Home Horoskopai Finansinis savaitės horoskopas nuo 2022 metų rugpjūčio 8 iki 14 dienos

Finansinis savaitės horoskopas nuo 2022 metų rugpjūčio 8 iki 14 dienos

by admin

Savaitės finansinio horoskopo pagalba galite sužinoti, ką jums paruošė žvaigždės, pakoreguoti planus ir apsisaugoti nuo nepageidaujamų išlaidų. Astrologai kalbėjo. Kokią įtaką planetos turės kiekvienam Zodiako ženklui.

Astrologai sako, kad mūsų laukia palankus metas verslui ir finansiniam gyvenimui. Dėl šios priežasties visų Zodiako ženklų atstovams patariama susikoncentruoti ties finansiniais reikalais ir susitvarkyti reikalus. Pavojinga bus tik viena diena – penktadienis, rugpjūčio 12 d., nes šiuo metu Vandenio ženkle numatomas supermėnulis . Merkurijus žengia pirmuosius žingsnius Mergelės žvaigždyne 11 d. Laukiame tinkamiausio laiko darbui ir gynybai.

Avinas

Planetos sukels Avinui nebūdingą tvarkos, organizuotumo ir nuoseklumo troškimą, todėl improvizaciją ir riziką geriau atidėti kitam kartui. Dabar daug svarbiau planuoti savo biudžetą, apgalvoti svarbius pirkinius ir analizuoti išlaidas. Taip pat svarbu kuo daugiau dirbti ir stengtis išspręsti visas pagrindines užduotis. Nereikia išsklaidyti savo energijos tam, kas yra antraeilė arba neturi jokios reikšmės. Taip pat labai palankus metas naujų pomėgių, pomėgių ir pomėgių paieškai .

Jautis

Ateinančią savaitę galima drąsiai vadinti pelninga. Net jei darbe kas nors nepavyks, tai tikrai duos vaisių. Pagal finansinį horoskopą Jaučiui ateina laikotarpis, kai bet kokios jų pastangos atsipirks, o darbo kiekis sklandžiai pereis į kokybę. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas psichinei savidisciplinai, kitaip spontaniškų pirkinių sukeltas chaosas nuves Jautį nuostolių linkme. Norėdami gauti daugiau pinigų už savo darbą, galite naudoti specialias mudras, kad pritrauktumėte turtą ir gausą .

Dvyniai

Labai tikėtina, kad Dvyniai sugebės nugalėti iliuzijas, baimes ir abejones, o tai savo ruožtu padės nugalėti neigiamas programas. Norėdami dar greičiau išeiti iš negatyvo būsenos, ekspertai rekomenduoja dažniau pasinaudoti penkiais naudingais patarimais . Savaitė palankių planetų įtakoje pastūmės Dvynius teisingiems sprendimams finansų srityje. Racionalus mąstymas ir blaivus skaičiavimas padės uždirbti daugiau pinigų, pelningai įsigyti kokį nors svarbų daiktą ar paslaugą. Tai puikus laikas intelektualiniam darbui.

Vėžys

Vėžių nedėmesingumas ir išsiblaškymas neigiamai paveiks profesinę padėtį ar finansinę būklę. Norint išvengti nemalonių praleidimų, reikalinga savikontrolė. Rekomenduojama nesiimti svarbių projektų, nerodyti per daug iniciatyvos ir pasitikėti svajonėmis, nes šioje, anot astrologų, Vėžiai gali sapnuoti pranašiškus sapnus. Svarbu atkreipti dėmesį į tas  svajones, kurios pranašauja laimę ir sėkmę . Nepaisant puikios planetų padėties, astrologai vis tiek nepataria joms skolinti pinigų.

Liūtas

Šią savaitę Liūtų parodyta iniciatyva finansiniuose reikaluose gali būti kažko gero pradžia. Būdamas vadinamasis fiksuotas ženklas , Liūtas galės sutelkti dėmesį į vieną jiems svarbų tikslą. Taip sutaupysite daug energijos ir brangaus laiko. Astrologai pataria 12 dieną susilaikyti nuo didelių pirkinių, tačiau kitomis dienomis galite palepinti save ir artimuosius. Labai tikėtina, kad įsigijimai patiks Lvovui, ypač jei jie perkami su nuolaida. Šią savaitę nakties šviesuliai nuves šiuos žmones į pergalę prieš aplinkybes.

Mergelė

Teigiama planetos globėjos įtaka Merkurijaus asmenyje turėtų būti panaudota savo naudai, sutvarkant tuos dalykus, kuriems reikia daugiausiai laiko ir energijos. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas uždarbiui ir savirealizacijai. Planeta atvers daug žadančių galimybių tiek keisti darbą, tiek gauti kuo didesnes pajamas iš įprasto darbo. Merkurijus taip pat padės Mergelei rasti naujų pajamų šaltinių. Svarbu tik išlaikyti tvirtumą ir energiją, naudojant kvėpavimo pratimus, kad įgytumėte jėgų .

Svarstyklės

Dabar labai svarbu apsispręsti, ką artimiausiu metu norite gauti iš gyvenimo. Planetų ir žvaigždžių įtaka yra palanki sąmoningam išlaidavimui, savirealizacijai ir profesiniam augimui. Astrologai pataria Svarstyklėms trimis svarbiais būdais išmokti atskirti nelaimingus atsitikimus nuo slaptų likimo ženklų . Tai labai svarbu, nes informacinis fonas bus itin stiprus. Ne visa informacija ir renginiai bus naudingi šio ženklo žmonėms. Šią savaitę astrologai Svarstyklėms pataria nustoti dėl visko nervintis.

Skorpionas

Skorpionams gali kilti įtarumo, pokyčių baimės, abejonių protrūkiai. Visa tai gali neigiamai paveikti darbinę nuotaiką, atimdama iš šio ženklo produktyvumą ir pasitikėjimą savimi. Skorpionams gresia pralaimėjimas konkurencinėje kovoje. Astrologai taip pat praneša, kad Skorpionai dabar gali uždirbti daug pinigų, tačiau greičiausiai pagrindiniai finansiniai teigiami pokyčiai į jų gyvenimą ateis artimiausiu metu – pavyzdžiui, rugsėjį. Kad visas šias dienas energijos būtų maksimaliai, svarbu iš raciono išbraukti kenksmingus maisto produktus ir daugiau judėti.

Šaulys

Šauliai yra žmonės, kurie lengvai gauna pinigus . Laikotarpiu nuo rugpjūčio 8 iki 14 dienos situacija nesikeis į blogąją pusę. Greičiau, priešingai, Šauliai galės rasti naujų pajamų šaltinių, taip pat užsidirbti gražių premijų. Viskas, ko šio ženklo žmonėms dabar reikia, yra dėmesingumas, kruopštumas, kantrybė ir šiek tiek užsispyrimo. Tačiau labai svarbu atskirti darbo ir poilsio laiką, antraip, vaikantis pinigų, galite greitai perdegti. Patartina prisiminti savo pareigas, kurias laiku atlikus būtinai gausite piniginį atlygį.

Ožiaragis

Astrologai pataria Ožiaragiams nepamiršti būti atsargiems ir atsargiems pasirašant svarbius dokumentus, perkant ir kreipiantis dėl paskolų. Rizika pasiduoti emocijoms yra gana didelė. Jei išleisite pinigus dabar, tai tik tiems daiktams ir paslaugoms, kurios padės pilką kasdienybę nuspalvinti ryškiomis emocijomis. Merkurijus Mergelėje skatina sunkų darbą, o tai naudinga Ožiaragiams. Patarimai, kaip teisingai pradėti ir užbaigti dieną , padės šio ženklo žmonėms optimizuoti savo darbą ir išmokti problemose įžvelgti naujas galimybes.

Vandenis

Vandeniams reikia motyvacijos, kurią jie gali gauti naudodami karjeros augimo, garbės ir šlovės patvirtinimus . Verslo pasaulis išgyvena dramatiškų pokyčių laikotarpį. Nors šis procesas yra pradiniame etape, yra galimybė jį suvaldyti. Astrologai siūlo Vandeniui greitai apsispręsti dėl tolesnių tikslų. Taip pat svarbu laiku sustoti ir prisiminti apie pinigus, kurie patys neuždirbs. Esant pakankamai dideliam aktyvumui ir tinkamai pasiryžus, laikotarpis nuo rugpjūčio 8 iki 14 dienos prabėgs be reikalo ir atneš ženkliai padidintą pelną bei autoritetą.

Žuvys

Šią savaitę suaktyvėja Merkurijus, kuris gali sukelti netikėtų įvykių ir malonių staigmenų. Tai įvyks tik ketvirtadienį. Nuo pirmadienio iki trečiadienio Žuvys turėtų išmokti atskirti gyvenimo posūkius . Pritraukti pinigų sėkmė padės bendrauti su maloniais žmonėmis. Astrologai pataria Žuvims nusiteikti pozityviai. Gyvenimas taps daug šviesesnis ir įvairesnis, jei leisite sau dalį pinigų skirti pramogoms, neapžiūrėtų vietų lankymui.

JUMS TAIP PAT PATIKS

error: