Home Testai Reikia angelo patarimo. Pasirinkite skaičių ir sužinokite, ko jums šiuo metu reikia

Reikia angelo patarimo. Pasirinkite skaičių ir sužinokite, ko jums šiuo metu reikia

by admin

Angelas gali tik nurodyti teisingą kelią, kuriuo reikia eiti. Tačiau, kaip elgtis toliau, priklauso nuo jūsų.

Išmeskite abejones ir skepticizmą. Priešingu atveju galite net nebandyti. Tada nuspręskite skaičių nuo 1 iki 5. Intuityviu lygiu. Skaičius, kurį tau sako tavo širdis ir dvasia.

Psichiškai kreipkitės pagalbos į savo angelą, kad jis duotų jums ženklą, kurį numerį pasirinkti. Kad ir ką pasirinktumėte, atminkite, kad tai nėra atsitiktinumas. Tai buvo tavo angelas, kuris tave vedė.

Atidžiai perskaitykite, kas parašyta po pasirinktu numeriu. Į gautą informaciją žiūrėkite rimtai ir atsakingai. Nes galbūt jūsų ateitis gali priklausyti nuo šios užuominos.

Pabandykite numerio aprašymą susieti su įvykiais, kurie vyksta su jumis. Ir kaip gali kažkas pasikeisti.

Skaičius Nr. 1

Jūs nerimaujate dėl praeities įvykių. Negalite paleisti pasipiktinimo ar prieš kurį laiką padarytų klaidų. Negalite gyventi ramiai, kiekvieną dieną priekaištaujate sau ar aplinkiniams.

Kitaip tariant, jūs siekiate pakeisti praeitį. Bet tuo pačiu labai giliai viduje supranti, kad taip nebūna. Tačiau jūs negalite atsikratyti praeities vaiduoklių.

Kaip elgtis? Supraskite, kad problemos, kurias turite dabar, yra neišsprendžiamos, nes gyvenate praeityje. Mąstykite taip pat stereotipiškai („Aš nesisekė“, „Man niekada nepasiseks“, „Tai kartojasi“).

Atsikratykite tokių minčių. Kiekvienas žmogus turi problemų. Dėl sunkumų tobulėjame ir judame toliau. Paleiskite praeitį ir sutelkite dėmesį į savo dabartį. Ką tu dabar sugebi? Ką galima padaryti? Atsakymai į tai yra akivaizdžiai matomi.

Tiesą sakant, viskas yra paprasčiau, nei jūs sugalvojote savo smegenyse. Čia svarbiausia atsikratyti praeities, tiesiog padėkite kulką. Etapas, kurį šiuo metu patiriate, neturi nieko bendra su tuo, kas buvo.

Net jei jums kažkada nepavyko ar negalėjote su kažkuo susidoroti, tai neapibrėžia jūsų dabartyje. Jūs neturite galvoti, kad taip bus visada. Ne ant tavo nelly! Šį kartą jums pavyks!

Skaičius Nr. 2

Ką darai dabar, nepasiduok ir nepasiduok pusiaukelėje! Ar žinai, ką sako išmintingieji? Sakoma, kad tamsiausia naktis ateina prieš pat aušrą. Ir tikrai taip. Prieš pat finišą be galo didelis noras viską mesti.

Juk esi pavargęs ir negali eiti toliau, nes sunkumus keičia kiti sunkumai. Bet jūs esate teisingame kelyje! Nereikia pasiduoti. Jūs esate ant didžiulių pokyčių slenksčio.

Tavo gyvenimas pasiruošęs pokyčiams, jame atsiras naujų pažinčių, situacijų, o iš tikrųjų tu lengvai tai priimi, tačiau… Tačiau tu turi būti pasiruošęs tam, kad tavo gyvenimas bus visiškai kitoks.

Tai bus nauja ir kitokia. Bet tai nereiškia, kad viskas negerai.

Pasistenkite sulėtinti tempą, pažvelkite į mūsų pasaulį nauju žvilgsniu, pamatykite jį tokį, koks jis yra. Juk tai keičiasi kas sekundę! Čia ir slypi jo žavesys ir unikalumas. Mėgaukitės, džiaukitės, nes esate ties tikslo!

Skaičius Nr. 3

Reikia dirbti su savimi. Nereikia to bijoti, tame nėra nieko blogo. Kelionės pradžioje tai gali būti nepatogu. Bet čia nieko stebėtino, kas nori išeiti iš savo komforto zonos?

Tačiau šioje zonoje augimo nėra ir pasiekti norimą yra nerealu. Šiame gyvenimo etape nesate ten, kur turėtumėte būti, ir negalite matyti savęs tokiomis spalvomis, kokių jums reikia.

Nustokite jaudintis dėl ateities. Mažai kas galėjo pažvelgti į ateitį. Niekas negali užkirsti kelio tų dalykų, kurie yra negrįžtami.

Jei nepradėsite dirbti su savimi, liksite toje pačioje vietoje, tai tęsis daugelį metų. Nebijokite išbandyti kažko naujo, nebijokite eksperimentuoti. Juk ne visada tie keliai, kurie jau buvo praminti, yra vieninteliai tikri. Pabandykite rasti savo kelią ir tikrai jį rasite!

Skaičius Nr. 4

Praleidžiate tiek daug galimybių! Tik kol kas jie slysta pro pirštus kaip smėlis. Jų labai daug, bet tu jų nepastebi, ignoruoji. Esate susikaupęs ties kasdienybe ir tuo, ką reikia padaryti.

Todėl greičiausiai jau pamiršote, ką reiškia mėgautis tuo, ką darote. Nepamiršk savo svajonių. Nepamirškite to, kas vargina jūsų širdį, verčia ją plakti greičiau.

Prisiminkite tas vertybes, kurios tikrai svarbios ir brangios. Apie aistringus jausmus. Apie tai, kas tau patinka. Apie tai, ką nori veikti. Nebijokite imtis naujų projektų, viskas bus gerai!

Skaičius Nr. 5

Šis skaičius rodo, kad reikia skirti daugiau dėmesio savo artimiesiems, skirti jiems laiko. Jūsų gyvenimas kupinas rūpesčių ir problemų, tačiau visa tai pradėjote pamiršti apie tai, kas svarbu.

Apie tuos žmones, kuriems reikia tavęs, tavo meilės ir dėmesio. Tave supa daug tokių žmonių, bet kažkodėl to nematai. Būtent, kaip nematote jų skausmo, kančios, kurios atsirado iš to, kad nekreipiate dėmesio į savo artimuosius.

Tavo šeima ir draugai visada tave palaikė, padėk, dabar tavo eilė. Tai gali užpildyti jūsų gyvenimą nauja prasme ir suteikti daug džiaugsmo bei laimės.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: