Home Horoskopai Kokią įtaką Merkurijus Mergelėje turės visiems zodiako ženklams nuo 2022 m. rugpjūčio 4 d. iki 25 d.

Kokią įtaką Merkurijus Mergelėje turės visiems zodiako ženklams nuo 2022 m. rugpjūčio 4 d. iki 25 d.

by admin

Nuo rugpjūčio 4 dienos Merkurijus įžengia į Mergelės ženklą ir išliks jame iki 25 d. Šis laikotarpis laikomas sėkmingu sprendžiant finansinius klausimus ir kitas užduotis. Astrologų patarimai padės visiems Zodiako rato atstovams susitvarkyti su savo reikalais.

Patarimai Ugnies stichijos atstovams laikotarpiui nuo rugpjūčio 4 iki 25 d

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Šiuo laikotarpiu Avinams geriausia užmegzti kuo daugiau naujų ryšių, užmegzti pažintis ir pradėti komandinį darbą. Verta kol kas savo užduotis ir tikslus palikti antrame plane, o imtis viešųjų reikalų. Tai padės jiems padidinti savo autoritetą komandoje ir įgyti aplinkinių pagarbą. Palankus metas santuokai ir vaikų gimimui.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Lvovas laukia sėkmės profesinėje veikloje. Valdžios institucijos siųs juos į komandiruotes, kurios padės pagerinti jų finansinę padėtį. Keliaudami Liūtai turėtų užmegzti kuo daugiau naujų pažinčių. Merkurijaus viešnagės Mergelės ženkle pabaigoje šio ženklo atstovai galės apsispręsti dėl savo gyvenimo planų ir tikslų.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šiuo laikotarpiu Šaulio laukia malonūs pokyčiai. Kai kurie iš jų galės įsigyti ką nors labai brangaus už nedidelę kainą. Kiti galės padaryti geresnį įspūdį savo viršininkui, kolegoms ar verslo partneriams. Šio ženklo atstovai labiau pasitikės savimi, o tai labai svarbu siekiant finansinės gerovės.

Patarimai Žemės stichijų atstovams laikotarpiui nuo rugpjūčio 4 iki 25 d

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jautis galės įsigyti brangų pirkinį, apie kurį seniai svajojo. Jie nori investuoti į ką nors naudingo. Laikas palankus mokymuisi, tobulėjimui, naujų įgūdžių ir žinių įgijimui. Negaiškite šio laiko.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelės turės daug jėgų ir energijos, kurių dėka galės produktyviai dirbti ir siekti užsibrėžtų tikslų. Jei jie nenuilstamai dirbs, jų finansinė padėtis pagerės. Vienišiems ženklo atstovams pasiseks pakeliui sutikti sielos draugą.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiai taip pat bus produktyvesni. Per šį laiką jie galės atlikti daug daugiau darbų nei anksčiau. Laikotarpis palankus seniai pradėtoms byloms ir užduotims užbaigti. Ženklo atstovams tereikės būti kantriems ir tvirtiems.

Patarimai Oro stichijos atstovams laikotarpiui nuo rugpjūčio 4 iki 25 d

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Šis laikotarpis Dvyniams taip pat taps produktyvus. Sėkmė yra tų, kurie bus susikaupę ir pasiruošę atlikti bet kokias užduotis. Dvyniai turės galimybę pasirinkti tinkamesnes darbo sąlygas ir susirasti daug naujų klientų. Darbštūs ženklo atstovai galės pasididinti kapitalą.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklės šiuo laikotarpiu lengvai atpažins tiesą iš melo. Daugelis jų galės kilti karjeros laiptais. Svarstyklėms, kurios daug bendrauja su žmonėmis darbe, seksis sėkmingiau. Jų aplinkoje atsiras daug svarbių žmonių, kurie padės siekti užsibrėžtų tikslų ir už tai gaus atlygį.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandeniai galės padaryti geresnį įspūdį savo vadovybei, kolegoms ir klientams. Ženklo atstovai galės išeiti iš komforto zonos ir pradėti judėti pirmyn savo svajonės link. Tie, kurie ilgą laiką dirbo su užduotimi, galės užbaigti reikalą ir už tai gauti atlygį.

Patarimai Vandens stichijos atstovams laikotarpiui nuo rugpjūčio 4 iki 25 d

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžiai visą šį laiką pasikliaus savo intuicija, kuri pasakys, ką ir kaip daryti, kad greičiau pasiektų tikslą. Rugpjūčio mėnesį bet kokius sprendimus jie turėtų priimti atidžiau ir atidžiau. Jei jiems teks susidurti su bėdomis, Merkurijus padės jiems išsisukti.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Šiuo laikotarpiu Skorpionai galės galvoti apie savo planus ir tikslus. Galite sulaukti verslo pasiūlymo, kurio neturėtumėte atsisakyti, nes tai padės pagerinti jūsų finansinę padėtį. Tie, kurie dar nerado savo pašaukimo gyvenime, galės jį pataisyti.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys turėtų pasikliauti savo intuicija – ji jų nenuvils. Jie turi būti ypač atidūs priimdami svarbius sprendimus ir sudarydami sutartis. Prieš pasirašant dokumentus, būtina viską išsamiai išstudijuoti, taip pat pasverti visus privalumus ir trūkumus. Iniciatyviausi galės pelnyti valdžios palankumą.

JUMS TAIP PAT PATIKS

error: