Home Testai Norų medis: sugalvokite norą išsirinkite vaisių ir sužinokite, kas jūsų laukia

Norų medis: sugalvokite norą išsirinkite vaisių ir sužinokite, kas jūsų laukia

by admin

Prieš tave – nuostabus medis su vaisiais! Verčiau pasirinkite vieną iš jų ir gaukite savo prognozę

Po medžiu rasite atsakymą ir sužinosite, ar jis išsipildys…

1 – Jūs pakankamai vertinate save ir pasitikite savimi bei savo sugebėjimais. Jūsų noras tikrai išsipildys, nes dėsite visas pastangas, kad svajonės išsipildytų.

2 – esate energingas, siekiantis tikslo žmogus. Esate nuoširdžiai įsitikinęs, kad ne „viskas parašyta“, todėl ne tik tikite „savo žvaigžde“, bet ir sugebate paimti „laimės paukštę“ į savo rankas. Tai taikoma pačioms neįmanomiausioms svajonėms!

3 – Jūs esate tokio tipo žmonės, kurie įpratę gyventi ir veikti priklausomai nuo aplinkybių. Deja, dažnai renkatės „eiti su gyvenimo srove“, nelabai siekdami pakeisti savo likimo, nors jei norite, galite tai padaryti. Pasistenkite tapti tikslingesni, labiau tikėkite savimi ir savo jėgomis – tada visi jūsų planai išsipildys!

4 – esate reiklus žmogus. Tai galioja tiek aplinkiniams, tiek tau pačiam. Ką nors sumanęs, tu nesilepini, o visomis priemonėmis eini į svajonę. Nepasiduokite, judate teisinga kryptimi.

5 – Jūsų natūralus impulsyvumas dažnai neleidžia pasiekti to, ko norite. Neskubinkite savęs ir aplinkinių, įkvėpkite ir iškvėpkite, jūsų noras tikrai išsipildys, jei atlaisvinsite gniaužtus.

6 – gyvenime esate labai laimingas žmogus. Ir tuo pačiu kartais tinginys. Kad noras išsipildytų, pradėkite judėti jo išsipildymo kryptimi.

7 – Jūsų noras tikrai išsipildys, bet tam reikia laiko. Apsirūpinkite kantrybe.

8 – Matyt, esate apsėstas savo troškimo. „Pamirškite“ apie tai, nustokite apie tai nuolat galvoti ir, pamatysite, rezultatas netruks laukti.

9 – Jūsų noras greitai išsipildys. Tikėtina, kad paklausite: „Ir man to reikėjo?!“ 1

0 – būkite kuklūs savo noruose. Gal tu per daug klausi? Pabandykite „suvalgyti dramblį po gabalėlį“ ir prašykite Visatos kuklesnio noro.

11 – Jūsų noras dar neišsipildė dėl vienos priežasties: neįdėjote jokių pastangų.

12 – Jūsų noras beveik išsipildė.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: