Home Horoskopai Savaitės horoskopas nuo 2022 m. rugpjūčio 8 d. iki rugpjūčio 14 d. kiekvienam zodiako ženklui

Savaitės horoskopas nuo 2022 m. rugpjūčio 8 d. iki rugpjūčio 14 d. kiekvienam zodiako ženklui

by admin

Šis laikotarpis bus sunkus, tačiau visų kliūčių įveikimas padės pasiekti kokybiškai naują lygį.

Pagrindiniai šios savaitės įvykiai

Rugpjūčio 9 d., Veneros opozicija Plutonas

Šiuo metu emocionalumas ir jautrumas gali žiauriai pajuokauti. Jūs matote tik blogą tame, kas vyksta. Stenkitės analizuoti gaunamą informaciją ir kontroliuoti emocijų apraiškas.

Rugpjūčio 11 d. Saulės kvadratas Uranas, Marso sekstilė Neptūnas

Nekurkite didelių planų šiai dienai. Net jei viską apskaičiuosi iki smulkmenų, tai jokios naudos neduos. Prisitaikykite prie aplinkybių ir mėgaukitės gyvenimu.

Rugpjūčio 12 d., Pilnatis Vandenio ženkle

Ši diena bus sunki toms poroms, kurių santykiai vis dar sunkūs ir nestabilūs. Galbūt šiuo metu jų likimas bus nuspręstas.

Jei seniai norėjote išeiti iš kokio nors verslo projekto, turite tai padaryti.

Rugpjūčio 14 d. Saulės opozicija Saturnas, Marso trijulis Plutonas

Ši diena bus sunki tiems, kurie gerai nesupranta su ja vykstančių įvykių. Pasaulis yra sudėtingas. Kiekvienas iš mūsų turi nelygias teises ir galimybes. Tai reikia suprasti, tada gyvenimas taps lengvesnis.

Avinas

Savaitė jums bus gera. Esate kupinas energijos, todėl galite atlikti bet kokią užduotį. Profesijoje jūsų laukia ypatinga sėkmė. Galite priimti svarbius sprendimus.

Jautis

Jūsų sėkmė bus įvairi. Galite šiek tiek planuoti. Visi susitikimai ir derybos bus sėkmingi. Dar neprivalote priimti svarbių sprendimų, antraip suklysite. Nebūkite per daug iniciatyvūs.

Dvyniai

Savaitė bus puiki. Kurkite ambicingus planus. Tačiau neturėtumėte būti pernelyg kūrybingi ir nukrypti nuo planų.

Vėžys

Šis laikas jums bus geras. Galite atlikti paprastas užduotis. Vykdykite svarbias derybas ir susitikimus. Nedvejodami planuokite įvairias keliones.

Liūtas

Galite būti dėmesio centre. Nesijaudinti. Pasitikėk savo intuicija. Reikia daugiau planuoti. Greičiau pereiti prie plano įgyvendinimo.

Mergelė

Jūs turite galimybę padaryti daug dalykų. Bet jūs turite gerai planuoti. Nepasiduokite savo emocijoms. Šurmulis ir skubėjimas nieko gero neprives.

Svarstyklės

Savaitė praeis gerai. Jūs tai darysite. kas tau tikrai patinka. Parodykite savo geriausią pusę. Galite rasti vidinę harmoniją.

Skorpionas

Ši savaitė jums bus sunki. Jums sunku atkurti vidinę energiją. Galite patirti nuotaikų kaitą. Neatmesti ir konfliktai asmeniniuose santykiuose.

Šaulys

Šis laikotarpis bus sėkmingas. Jūs žinosite apie visus vykstančius įvykius. Jūsų laukia tikra sėkmė. Galėsite sustiprinti savo pozicijas darbo rinkoje.

Ožiaragis

Savaitė jums bus sėkminga. Dirbkite daugiau intelektualinio darbo. Rengti verslo susitikimus. Stenkitės mąstyti racionaliai.

Vandenis

Šis laikotarpis jums nebus lengvas. Sunkumai turės įtakos santykiams su kitais. Galite nusivilti profesija ar pomėgiu. Tačiau kol kas nedarykite jokių didelių pakeitimų. Tau reikia pailsėti.

Žuvys

Jūsų laukia išbandymai ir sunkumai. Vargu ar pavyks įgyvendinti savo planus. Kiti negalės jūsų suprasti. Nemėginkite niekam nieko įrodinėti. Šios problemos yra laikinos.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: