Home Horoskopai Malonūs rūpesčiai Avinui, darbinga savaitė Šauliams: horoskopas 2022 m. rugpjūčio 8-14 d.

Malonūs rūpesčiai Avinui, darbinga savaitė Šauliams: horoskopas 2022 m. rugpjūčio 8-14 d.

by admin

Savaitės nuo rugpjūčio 8 iki 14 dienos horoskopo dėka visų Zodiako ženklų atstovai galės sužinoti, kaip seksis ir kas įsimins. Daugelis galės įgyvendinti savo sumanymus ir planus, o kažkas sunkiai dirbs, kad pasiektų tikslą.

Horoskopas savaitei nuo rugpjūčio 8 iki 14 Avinui, Jaučiui, Dvyniams ir Vėžiui

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Šią savaitę Avinų laukia malonūs darbai. Jie galės skirti laiko savo namų tobulinimui, vaikų auginimui ir kažko naujo mokymuisi. Šis laikotarpis tinkamas pramogoms, poilsiui ir kelionėms. Savaitgaliais verta ruoštis svečių atvykimui – gali atvykti tolimi giminaičiai.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Palankus metas susitvarkyti namuose ir gyvenime. Atėjo laikas atsikratyti visų nereikalingų šiukšlių. Savaitės viduryje Jautis gali turėti konfliktų su draugais. Gali būti, kad jie sužinos apie nemalonius įvykius, kurie nuo jų buvo paslėpti.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Šią savaitę Dvyniams kils didelis noras viską kontroliuoti. Tai galios beveik visose gyvenimo srityse ir gali sukelti ne itin malonių pasekmių. Jie turi suprasti, kad perdėta kontrolė gali sukelti nusivylimą. Geriau nukreipkite savo intuiciją ir intelektą į ką nors naudingesnio ir produktyvesnio.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžiai neturėtų pradėti tvarkyti savo buto, nes jie bus nesurinkti ir netvarkingi. Visa tai sukels dar didesnį chaosą ir netvarką. Savaitė bus nepalanki moksleiviams, taip pat ir tiems, kurie tokiu metu ketina laikyti egzaminus.

Horoskopas savaitei nuo rugpjūčio 8 iki 14 d. Liūtui, Mergelei, Svarstyklėms ir Skorpionui

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Šią savaitę Liūtams bus sunku susikaupti, nė vieno pradėto darbo jie nespės privesti iki logiškos pabaigos. Svarbiausia, neskubėkite ir nepriimkite neapgalvotų sprendimų, nes rezultatas gali nuliūdinti. Geriausia šią savaitę skirti laiko savo artimiems ir brangiems žmonėms – jiems, kaip niekam kitam, reikia pagalbos ir priežiūros.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelės šią savaitę gali turėti nesutarimų su savo sielos draugu. Pagrindinė to priežastis bus nesupratimas. Gali būti, kad partneris ims elgtis keistai ir nenuspėjamai. Antroji savaitės pusė bus pozityvesnė ir harmoningesnė. Daugelio laukia malonūs netikėtumai ir sėkmė asmeniniame gyvenime.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklių ženklo atstovai galės pajusti didelį energijos antplūdį. Jų padėtis gyvenime padės išspręsti visas problemas ir išspręsti konfliktus. Savaitė bus sėkminga nusprendusiems pasirūpinti savo sveikata ir įnešti į gyvenimą aiškumo. Sėkmė laukia tų, kurie bando atlikti lyderio vaidmenį, išlikdami korektiški ir draugiški.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpionams pavyks pagerinti savo finansinę padėtį, ir tai nutiks labai netikėtai. Antroje savaitės pusėje ženklo atstovams bus didelis susidomėjimas naujais atvejais. Jiems svarbiausia išsikelti aiškų tikslą ir jo laikytis. Šią savaitę Skorpionams pavyks pagerinti santykius su artimaisiais.

Horoskopas savaitei nuo rugpjūčio 8 iki 14 d. Šauliui, Ožiaragiui, Vandeniui ir Žuvims

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliams ši savaitė bus itin turininga, laukia kelionės, bendravimas, pažintys ir nauji susitikimai. Daugelis galės praktiškai pritaikyti savo įgūdžius. Vienišiems žmonėms pasiseka sutikti savo sielos draugą. Tačiau neskubėkite iš karto pasakyti visų savo paslapčių, pirmiausia turite geriau pažinti žmogų.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiams reikia mažiau bendrauti su senais draugais ir nepažįstamais žmonėmis. Dabar neapkraukite galvos nereikalinga informacija. Gali būti, kad jie daug sužinos apie save ir tuo neapsidžiaugs. Antroji savaitės pusė Ožiaragiams bus sėkminga. Susituokusios poros galės pagerinti santykius ir paįvairinti savo gyvenimą.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Protas ir pusiausvyra padės Vandeniui įveikti visus sunkumus ir išspręsti problemas. Šias savybes jie pritaikys verslo ir profesinėse srityse. Visos būsimos derybos bus sėkmingos, o asmeniniai santykiai daugelio gali sustoti. Kai kurie ženklo atstovai gaus palankų pasiūlymą, kurio nepageidautina atsisakyti.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys neturėtų imtis iniciatyvos, kol nėra visiško aiškumo vienu ar kitu klausimu. Dabar ne pats tinkamiausias metas keisti įvaizdį ir stilių. Tokie pokyčiai nebus vertinami. Antroji savaitės pusė palanki gerinti santykius su sielos draugu. Daugelis porų galės pasiekti naują santykių lygį.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: