime, būtina su jais susitaikyti ir juos priimti. Jei kai kurie žmonės ar daiktai juos palieka, tai Žuvims buvo nereikalinga ir nesuteikė joms galimybės tobulėti toliau.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: